Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar teresita

    teresita

    Broj poruka: 144

    Prijavi adminu

    Draga sofi, jako mi je zao, no mozda ima jos nade, mozda je bila kasna ovulacija pa se ne vidi jos😉😉



    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Bas mi je zao,al kao sta kaze teresita mozda jos ima nade..puno srece na iducem pregledu

  • Avatar felicita28

    felicita28

    Broj poruka: 678

    Prijavi adminu

    Sofi, drzimo fige da sve bude u redu i da se drugi puta na ultrazvuku vidi plod…simptomi su tu sto je odlicno a tu samo vjeruj jer nada umire zadnja..mozda je stvarno bila kasna ovulacija pa se ne vidi jos nista.

    [lilypie.com]

  • Avatar sofi09

    sofi09

    Broj poruka: 124

    Prijavi adminu

    teresita

    Draga sofi, jako mi je zao, no mozda ima jos nade, mozda je bila kasna ovulacija pa se ne vidi jos😉😉


    I ja se nadam da ce biti uredu i da ce se sljedeci put vidjeti plod…Obecala sam sama sebi da nema plakanja i samo pozitivne misli :)

    [lilypie.com]

  • samy_lo

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Da se i ja prijavim.
    4 trudnoca po redu,1 porod
    Sada sam 9+3
    Termin bi mi trebao biti po ZM 14.9 ali po uzv je ja msm 18.9
    Ja sam isla prvi put sa 6+5 i vidjela se gestacijska vrecica i pocetne naznake embriona.Poslije toga sam otisla za 15 dana,i trebalo je biti 8+6 ali trudnoca je odg.8+2,no sve je u redu.Sljedeci pregled trebam pocetkom marta.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Dobrodosla i skolsku trudnocu ti zelim 

  • samy_lo

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    A nemam pojma,meni jos ne rece doktor termin poroda,nego sam ja racunala na aplikaciji.Po ZM je 14.9 ali obzirom da je trudmoca manja 4 dana onda je to 18.9.

  • samy_lo

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Na temi ljetne bebe bas su aktivne

  • samy_lo

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Kod moje prve trudnoce(uspjele) one koje nisu uspjele necu racunati jer je u prvoj beba zastala sa rastom u 9 i prestalo srce da kuca,ali sam se cistila u 13/14.
    A druga u 6/7 tako da mi tad stomak nije ni mogao rasti.
    U prosloj trudnoci mi je oko 11/12 poceo pomalo da se vidi jer nisam imala stomaka prije ni malo.
    A sad mi je poslije poroda ostao stomak i cim se debljam samo se na njega lijepi,tako da ce sigurno trebati mjesec jos da se ovo salo pocne uoblicavati 😅
    Sto se tice simptoma konstantna glad,muka mi od kako ustanem,ako se najedem povratim i sl.Ali evo 2-3 dana mi malo lakse vjerovatno jer cim osjetim malo glad odmah nesto pojedem.
    Ja sam se bila prijavila u ljetne bebe jer kalendarski do 21.9 je ljeto,ali zaista tamo ne pripadam jer su sve trudnice od 17 sedmice pa dalje,i nemamo o cemu zajednickom pricati,a ovdje smo ipak sve u par sedmica.

  • Avatar Chappie

    Chappie

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    Bok curke,
    Ja sam danas 5+3, prošli mj sam imala biokemijsku. Ovaj mj sam na dan zakasnjele radila betu bila je 235, 4 dana poslije 1125. U petak sam bila kod ginica, vidi se gestacijska, rekao je da dodjem za 4 tjedna ili ako zelim prije vidjeti plod za 2. Od simptoma ucestalo mokrenje, povecane i bolne grudi ali ne previse, samo sa strana; osjecaj kao da cu dobiti ali puno blazi i to bude 5-6 puta dnevno. Mucnine i povracanje jos nemam nadam se da i nece biti. Promjene raspolozenja imam nisu drasticne jer se mogu kontrolirati ali za svaku sitnicu bi mogla plakati a inace nisam takva. 😄 sad sam u iscekivanju da prodju ta tri tjedna i da vidim malo cudo. 

    🧔39
    👧31
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.