Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Aleksandra55

    Aleksandra55

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    _Sayuri_

    Aleksandra55

    Cao imam jedno pitanje.
    Decko i ja samo imali zasticen odnos s tim da je on zavrsio u zastiti skinuo obrisao maramicom i nastavili ali bez zastite .Odmah smo nastavili nije ni bilo minut razmaka drugi put nije zavrsio u meni vec van ,ali sam cula da spermi mogu ostati u kanalu i da se tokom odnosa mesaju sa onom vodicom koja izlazi tokom odnosa.
    Da napomenem odnose smo imali dva dana pred plodnih dana .
    Pa me zanima vase misljenje

    Iako slabe sanse trudnoca je moguca…


    Da razumem vas ali sam cula i znam par slucaja kojima se to desilo 

  • sanya123

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    Pozdrav, evo ja sam nova u lovu na plusiće :) pitanje, koliko najranije je ok napravit test? U ponedjeljak trebam dobiti, imam klasične simptome pred menstruaciju no odnose smo imali svaki ili svaki drugi dan u vrijeme plodnih dana, e sad koliko čitam CB je dosta osjetljiv i pokazuje 5 dana prije a ja sam nestrpljiva pa ono, čekat il da pokušam napravit testić ? 🙏 

    16.03.2024. +
    11.04.2024. ♥️
    Termin 28.11.2024.

  • Avatar kk1109

    kk1109

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    sanya123

    Pozdrav, evo ja sam nova u lovu na plusiće :) pitanje, koliko najranije je ok napravit test? U ponedjeljak trebam dobiti, imam klasične simptome pred menstruaciju no odnose smo imali svaki ili svaki drugi dan u vrijeme plodnih dana, e sad koliko čitam CB je dosta osjetljiv i pokazuje 5 dana prije a ja sam nestrpljiva pa ono, čekat il da pokušam napravit testić ? 🙏


    Ja osobno sam vec na 9 DPO sa first sign trakicom dobila pozitivan test…sjenica je bila al vidljiva :) puno cura kaze da ih je CB prevario al eto meni je na 10 DC pokazo plusic i ovaj 6 dana prije i digitalac pa vidi koji ti vise pase …sretno, drzim fige da bude pozitivan  🤞🤗

    🙋‍♀️- 27
    🙋‍♂️- 30
    4/2022 18 tt. naš mali anđeo _ Noa 🙏🏻🕯😇
    6/2022 ➕️ ❤🤞🌈
    18 DPO - beta 1086 🤗 /22 DPO- beta 5522🥰
    7/2022 kuca nam srceko 🤗❤️
    Stiže nam dečko 💙
    11.02.2023. Niko 👶💙
    Ta Bogu ništa nije nemoguće! ( Lk 1,37) 🍀

  • Avatar kk1109

    kk1109

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    kk1109

    sanya123

    Pozdrav, evo ja sam nova u lovu na plusiće :) pitanje, koliko najranije je ok napravit test? U ponedjeljak trebam dobiti, imam klasične simptome pred menstruaciju no odnose smo imali svaki ili svaki drugi dan u vrijeme plodnih dana, e sad koliko čitam CB je dosta osjetljiv i pokazuje 5 dana prije a ja sam nestrpljiva pa ono, čekat il da pokušam napravit testić ? 🙏

    Ja osobno sam vec na 9 DPO sa first sign trakicom dobila pozitivan test…sjenica je bila al vidljiva :) puno cura kaze da ih je CB prevario al eto meni je na 10 DC pokazo plusic i ovaj 6 dana prije i digitalac pa vidi koji ti vise pase …sretno, drzim fige da bude pozitivan 🤞🤗


    Ne DC nego DPO…soriii😅😅

    🙋‍♀️- 27
    🙋‍♂️- 30
    4/2022 18 tt. naš mali anđeo _ Noa 🙏🏻🕯😇
    6/2022 ➕️ ❤🤞🌈
    18 DPO - beta 1086 🤗 /22 DPO- beta 5522🥰
    7/2022 kuca nam srceko 🤗❤️
    Stiže nam dečko 💙
    11.02.2023. Niko 👶💙
    Ta Bogu ništa nije nemoguće! ( Lk 1,37) 🍀

  • sanya123

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    kk1109

    kk1109

    sanya123

    Pozdrav, evo ja sam nova u lovu na plusiće :) pitanje, koliko najranije je ok napravit test? U ponedjeljak trebam dobiti, imam klasične simptome pred menstruaciju no odnose smo imali svaki ili svaki drugi dan u vrijeme plodnih dana, e sad koliko čitam CB je dosta osjetljiv i pokazuje 5 dana prije a ja sam nestrpljiva pa ono, čekat il da pokušam napravit testić ? 🙏

    Ja osobno sam vec na 9 DPO sa first sign trakicom dobila pozitivan test…sjenica je bila al vidljiva :) puno cura kaze da ih je CB prevario al eto meni je na 10 DC pokazo plusic i ovaj 6 dana prije i digitalac pa vidi koji ti vise pase …sretno, drzim fige da bude pozitivan 🤞🤗

    Ne DC nego DPO…soriii😅😅


    Teoretski bi onda mogao pokazat onda recimo u petak/subotu ako nešto  je. Ja sam plodne dane čekirala sa maybe baby mikroskopom, zaista je bila jasna ona struktura u obliku paprati. Nadam se da je to točno.

    16.03.2024. +
    11.04.2024. ♥️
    Termin 28.11.2024.

  • Ciri

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke!

    Pratim ovaj forum već neko vrijeme, jer drag i ja smo krenuli u akciju :D
    Ciklusi su mi redoviti - 29-30 dana, te mi je početak ciklusa bio 26.6. a ovulacija 10.07.
    Bili smo intimni 08.07.,10.07 i 11.07. ( na dan ovulacije me dosta bolio desni jajnik, što je očekivano).

    Nemam baš simptome, osim bolova u donjem dijelu trbuha (što inače imam par dana prije M), gornji dio leđa te prije 3 dana sam imala bijeli iscjedak bez mirisa, koji je trajao 2 dana (količinski jako malo).
    Jedino što sam primjetila da mi se jede apsoluno svašta :)

    Iduća M bi trebala doći za 5 dana, što se toplo nadam da neće.
    Ima li smisla raditi tipa 2,3 dna prije M test ili da jednostavno čekam dan nakon M?

    Čestitam svima na +, te hvala puno na bilo kakvom savjetu, jer je svaki dobrodošao!

  • Ciri

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    _Sayuri_

    Ciri

    Pozdrav curke!

    Pratim ovaj forum već neko vrijeme, jer drag i ja smo krenuli u akciju :D
    Ciklusi su mi redoviti - 29-30 dana, te mi je početak ciklusa bio 26.6. a ovulacija 10.07.
    Bili smo intimni 08.07.,10.07 i 11.07. ( na dan ovulacije me dosta bolio desni jajnik, što je očekivano).

    Nemam baš simptome, osim bolova u donjem dijelu trbuha (što inače imam par dana prije M), gornji dio leđa te prije 3 dana sam imala bijeli iscjedak bez mirisa, koji je trajao 2 dana (količinski jako malo).
    Jedino što sam primjetila da mi se jede apsoluno svašta :)

    Iduća M bi trebala doći za 5 dana, što se toplo nadam da neće.
    Ima li smisla raditi tipa 2,3 dna prije M test ili da jednostavno čekam dan nakon M?

    Čestitam svima na +, te hvala puno na bilo kakvom savjetu, jer je svaki dobrodošao!

    Ima smisla ako kupis test osjetljivosti 10 mIu, probaj Gravignost Ultra , Pregny i sl, ili CB digitalni sa tjednima, mada moze ti i svaki drugi baciti sjenicu ali to nije pouzdano. Ili otidji vadi betu u labaratoriji, to mozes vec sutra uraditi a rezultati isti dan… a njasigurnija opcija…


    Kupiti gravignost ultra i testirati se sutra,
    Hvala puno na savjetu :)

  • sanya123

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    Pozdrav, nešto me brine pa da čujem vaše mišljenje 🤔 odnose smo imali za vrijeme plodnih dana, oko 6 dana prije M krenuli simptomi grčevi i bolovi u trbuhu, test negativan  no rađen 2 dana prije izostanka (što ću, nestrpljiva 😂), M stiže po rasporedu u dan po kalendaru. E sad, tu kreće moje pitanje. Uvijek mi M traje 7-8 dana, prvi dan oskudan, ostale dane normalno do obilato i zadnjih dan dva oskudno te završava uz iscjedak. Ovaj put mi je prvi dan odmah bilo obilato, taj dan sam usred noči povračala nekoliko puta, ostatak dana bila uz povišenu temperaturu i mučninu, i M mi je 4.dan samo prestala (ujutro sam još krvarila i poslije podne ništa). Ne znam što bih mislila, no postoji li ikakva mogučnost da se radi o implantacijskom krvarenju iako nije baš oskudno kako se svugdje spominje ali je bilo puno kraće nego inaće ili imam razloga za brigu da je nešto drugo ? Jedino je što sam počela pit vrkutu ča zbog Policist.jajnika a jučer a danas mi je M naglo prestala. Kako nisam u Zg a moja doktorica je na GO isto do kad i ja zanima me vaše mišljenje…. Hvala :) 

    16.03.2024. +
    11.04.2024. ♥️
    Termin 28.11.2024.

  • Avatar kk1109

    kk1109

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    sanya123

    Pozdrav, nešto me brine pa da čujem vaše mišljenje 🤔 odnose smo imali za vrijeme plodnih dana, oko 6 dana prije M krenuli simptomi grčevi i bolovi u trbuhu, test negativan no rađen 2 dana prije izostanka (što ću, nestrpljiva 😂), M stiže po rasporedu u dan po kalendaru. E sad, tu kreće moje pitanje. Uvijek mi M traje 7-8 dana, prvi dan oskudan, ostale dane normalno do obilato i zadnjih dan dva oskudno te završava uz iscjedak. Ovaj put mi je prvi dan odmah bilo obilato, taj dan sam usred noči povračala nekoliko puta, ostatak dana bila uz povišenu temperaturu i mučninu, i M mi je 4.dan samo prestala (ujutro sam još krvarila i poslije podne ništa). Ne znam što bih mislila, no postoji li ikakva mogučnost da se radi o implantacijskom krvarenju iako nije baš oskudno kako se svugdje spominje ali je bilo puno kraće nego inaće ili imam razloga za brigu da je nešto drugo ? Jedino je što sam počela pit vrkutu ča zbog Policist.jajnika a jučer a danas mi je M naglo prestala. Kako nisam u Zg a moja doktorica je na GO isto do kad i ja zanima me vaše mišljenje…. Hvala :)


    Ja iskreno sumnjam jer implantacijsko nije tako obilno. Jedan ciklus mi je menga trajala jedan dan samo,inace traje 4 pa sam mislila mizda je i napravila testic i bio je negativan. Mona gin mi je rekla da je to na neki nacin normalno (ako ae ne pinavlja) i da se zna desit tako zbrckan ciklus ponekad.
    E sad to je moje iskustvi sa cudnom mengom, a ti nazivi svoju gin kad se vrati pa odi na pregled svejedno, mada kako sam rekla mislkm da je to previse za implantacijsko 🤷‍♀️

    🙋‍♀️- 27
    🙋‍♂️- 30
    4/2022 18 tt. naš mali anđeo _ Noa 🙏🏻🕯😇
    6/2022 ➕️ ❤🤞🌈
    18 DPO - beta 1086 🤗 /22 DPO- beta 5522🥰
    7/2022 kuca nam srceko 🤗❤️
    Stiže nam dečko 💙
    11.02.2023. Niko 👶💙
    Ta Bogu ništa nije nemoguće! ( Lk 1,37) 🍀

  • sanya123

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    Da i ja mislim ali nikad mi se to nije desilo  plus  što imam tu mučninu i grčeve još uvijek. Eto nisam pametna. Naglo došlo i naglo stalo. 

    16.03.2024. +
    11.04.2024. ♥️
    Termin 28.11.2024.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.