Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Beni12

    Drage žene, moram da vam ispričam sta sam upravo napravila, dakle neki dan sam vidjela neku reklamu žena sa covid testom a tema trudnoća, i ja sada kuci uradim covid test sa urinom 😂😂😂 i nakon 2 minute pokažu se dvije crtice 😂😂😂 . A ja sam u iščekivanju mjesecnice trebala bi doći za 8 dana mada se nadam da neće 😂


    Ja i? 😏

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • jele14

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima..a sta kazette a test koji postane pozitivan nakon 20ak minuta??? Koje su sanse da je ispravan?

  • Avatar 🖤Garawa🖤

    🖤Garawa🖤

    Broj poruka: 2520

    Prijavi adminu

    jele14

    Pozdrav svima..a sta kazette a test koji postane pozitivan nakon 20ak minuta??? Koje su sanse da je ispravan?


    Ako je clear blue  nikakve su. A i kod ostalih brendova je upitno. Najbolje ponoviti test i ocitati ga kako piše na uputama i poslije baciti. 

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • jele14

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    🖤Garawa🖤

    jele14

    Pozdrav svima..a sta kazette a test koji postane pozitivan nakon 20ak minuta??? Koje su sanse da je ispravan?

    Ako je clear blue nikakve su. A i kod ostalih brendova je upitno. Najbolje ponoviti test i ocitati ga kako piše na uputama i poslije baciti.


    Iipak je bio pozitivan.danas Sam potvrdila sa drugim testom. 

  • Avatar 🖤Garawa🖤

    🖤Garawa🖤

    Broj poruka: 2520

    Prijavi adminu

    jele14

    🖤Garawa🖤

    jele14

    Pozdrav svima..a sta kazette a test koji postane pozitivan nakon 20ak minuta??? Koje su sanse da je ispravan?

    Ako je clear blue nikakve su. A i kod ostalih brendova je upitno. Najbolje ponoviti test i ocitati ga kako piše na uputama i poslije baciti.

    Iipak je bio pozitivan.danas Sam potvrdila sa drugim testom.


    Super.  Čestitam. 

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • Smijalicaa11

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav, nova sam ovdje, 10.3. Mi je započeo ciklus, imali smo 3 odnosa 18., 23. I 26.3. (Po mojoj racunici dva su bila u plodnim danima).. 28. Ujutro ono oko 3 u noci iz sna me probudila bol u desnom jsjniku i donjem dijelu leđa, trajala je bise od pol sata jer nisam mogla nikako zaspat. I od tad imam temp 37-37.4 tokom dana stalno varira, osjecaj topline u glavi, poprilicno osjetljive dojke te bol u donjem dijelu trbuha kao grcici da cu dobiti i u donjem dijelu leda. Ne curi mi nos ni nista, krv vadila zbog temp i sve savrseno nima upale, urin isto super.
    Pretpostavljam da je jos ramo za raditi test jer bi trebala dobiti tek oko nedjelje. Šta mislite jel se mozda ulovilo? 🤞🏼jel netko imao takvu situaciju s temp?

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Smijalicaa11

    Pozdrav, nova sam ovdje, 10.3. Mi je započeo ciklus, imali smo 3 odnosa 18., 23. I 26.3. (Po mojoj racunici dva su bila u plodnim danima).. 28. Ujutro ono oko 3 u noci iz sna me probudila bol u desnom jsjniku i donjem dijelu leđa, trajala je bise od pol sata jer nisam mogla nikako zaspat. I od tad imam temp 37-37.4 tokom dana stalno varira, osjecaj topline u glavi, poprilicno osjetljive dojke te bol u donjem dijelu trbuha kao grcici da cu dobiti i u donjem dijelu leda. Ne curi mi nos ni nista, krv vadila zbog temp i sve savrseno nima upale, urin isto super.
    Pretpostavljam da je jos ramo za raditi test jer bi trebala dobiti tek oko nedjelje. Šta mislite jel se mozda ulovilo? 🤞🏼jel netko imao takvu situaciju s temp?


    Evo samo da odem po magicnu kuglu pa cu ti reci jel se uhvatilo sta… 😏

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Mala2106

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav žemske! Decko i ja smo imali spolni odnos 2x gdje je S u mene 26.03. Zanja M 06.03, trajala 3 dana. Predvidena ovulacija 17.03. Trebala sam dobiti 31.03. E sad, da sam trudna, po meni apsolutno NE. 4 dana od kad mi kasni imam bolove u trbuhu tj vise nalik grcevima i znam.tu i tamo curit pa pomoslim da je stigla medutim nista. Danas sam napravila test i logicno negativan je. Medutim, saznala sam od jedna zenske da digitalni test moze pokazati lazno negativno i da bi se on trebao otvoriti. E sad, ja sam njega otvorila i nasla sam 2 trakice. Nova sam pa ne.znam staviti sliku pa cu vam opisati. Kedna trakica 2 crte, jedna jako plava druga skroz slabo, druga trakica jedna slaba crta. Nisam u strahu ni nista, ali me zanima sto vi mislite. Zadnja trudnoca mi je bila prije 4 mj u kojem sam imala spontani pa mi se sve ovo nekako vraca, imam mucnice ujutro, napuhana sam i donjem dijelu trbuha i bole me grudi. Ali opet kazem nema teoretske sanse da jesam. Hvala!

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Mala2106

    Pozdrav žemske! Decko i ja smo imali spolni odnos 2x gdje je S u mene 26.03. Zanja M 06.03, trajala 3 dana. Predvidena ovulacija 17.03. Trebala sam dobiti 31.03. E sad, da sam trudna, po meni apsolutno NE. 4 dana od kad mi kasni imam bolove u trbuhu tj vise nalik grcevima i znam.tu i tamo curit pa pomoslim da je stigla medutim nista. Danas sam napravila test i logicno negativan je. Medutim, saznala sam od jedna zenske da digitalni test moze pokazati lazno negativno i da bi se on trebao otvoriti. E sad, ja sam njega otvorila i nasla sam 2 trakice. Nova sam pa ne.znam staviti sliku pa cu vam opisati. Kedna trakica 2 crte, jedna jako plava druga skroz slabo, druga trakica jedna slaba crta. Nisam u strahu ni nista, ali me zanima sto vi mislite. Zadnja trudnoca mi je bila prije 4 mj u kojem sam imala spontani pa mi se sve ovo nekako vraca, imam mucnice ujutro, napuhana sam i donjem dijelu trbuha i bole me grudi. Ali opet kazem nema teoretske sanse da jesam. Hvala!


    Nisi trudna. Digitalac uvijek ima tako te linije na dvije trakice. 4 dana kasnjenja digitlac ne moze biti lazno negativan. 

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Monik

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,
    Nova sam ovdje i vec sada lagano luda.
    MN i ja pokusavamo dobiti bebu. Zadnja m 5.3 ciklus 30 dana.
    I sad zadnjih 10dana sve neki cudni simptomi… Mucnine, slabost odlazak na wc svakih 5 min, napravim test popodnevnim urinom dan prije ocekivane m i blago vidljiva druga crtica. Danas ujutro procurim bas kao prava m, napravim sad test i negativan je, radi li se tu o biokemijskoj ili ipak mozda ima nade da sam trudna, da je test pogrijesio..

    Monik

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.