Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar felicita28

    felicita28

    Broj poruka: 678

    Prijavi adminu

    Pozdrav svim trudnicama :) napokon da se i ja mogu uclanit u ovako jednu prekrasnu grupu…nakon duuuugo pokusavanja (4 godine)i spontanog prosle godine napokon nam stize jedna mala srecica…trudna sam tocno 8. Tjedana, bila na prvom ultrazvuku sve je u redu..jos uvijek mislim da sanjam i svakog se dana molim da sve bude u redu!

    [lilypie.com]

  • Avatar teresita

    teresita

    Broj poruka: 144

    Prijavi adminu

    Cestitam Felicita, od ❤️Zelim skolsku i urednu trudnocu.



    [lilypie.com]

  • Avatar felicita28

    felicita28

    Broj poruka: 678

    Prijavi adminu

    Hvala cure na rijecima dobrodoslice i nadam se da ce se skupiti sto vise nas koji cekaju jesenske bebe :) meni je termin 28.9. :) mislim da je jesen najbolje doba za radanje.
    Aurora, drago mi je da je pregled prosao u redu :)
    Citam da vas je vecina vec rekla svojima za trudnocu, ja evo imam zavjet sutnje jos kojih dva mjeseca.. nista nismo htjeli govoriti dok ne prodje 3. Mjeseca radi proslog spontanog a i moja ginekologica kaze da ima nesto u tome zasto se ne govori do 3. Mjeseca. Uz to, zarucnik mi je pomorac i upravo je otisao van odraditi ugovor na 2 mjeseca pa smo odlucili kad dode, reci roditeljima onako tradicionalno u 4 oka i onda svima ostalima. Al tesko je drzat jezik za zubima od srece :)))

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Pozzz curke da vam se i ja pridruzim,ja sam 13+1 nedavno sam otkrila za ovu stranicu termin mi 22.8 

  • Avatar Mocusa

    Mocusa

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Lijep pozdrav i od mene svim trudnicama koje su nam se pridruzile. Neka nas je sto vise.  Pricajte nam kako ste, kako se osjecate, uzivate li u trudnoci? 

  • baMAMA

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    Bok cure, evo prijavljujem još jednu jesensku bebicu :)
    termin mi je krajem rujna, a ovo mi je ukupno 4. trudnoća od koje je jedna na žalost završila spontanim pobačajem.
    za sada sam bila na jednom pregledu, imam hematom kraj ploda pa mi je dr propisala duphastone. Nadam se da će do drugog pregleda se sve normalizirati.
    ja i suprug za sada nismo još nikome rekli novost, i mi čekamo taj famozni 12. tjedan iako se ja jedva suzdržavam da se ne izlajem frendici i sestri ;)

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Mocusa

    Lijep pozdrav i od mene svim trudnicama koje su nam se pridruzile. Neka nas je sto vise. Pricajte nam kako ste, kako se osjecate, uzivate li u trudnoci?


    Ja sam dobro tu i tamo koja mucnina al to naravno kada uhvati glad 

  • Avatar felicita28

    felicita28

    Broj poruka: 678

    Prijavi adminu

    baMAMA znam kako ti je :) dobrodosle nove trudnice :)
    Mene od simptoma stalno lovi glad, imam mucnine blage preko dana i navecer ali bez povracanja, grudi malo bole malo ne…al sve to slatke cari ;)

    [lilypie.com]

  • mamaoddanas

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Dobrodošle nove trudnice, čestitam svima! :) :) :) 
    Meni su najistaknutiji simptomi: nadut trbuh, glad, bolne grudi. Mucnice tu i tamo kratko osjetim, nesto mi jace zasmrdi.

    [lilypie.com]

  • Avatar sofi09

    sofi09

    Broj poruka: 124

    Prijavi adminu

    Evo da vam se i ja javim,tuzna sam jako…trenutno sam u 7+3 i bila sam na prvom pregledu i nema ploda..doktor me narucio za 10 dana i rekao mi da se ne nadam previse…..Ovo mi je 2 trudnoca, a prva je zavrsila spontanim prosle god u 4 mj…Od simptoma:bole me grudi, gadi mi se kava i povremeno mi je muka i stalno moram na wc…

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.