Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Garawa¤

    Garawa¤

    Broj poruka: 2525

    Prijavi adminu

    Nažalost biokemijska 😪

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • Avatar Ivyyyy

    Ivyyyy

    Broj poruka: 942

    Prijavi adminu

    Cao Zene! Imam pitanje.. trebam dobiti 9.4, ne znam kad mi je tocno bila O (po aplikaciji 19.3..) odnose smo imali 12.3,14.3,18.3,19.3 
    21.3 i 22.3 sam imala roskasti iscjedak.. imam ko grceve u jajnicima malo desnom malo lijevom, od tog 21.3 pa do sad, ponekad slabo skroz ili nikakvi a nekad me bas bas grci.. od jucer ne da me bole sise, nego ne znam da objasnim, smeta mi kad legnem, kad me neko zagrli smeta me, dosta sam nervozna i uznemirena, i place mi se, umorna sam spava mi se, osjecam neki pritisak u cijelom tijelu, posto vec godinu dana radimo intezivno na bebi, ja svaki mjesec imam neke simptome i onda placem kad dodje M, al ovaj mjesec sam vec odmah rekla da nisam sigurno trudna i vec znam to, al jedino sto me zbunilo je tak rozi iscjedak 21. i 22.3 dosad to nisam imala.. 
    ps. Jucer sam radila test, negativan kao velika Kuca.., mislite mozda da je rano za test ili smo mi zenske lude pa umislimo simptome? 😂

    👩🏼25
    👱🏻‍♂️26
    👩‍❤️‍👨2016 💍2020 👰🏼‍♀️🤵🏼‍♂️2022
    09/2020 biokemijska 4tt
    Pokusavamo od 4/2022 🙏

  • Avatar Miljevićka08.02

    Miljevićka08.02

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Lp curke, zene, majke, kraljice.
    Mjesecnicu sam trebala dobiti 09.04.2023. 
    Kasni mi tjedan dana pa me zanima da li je ovo pozitivan test za trudnoću. 
    Lp
    https://ibb.co/qBRTfbx [ibb.co]

  • Avatar JagodicaBobica96

    JagodicaBobica96

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Zdravo drage,nova sam ovde i treba mi mala pomoc radila sam test za trudnocu 6 dana prije ocekivane menstruacije jako cudno se osjecam spava mi se 24/7,imam valove neke mucnine i bol cudnu na desnojnstrani  eh sad jel ja umisljam crticu ovdje mozda se moj mozak igra samnom ostavit cu link slike testa pa mi recite svoje misljenje,radjen je u toku dana nije jutarnji. 
    https://ibb.co/vvYtGDj [ibb.co] 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Petra110622

    Petra110622

    Broj poruka: 338

    Prijavi adminu

    JagodicaBobica96

    Zdravo drage,nova sam ovde i treba mi mala pomoc radila sam test za trudnocu 6 dana prije ocekivane menstruacije jako cudno se osjecam spava mi se 24/7,imam valove neke mucnine i bol cudnu na desnojnstrani eh sad jel ja umisljam crticu ovdje mozda se moj mozak igra samnom ostavit cu link slike testa pa mi recite svoje misljenje,radjen je u toku dana nije jutarnji.
    https://ibb.co/vvYtGDj [ibb.co]


    Ja vidim crticu 🙏 ali najbolje ponoviti sa jutarnjom mokracom za 2 dana da budete sigurni

    👩 29 👨 30
    💊 Novalac; Solgar: folat, vitamin C, cink, selen, omega-3
    21.12.'23 zadnja M
    16.1.'24 ➕
    15.2. Imamo otkucaje ❤
    12.3. iduci pregled
    [tickerfactory.com]

  • Avatar JagodicaBobica96

    JagodicaBobica96

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Petra110622

    JagodicaBobica96

    Zdravo drage,nova sam ovde i treba mi mala pomoc radila sam test za trudnocu 6 dana prije ocekivane menstruacije jako cudno se osjecam spava mi se 24/7,imam valove neke mucnine i bol cudnu na desnojnstrani eh sad jel ja umisljam crticu ovdje mozda se moj mozak igra samnom ostavit cu link slike testa pa mi recite svoje misljenje,radjen je u toku dana nije jutarnji.
    https://ibb.co/vvYtGDj [ibb.co]

    Ja vidim crticu 🙏 ali najbolje ponoviti sa jutarnjom mokracom za 2 dana da budete sigurni

    Zdravo drage moje,opet ja 
    Radila sam test sa jutarnjim urinom danas bi trebala dobiti m
    https://ibb.co/C5HVHx4 [ibb.co]  
    Nisam bas najbolje umocila ali nadam se da je ovo pozitivan…

    [tickerfactory.com]

  • Avatar JagodicaBobica96

    JagodicaBobica96

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Kako sam smotana na ovom forumu ali sam se pogubila,jutros je radjen jutarnjim na dan kad bi trebala dobiti nadam se da je ovo pozitivan jer odma je ocitalo prvu crticu koja je za hcg ali ja nisam namocila dobro 😂
    https://ibb.co/C5HVHx4 [ibb.co] 

    [tickerfactory.com]

  • mandarina_

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! E ovako:

    Posljednja M je bila 04.05., sada je trebala da dođe 02.06., ali danas je evo već 06.06. i nisam dobila uopšte, 4 dana kasni… Inače, menstruacija mi je stvarno redovna, imam kalendar i uvijek bude na taj datum koji kaže u mom kalendaru da ću dobiti.. Muž i ja nezaštićene odnose smo imali za vrijeme plodnih dana ( izračunao menstrualni kalendar ) između 17. i 20. maja, pa onda 24. maja.. Radila sam test jedan dan nakon zakašnjele menstruacije - negativan. Nakon dan, opet - negativan. Danas sam otišla da izvadim betu, kontam možda je bilo rano za test.. beta 0,100 MIU/ML.. Šta to znači? Ima li neko iskustva? Postoji li mogućnost da smo poranili i da je ipak trudnoća u pitanju? Napominjem još jednom da imam redovne mentruacije, i jedino kada mi je kasnilo bilo je prije dvije godine kada je bila biohemijska trudnoća.. Ako neko ima slično iskustvo, a da je ipak bila samo rana trudnoća u pitanju, neka mi bar malo nade ulije. Trenutno sam jako tužna.. 

  • Avatar Ivyyyy

    Ivyyyy

    Broj poruka: 942

    Prijavi adminu

    mandarina_

    Pozdrav svima! E ovako:

    Posljednja M je bila 04.05., sada je trebala da dođe 02.06., ali danas je evo već 06.06. i nisam dobila uopšte, 4 dana kasni… Inače, menstruacija mi je stvarno redovna, imam kalendar i uvijek bude na taj datum koji kaže u mom kalendaru da ću dobiti.. Muž i ja nezaštićene odnose smo imali za vrijeme plodnih dana ( izračunao menstrualni kalendar ) između 17. i 20. maja, pa onda 24. maja.. Radila sam test jedan dan nakon zakašnjele menstruacije - negativan. Nakon dan, opet - negativan. Danas sam otišla da izvadim betu, kontam možda je bilo rano za test.. beta 0,100 MIU/ML.. Šta to znači? Ima li neko iskustva? Postoji li mogućnost da smo poranili i da je ipak trudnoća u pitanju? Napominjem još jednom da imam redovne mentruacije, i jedino kada mi je kasnilo bilo je prije dvije godine kada je bila biohemijska trudnoća.. Ako neko ima slično iskustvo, a da je ipak bila samo rana trudnoća u pitanju, neka mi bar malo nade ulije. Trenutno sam jako tužna..


    Nazalost beta ti je negativna, ako ti vec 6 dana kasni trebala bi biti velika i to je najtocniji pokazatelj trudnoce, ali ja nemam iskustva pa je ovo samo moje misljenje

    👩🏼25
    👱🏻‍♂️26
    👩‍❤️‍👨2016 💍2020 👰🏼‍♀️🤵🏼‍♂️2022
    09/2020 biokemijska 4tt
    Pokusavamo od 4/2022 🙏

  • Avatar Silver Moon

    Silver Moon

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Danas 37dan ciklusa. U iscekivanju.
    Estradiol mi nizak skroz.
    Cilusi od 29-35najcesce u4mj dobila 39dc katastrofa
    Prosli mj dobila 31dc 5.5.23. Od tad nista …
    21sam narucena u zagreb nosim nalaze za neplodnost…
    Sretno svima 

    💃 25
    🤵29
    Nepravilni ciklusi od 28 do 35dana, najcesce 32-33 ponekad se oduzi 42-43/45/48
    Cista lijevi 3cm vodena 2019.,
    Cista desni jajnik 5cm žutog tijela 2.2021g
    Femisan a kapi 1
    Vrkuta čaj
    Matičnjak čaj
    Lh trakice bezuspješn
    Fertilup za muskarce
    Letrozol, folacin , duphastone, vitamin d..
    1.postupak IUI 11.9.23.
    Asthenozoosperia 18%, 40% pokretnih …

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.