Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sanya123

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Možda netko ima iskustva  s obilnijim implantacijskim ? 🙄🤔

    16.03.2024. +
    11.04.2024. ♥️
    Termin 28.11.2024.
    [tickerfactory.com]

  • sanya123

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Kužim, hvala :) svakako budem pitala  doktoricu kaj se moglo desit.

    16.03.2024. +
    11.04.2024. ♥️
    Termin 28.11.2024.
    [tickerfactory.com]

  • sanya123

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Update 😂 opet ja sa pitanjima. Vratila se gospođica M. Ujutro nešto malo a popodne par točkica. Ima li smisla radit test ? 🤔🤔🤔 Što više čitam to sam zbunjenija 😂

    16.03.2024. +
    11.04.2024. ♥️
    Termin 28.11.2024.
    [tickerfactory.com]

  • sanya123

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Simba2

    sanya123

    Update 😂 opet ja sa pitanjima. Vratila se gospođica M. Ujutro nešto malo a popodne par točkica. Ima li smisla radit test ? 🤔🤔🤔 Što više čitam to sam zbunjenija 😂
    Da li je ovo prvi ciklus da pokušavate? Vjerojatnost da si T je skoro nikakva. M si dobila kad si trebala i to je to. To što je kraće trajala nije ništa posebno. Tijelo ti nije mašina, i uvjerena sam da si krož život imala i nekad pokoji kraći ciklus ali nisi obraćala pozornost. Razumijem ja da je želja tu kao i kod nas koji radimo na tome, ali je lakše prihvatit da si dobila M, krenut u novi ciklus. Ili ti piški test ako imaš višak novaca😅

    Prvi di smo baš kao pokušavali u plodne dane, ostalo je bilo app…. Ma to sa 3 dana M me zbunilo, i to što se vratila na pol dana a kasnije doslovno 3 kapi. Iskreno se ne sječam da mi je ikad toliko kratko trajalo, uvijek je bila po 7_8 dana, ovako kratko baš nikad. No da, vjerojatno sad svaku sitnicu stavljam na vagu i vidim svaki detalj kao potencijalnu mogućnost iako je vjerojatnost ravna skoro nuli 😂 

    16.03.2024. +
    11.04.2024. ♥️
    Termin 28.11.2024.
    [tickerfactory.com]

  • Juliya2707

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav, da li je neko imao situaciju da su tri bete rađene svakih 48 sati, bile iste vrijednosti, tačnije 
    2,40 IU l ?!
    Menstruacija kasni 9 dana. Dobro se osjećam

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Juliya2707

    Pozdrav, da li je neko imao situaciju da su tri bete rađene svakih 48 sati, bile iste vrijednosti, tačnije
    2,40 IU l ?!
    Menstruacija kasni 9 dana. Dobro se osjećam


    Nisi trudns

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Juliya2707

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ma evo protumačio mi nalaze doktor, nisam trudna,a čudno pravo kad ovoliko menstruacija kasni..ludilo.

  • Avatar Maree91

    Maree91

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pozzz žene 😃

    Muž i ja radimo na bebi otprilike 4 godine.. ciklus mi traje 28-32 dana, zadnju mjesecnicu imala sam od 21.09-26.09… a onda sam 05.10.(15.dan ciklusa) primjetila na toaletnim papiru blijedo rozi iscjedak.. na dnevnom uložku nije bilo ništa, znaci samo na toaletnom papiru. Sutra dan smeđi iscjedak na gacicama zatim sam 2 dana imala jace krvarenje i morala sam koristit uložke.. inace nikad mi se nije  dogodilo tako nešto i pomalo me strah zasto je došlo do toga.. ????

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Beni12

    Dobar dan drage mame i buduće,
    Ovako intenzivno radimo na bebi skoro godinu i pol, kod mene je sve ok ali kod supruga su nešto malo usporeni nalazi, pijem terapiju već više od pola godine, očaj mjesec mi je doktor pratio ultrazvukom kad bi mogla biti ovulacija, imali smo odnose par dana za redom. Sad sam već 12 dana pred Menge i danas evo imam bolove kao da trebam dobiti, zanima me da li je netko imao slično nešto i da li postoji mogućnost da se radi o trudnoći? Hvala vam unaprijed i puno sreće svima.


    Jos kad bi ja skontala sta znaci “ 12 dana pred menge”? 🤔 
    Koliko je proslo od ovulacije dana otprilike?

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Beni12

    SAYuRI

    Beni12

    Dobar dan drage mame i buduće,
    Ovako intenzivno radimo na bebi skoro godinu i pol, kod mene je sve ok ali kod supruga su nešto malo usporeni nalazi, pijem terapiju već više od pola godine, očaj mjesec mi je doktor pratio ultrazvukom kad bi mogla biti ovulacija, imali smo odnose par dana za redom. Sad sam već 12 dana pred Menge i danas evo imam bolove kao da trebam dobiti, zanima me da li je netko imao slično nešto i da li postoji mogućnost da se radi o trudnoći? Hvala vam unaprijed i puno sreće svima.

    Jos kad bi ja skontala sta znaci “ 12 dana pred menge”? 🤔
    Koliko je proslo od ovulacije dana otprilike?

    Vjerovatno 12 dana još imam do menstruacije, prošlo je 6 dana


    Trebas sacekati barem jos 7 dana pa uradi test, sve prije je prerano. Sretno..

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.