Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • bebi

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    hvala Pepita :))

  • Avatar lilianaa

    lilianaa

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    meni clearblue pokazao u prvih par minuta negativan rezultat, nakon par sati pozitivan ali taj se ne ocitava, i to prije par mjeseci a eto nisam zatrudnila, to je samo takva reakcija testa kad odstoji

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    bebi


    evo ja ću vama sve u detalje napisat.. pa vi napište šta mislite ili znate..
    zadnja mjesečnica mi je bila od 13-16.9. a test sam napravila 26. i 27.9. i oba su pozitivna.. znači,svaki puta kada sam imala spolni odnos,nisam koristila zaštitu i nismo se pazili,jer želimo bebu.. i ginekolog me je pitao kad sam zadnju mjesečnicu imala..ja mu kažem 13-16.9. on mi kaže da je to valjda nemoguče da budem trudna da sam onda curila u 8 mj.zadnji puta,al nisam luda sve si zapisujem na mobitel.. i danas mi je dao tablete da pijem (duphaston) to kao ubrzava menstruaciju,a ako sam slučajno trudna da mi učvršćuje trudnoću. i sad ti razumi ginekologa !

    Puno prerano si išla raditi test. Zato ti i ako si trudna ništa ne pokazuje.
    Duphastone sam dva mjeseca pila radi PCOS-a, preobilnog i dugackog krvarenja, tumora na jajniku, itd. ali mi nisu pomogle, imala sam užasne mučnine od njih, stalno sam bila napuhana.Sad opet ovisi od organizma do organizma, nismo svi isti.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar lilianaa

    lilianaa

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    slazem se s LuKi, i ja sam bila napuhana od njih, malo se i zdebljala

  • MARY LOU2

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    Ovako, ja već skoro dvije godine pokušavam zatrudnjeti. Nakon nešto više od godine dana pošli smo na pretrage, ja sam imala povišeni prolaktin, a moj suprug manje pokretne spermije. Dobio je terapiju vitaminima i mineralima- kapsule Profertil, a ja pola bromergona jer mi je sad u granicama normale. E, sad, od ovomjesečne ovulacije par dana su me probadali jajnici, grudi su mi osjetljive, a boli me i u leđima par dana, a menga tek stiže oko 13. Inače mi se ti simptomi javljaju samo par dana prije menge. Tako da možda ima šasne da sam trudna…Da, i mjesec dana pijem Prenatal, koji se preporuča ženama koje planiraju trudnoću…a sad, vidjet ćemo drugi tjedan….

  • MARY LOU2

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    Luki, jesi dobila M ili si stvarno trudna, ali onda još od 8.mj, a ovo ti je bilo neko laganije krvarenje? Neka ti napravi ultrazvuk pa ćeš sve znati.

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    MARY LOU. Sretno! Nadam se da ces ugledati dugoocekivani plusic I zblokirat vjesticu na 9 mjeseci :)))

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    MARY LOU


    Luki, jesi dobila M ili si stvarno trudna, ali onda još od 8.mj, a ovo ti je bilo neko laganije krvarenje? Neka ti napravi ultrazvuk pa ćeš sve znati.

    Hehe pomijesala si me s bebi 

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • duxy

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozz svima!

    Imala bih nekoliko pitanja..znam da se ova tema stalno ponavlja ali evo da podijelim s vama i svoju situaciju. 
    Menstrualni ciklus nije mi redovit inače zna trajati od 28-32 dana..nije mi točno na dan. Prošlu mjesečnicu dobila sam na 26. dan ciklusa (prije nikad tako rano) a ovaj mjesec već je 36 dan ciklusa a stvari još nisu došle. Prošli tjedan imala sam nekakav smećkasti iscjedak ali samo taj dan, nije dugo trajalo a slijedeći dan uočila sam nekoliko smećkastih kapljica na gaćicama. Svi simptomi za dobivanje ciklusa su tu od bolova grudi na dodir, probadnje desnog jajnika i bol u donjem dijelu trbuha. Sve me to boli i dalje a stvari nikako da dođu. Jutros sam napravila test za trudnoću i bio je negativan ali nisam koristila prvi urin, nego kasnije sam napravila test. Da li da ponovim test nakon par dana ili da odmah odem ginekologu ako stvari ne dođu? Eto ako netko ima sličnih situacija neka se javi..
    Bokić svima 

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    duxy


    Pozz svima!

    Imala bih nekoliko pitanja..znam da se ova tema stalno ponavlja ali evo da podijelim s vama i svoju situaciju. 
    Menstrualni ciklus nije mi redovit inače zna trajati od 28-32 dana..nije mi točno na dan. Prošlu mjesečnicu dobila sam na 26. dan ciklusa (prije nikad tako rano) a ovaj mjesec već je 36 dan ciklusa a stvari još nisu došle. Prošli tjedan imala sam nekakav smećkasti iscjedak ali samo taj dan, nije dugo trajalo a slijedeći dan uočila sam nekoliko smećkastih kapljica na gaćicama. Svi simptomi za dobivanje ciklusa su tu od bolova grudi na dodir, probadnje desnog jajnika i bol u donjem dijelu trbuha. Sve me to boli i dalje a stvari nikako da dođu. Jutros sam napravila test za trudnoću i bio je negativan ali nisam koristila prvi urin, nego kasnije sam napravila test. Da li da ponovim test nakon par dana ili da odmah odem ginekologu ako stvari ne dođu? Eto ako netko ima sličnih situacija neka se javi..
    Bokić svima 

    Pozdrav! :)) Ponovi test, prvi urin. I ukoliko bude negativan nazovi ginica I objasni situaciju, a I ako bude pozitivan isto nazovi ginica I reci mu kad ti je bila zadnja menstruacija pa ce ti na osnovu toga dati termin za potvrdit trudnocu. :)

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.