Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Miraclebaby28

    Miraclebaby28

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Duxy takvu sam situaciju imala u 7 mj ali sam se razocarala nazalost…ali nista i dalje treba pokusavati ;)

    🧔34
    👩28
    👶💙 N 24.12.2021
    👶 15.02.2024
    Before we had you, we had each other,and now you are here we have EVERYTHING 💙 NOEL💙
    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Tena9

    Tena9

    Broj poruka: 382

    Prijavi adminu

    Dan! Kaj je moguće kašnjenje 41 dan?? To prvi puta čujem…

    Želim biti trudna, želim biti trudna, želim biti trudna..možda zatrudnimo ovako :P

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Tena


    Dan! Kaj je moguće kašnjenje 41 dan?? To prvi puta čujem…

    Meni je znala kasniti po 8 mj. I vise, zbog PCOS-a. Svasta je moguce :)

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Pepita2109

    Pepita2109

    Broj poruka: 2751

    Prijavi adminu

    a pa to zapravo i nije kašnjenje negooo preskakanje ciklusa, meni su ciklusi od 32-40 dana s tim da mi katkad jako rijetko bar jedan ciklus godišnje preskoči.. npr prošli od 31.10.2014 do 01.01.2015.. naravno imam policistične jajnike

    <3 Čuda su moguća ako vjeruješ u njih <3
    🙏👸👸🙏❤️

  • Avatar Tena9

    Tena9

    Broj poruka: 382

    Prijavi adminu

    A dobro curee, pa nemojte me plašiti..nikada mi nije kasnila više od dan-dva…sada je nema već evo…6 dana i test je pozitivan…neću sad ni pomišljat da je sve bila varka…meni ni jedan mjesec nikad nije izostala :) 

    Želim biti trudna, želim biti trudna, želim biti trudna..možda zatrudnimo ovako :P

  • Avatar Pepita2109

    Pepita2109

    Broj poruka: 2751

    Prijavi adminu

    Tena


    A dobro curee, pa nemojte me plašiti..nikada mi nije kasnila više od dan-dva…sada je nema već evo…6 dana i test je pozitivan…neću sad ni pomišljat da je sve bila varka…meni ni jedan mjesec nikad nije izostala :) 

    ma ako ti je test pokazao pozitivno ne moraš brinuti 

    <3 Čuda su moguća ako vjeruješ u njih <3
    🙏👸👸🙏❤️

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Tena


    A dobro curee, pa nemojte me plašiti..nikada mi nije kasnila više od dan-dva…sada je nema već evo…6 dana i test je pozitivan…neću sad ni pomišljat da je sve bila varka…meni ni jedan mjesec nikad nije izostala :) 

    Pozitivan test je pozitivan, bez brige 

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Tena9

    Tena9

    Broj poruka: 382

    Prijavi adminu

    Uff..fala Bogu ;) 

    Želim biti trudna, želim biti trudna, želim biti trudna..možda zatrudnimo ovako :P

  • mare2

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav,
    drage moje nova sam ovdje. I moram s vama podijeliti svoje iskustvo kako bi mi bilo lakše izdržati još nekoliko dana…
    Uglavnom, moj problem je ovaj:
    U 5 mjesecu, 8 i u 11 prosle godine sam primjetila nešto. Dobila sam M 25 ili 26 dan ciklusa koji je inače 29-30.  S obzirom da želimo bebu već dugo i ne pazimo se, ali smo i išli ako bude bude, jedino na što sam ja pazila je da zapišem kad smo imali odnose…i tako je ispalo da smo po mom kalendaru uspjeli pogoditi baš plodne dane u tim mjesecima. Sumnja se javila..
    I tako smo ovaj mjesec svjesno i namjerno baš radili na bebi. Danas mi je 25 dan ciklusa.
     Grčevi su tu kao i sva 3 puta do sada. Ali danas sam preuzela inicijativu i kupila test. Pokazale su mi se 2 Crte. Suze, smijeh… a sada strah. Znam da je moguće da sam i prošla 3 puta bila trudna ali da se nije primilo i toga me strah…
    Sad mi je krivo što sam napravila test jer znam da je narednih 5-6 dana lutrija…
    Naravno kod doktorice mogu tek 9.2. …

    mare

  • Avatar Sanjarica

    Sanjarica

    Broj poruka: 791

    Prijavi adminu

    mare


    Pozdrav,
    drage moje nova sam ovdje. I moram s vama podijeliti svoje iskustvo kako bi mi bilo lakše izdržati još nekoliko dana…
    Uglavnom, moj problem je ovaj:
    U 5 mjesecu, 8 i u 11 prosle godine sam primjetila nešto. Dobila sam M 25 ili 26 dan ciklusa koji je inače 29-30.  S obzirom da želimo bebu već dugo i ne pazimo se, ali smo i išli ako bude bude, jedino na što sam ja pazila je da zapišem kad smo imali odnose…i tako je ispalo da smo po mom kalendaru uspjeli pogoditi baš plodne dane u tim mjesecima. Sumnja se javila..
    I tako smo ovaj mjesec svjesno i namjerno baš radili na bebi. Danas mi je 25 dan ciklusa.
     Grčevi su tu kao i sva 3 puta do sada. Ali danas sam preuzela inicijativu i kupila test. Pokazale su mi se 2 Crte. Suze, smijeh… a sada strah. Znam da je moguće da sam i prošla 3 puta bila trudna ali da se nije primilo i toga me strah…
    Sad mi je krivo što sam napravila test jer znam da je narednih 5-6 dana lutrija…
    Naravno kod doktorice mogu tek 9.2. …

    Od srca ti zelim da bude uspjesna trudnoca! :) 

    Svojim mislima stvaraš svoj život. Misli pozitivno i prizivat ćeš sretnu budućnost…
    ! [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.