Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

Mocusa

Broj poruka: 96

Prijavi adminu

I menj je doktor rekao tim rijecima, da je kod nekih trudnica krvarenje u trudnoci normalno. Bas ni meni nije sjela ta rijec “normalno”. Niti jedno krvarenje u trudnoci ne moze biti normalno. To je moje misljenje. Mislim da doktori nekad malo neoprezno barataju svojim rijecima i izjavama. I da, uzimam terapiju zbog krvarenja,  pijem Duphaston tri puta dnevno po jednu tabletu. 

[lilypie.com]

teresita

Broj poruka: 139

Prijavi adminu

@aurora, bilo je sve ok, svi klasicni simptomi trudnoce, trbuh mi je rastao normalno, kad sam dosla kod dr. na uzv vidila sam nista, ploda nije bilo, samo nekakvi ostatci ploda. Kad sam pitala dr pa kako je to moguce da imam sve simtome normalne trudnoce ona mi je rekla da je trudnoca isla dalje ali plod nije. Tako da sam odmah na kiretazu isla iduci dan.

[lilypie.com]

[lilypie.com]

Aurora87

Broj poruka: 1519

Prijavi adminu

Mocusa, ja sam na istoj terapiji.
    Teresita, mogu misliti kako si se sokirala…a jesi li prije toga bila na uzv? Ja se toga uzasno bojim i divim se zenama koje kroz to prođu, stvarno trebas biti jaka i hrabra 😘

url=https://lilypie.com [lilypie.com]][/url

teresita

Broj poruka: 139

Prijavi adminu

@aurora, jesam bila sam na 2 ultrqzvuka i bilo je sve ok,dr je rekla da je plod manji i da je bila kasna ovulacija a  čak je i srceko kucalo oko 6.-og tjedna. A cuj ja sam ti razmisljala tako da bolje da se sad desilo nego poslije, i da je jednostavno tako trebalo biti. Nakon 2 ciklusa krenula opet i evo nakon 3. sam uspjela
    Probaj misiti pozitivno i ne opterecivati se puno, na neke stvari jednostavno ne mozemo utjecati🤗🤗i drzim fige da bude sve u redu i po školski do kraja T😊😊😊

[lilypie.com]

[lilypie.com]

Aurora87

Prijavi adminu

Teresita, u pravu si…bolje je prije nego kasnije, nazalost uvijek moze biti i puno gorih situacija.
    Sad sam nas uvukla u te tuzne price, ajmo malo veselije teme.
    Jeste li rekli vec nekome za trudnocu, kad planirate ako niste?

Mocusa

Prijavi adminu

Mi smo najuzoj obitelji rekli cim sam betu izvadila, a prijateljima nakon sto sam vidjela srceko da kuca sa 6 tjedana. Tesko je ne podijeliti srecu sa osobama koje su ti bitne, mi smo tako razmisljali… 

[lilypie.com]

Aurora87

Prijavi adminu

Da, stvarno je tesko ne podijeliti…mi smo rekli sestrama kad sam betu izvadila a roditeljima nakon tog prvog uzv, isto je ❤ kucalo. Kako sam isla na uzv zbog krvarenja (a htjela sam ici s 8 tjedana) i to smo rekli i da ne zelimo da drugi to vec sad znaju. Ali eto, tesko je ne dijeliti srecu s drugima pa su svi svejedno dalje to prosirili. Na kraju sam otisla na komplikacije pa rekla svom ravnatelju i par ljudi na poslu koji su mi najblizi i evo kolegica mi kaze da se i na poslu prosirilo…to mi bas nije drago, ali tako je kako je i nadam se da ce sve biti ok s trudnocom.

Mocusa

Prijavi adminu

Aurora, razumijem, iz vlastitog iskustva, sreca je tu, ali i strah zbog krvarenja. Ali nastoj razmisljati pozitivno jer brinuci se ne postizemo nista, samo uzalud trosimo vrijeme 

[lilypie.com]

nopobo

Broj poruka: 84

Prijavi adminu

Ja nemam pretjerano neke simptome, nisam imala mučnine, ne gadi mi se hrana (nažalost možda jer jedem ko sumanuta ) ali pazim dosta šta jedem i nastojim napraviti minimalno 6-7 km dnevno hodajući. Ja non stop piškim, i cice su mi ogromne i bolne na dodir. Radila sam nalaze krvi i urina i na prvom nalazu sam u urinu imala bakterije, na što me gin poslala na urinokulturu a koja je onda došla uredna, jedino u krvi mi je ostala snižena razina trombocita iz nekog razloga. Možda zato što sam bila prehlađena kad sam vadila krv, nemam pojma, nadam se da je to razlog…u ponedjeljak idem opet vaditi krv, pa mi držite fige. Svima nam želim urednu trudnoću i da nam se svi ti neugodni simptomi povuku da budemo blažene :) 
    I da, mi smo rekli obiteljima i nekolicini bliskih prijatelja, čekamo još za objaviti svima…

Aurora87

Prijavi adminu

Hm…kakve ste pretrage do sad radile? Spominjete krv i urin…ja sam prosli tjedan samo vadila krv zbog krvne grupe i rh faktora, za hepatitis b i sifilis, nalaz sutra gotov.
    Nopobo, mene ubi pisanje nocu, sad sam pocela ustajati 2 puta, a po danu mi nije tako strasno…
    Imate mozda cudne snove? 🙂 prije t sam spavala kao beba, a sad jako lose spavam, sanjam kojekakve gluposti koje me uznemire, vrtim se stalno i bude me bolovi u (.)(.).

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.