Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Njalu

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Ja se ispricavam. Imam 16 god i vrlo sam ne iskusna i nisam znala što da napravim. Nitko me nikad nije poučio o tim stvarima.

  • Avatar 🖤Garawa🖤

    🖤Garawa🖤

    Broj poruka: 2520

    Prijavi adminu

    Njalu

    Uredu, imam jos jedno pitanje. Kada bih trebala napraviti jos jedan test u slučaju da M ne dođe do tad?


    Za tjedan dana..ako ne dođe napravite test ako bude negativan idite ginekologu.. 

    Njalu

    Ja se ispricavam. Imam 16 god i vrlo sam ne iskusna i nisam znala što da napravim. Nitko me nikad nije poučio o tim stvarima.

    Nemaš se što ispričavati ali razmisli o tome koliko si odgovorna za odnose bez zaštite.. 
    Zaštiti sama sebe jer te ni jedan muškarac neće sačuvati od neželjene trudnoće..  

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Njalu

    Ja se ispricavam. Imam 16 god i vrlo sam ne iskusna i nisam znala što da napravim. Nitko me nikad nije poučio o tim stvarima.


    😟 Drugi put kondom….
    Doci ce ti M, sumnjam da si trudna iz svega navedenog, ali mala sansa uvijek postoji, ali nazalost moras sacekati barem 7-8 dana jos. Ako ne dodje M za 7 dana, uradi test, ako i taj bude negativan, nisi trudna..
    S obzirom da si seksulano aktivna, vrijeme je i za posjet ginekologu, a on ce te najbolje uputiti za dalje….

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Eno ti Garawa procitala misli😛

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Njalu

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Hvala puno.❣️

  • Avatar 🖤Garawa🖤

    🖤Garawa🖤

    Broj poruka: 2520

    Prijavi adminu

    SAYURI

    Eno ti Garawa procitala misli😛


    🤣🤣

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • Maslačak11

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Hej curke, evo me opet.
    Radila sam jutros test i plusic je 

    Trebala bi vase misljenje i pomoc 🙈
    Prekjucer sam imala 2 puta jaaaake bolove u donjem dijelu trbuha i jajnika (trajalo je nekakvih sat vremena i to je to), puno jace od uobičajenih menstrualnih bolova i uz to su se javili vjetrovi i neredovita stolica (inace je sve uredno). Nema nikakvog krvarenja niti iscjetka. 
    S obzirom da me ginekologica narucila tek 17.06. na pregled a radi se o prvoj trudnoci, malo sam zabrinuta. Da li je to normalna bol ili? 

  • Njalu

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Bok curke. Evo mene opet s vjestima. Napravila sam 3 testa od one prosle poruke i svi su bili negativni. Ali ja i dalje M nisam dobila :(.  Da li da odem kod ginekologice ili bezveze paničarim? (Moguce i da mi kasni zbog stresa jer ju iscekujem svaki dan…ali vec mi kasni 11 dana i vec me polako hvata panika iako su testovi negativni)

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Njalu

    Bok curke. Evo mene opet s vjestima. Napravila sam 3 testa od one prosle poruke i svi su bili negativni. Ali ja i dalje M nisam dobila :(. Da li da odem kod ginekologice ili bezveze paničarim? (Moguce i da mi kasni zbog stresa jer ju iscekujem svaki dan…ali vec mi kasni 11 dana i vec me polako hvata panika iako su testovi negativni)


    Bezveze panicaris, nisi trudna.

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar Aleksandra55

    Aleksandra55

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Cao imam jedno pitanje.
    Decko i ja samo imali zasticen odnos s tim da je on zavrsio u zastiti skinuo obrisao maramicom i nastavili ali bez zastite .Odmah smo nastavili nije ni bilo minut razmaka drugi put nije zavrsio u meni vec van ,ali sam cula da spermi mogu ostati u kanalu i da se tokom odnosa mesaju sa onom vodicom koja izlazi tokom odnosa.
    Da napomenem odnose smo imali dva dana pred plodnih dana .
    Pa me zanima vase misljenje

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.