Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mocusa

    Mocusa

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Mi smo najuzoj obitelji rekli cim sam betu izvadila, a prijateljima nakon sto sam vidjela srceko da kuca sa 6 tjedana. Tesko je ne podijeliti srecu sa osobama koje su ti bitne, mi smo tako razmisljali… 

  • Avatar Mocusa

    Mocusa

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Aurora, razumijem, iz vlastitog iskustva, sreca je tu, ali i strah zbog krvarenja. Ali nastoj razmisljati pozitivno jer brinuci se ne postizemo nista, samo uzalud trosimo vrijeme 

  • Avatar nopobo

    nopobo

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    Ja nemam pretjerano neke simptome, nisam imala mučnine, ne gadi mi se hrana (nažalost možda jer jedem ko sumanuta ) ali pazim dosta šta jedem i nastojim napraviti minimalno 6-7 km dnevno hodajući. Ja non stop piškim, i cice su mi ogromne i bolne na dodir. Radila sam nalaze krvi i urina i na prvom nalazu sam u urinu imala bakterije, na što me gin poslala na urinokulturu a koja je onda došla uredna, jedino u krvi mi je ostala snižena razina trombocita iz nekog razloga. Možda zato što sam bila prehlađena kad sam vadila krv, nemam pojma, nadam se da je to razlog…u ponedjeljak idem opet vaditi krv, pa mi držite fige. Svima nam želim urednu trudnoću i da nam se svi ti neugodni simptomi povuku da budemo blažene :) 
    I da, mi smo rekli obiteljima i nekolicini bliskih prijatelja, čekamo još za objaviti svima…

    [lilypie.com]

  • Avatar Mocusa

    Mocusa

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Valjda nece ispasti da se samo zalimo na simptome trudnoce..  Meni je koza dosta suha po cijelom tijelu, a i bubuljice su mi izbile po licu i leđima. Grudi su mi narasle ali me ne bole. Zbog mucnina sam izgubila 1 kilogram. Jos uvijek izdrzim cijelu noc da ne moram mokriti. Ipak, sve u svemu nastojim uzivati u trudnoci, maziti trbuh i u mislima pricati sa bebom. 
    Ja sam od pretraga vadila krv, urin, krvnu grupu, briseve, mjere mi tlak svaki puta i redoviti ultrazvuci. 

  • Avatar Mocusa

    Mocusa

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    I ja se salim da su mi mucnine slatke muke, ali rado bih da ih nemam. Ja se ne mogu s muzem ljubiti, smrdi mi posteljina u kojoj spavam ako ju ne mjenjam dva dana, ne mogu spavati u sobi ako prozor nije sirom otvoren, muka mi od okusa paste za zube, suđe perem sa onom bolnickom maskom. 
    Zaboravila sam kako je to disati na nos 

  • Avatar teresita

    teresita

    Broj poruka: 144

    Prijavi adminu

    Cure izvadila sam betu maloprije, poduplala se školski. Na prvi uzv krajem iducag tjedna …. sad cu malo opustenije disati🥰🥰



    [lilypie.com]

  • mamaoddanas

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Bok cure, i ja se pridružujem temi! :) prije 2 dana sam radila test i dobila +, ispada da sam sada u 4.tjednu trudnoće.(radila sam test 3 dana prije ocekivane menstruacije) ovo mi je prva trudnoća. Sretno svima :)

    [lilypie.com]

  • Avatar teresita

    teresita

    Broj poruka: 144

    Prijavi adminu

    Zpozdrsv mama, cestitam 🥰🥰👏👏👏, i ja sam 4 tjedna, kad ti je bila zadnja menga, meni 17.1?
    Cure jeste prenatale uzele, ja cu solgarove kupiti sutra.



    [lilypie.com]

  • mamaoddanas

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Hvala Teresita, cestitam i ja tebi od srca 😁 meni 15.1.! Za sada pijem folnu kiselinu također od solgara,pocela sam je piti unaprijed, prije nego smo poceli raditi na bebici (prije dva mjeseca).

    [lilypie.com]

  • Avatar teresita

    teresita

    Broj poruka: 144

    Prijavi adminu

    @ Aurora, kako je prosao pregled??



    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.