Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pepita2109

    Pepita2109

    Broj poruka: 2751

    Prijavi adminu

    ma nisam nikakve, pomogle su mi skroz

    <3 Čuda su moguća ako vjeruješ u njih <3
    🙏👸👸🙏❤️

  • Avatar Pepita2109

    Pepita2109

    Broj poruka: 2751

    Prijavi adminu

    Samo opušteno :) koliko ih moraš piti?

    <3 Čuda su moguća ako vjeruješ u njih <3
    🙏👸👸🙏❤️

  • Avatar lilianaa

    lilianaa

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    Hmmm.. ne razumijem zasto si 13.dan ciklusa isla raditi test??? naravno da se ne moze tako rano sve to ocitati.. mozda si clearblue ocitavala nakon dozvoljenog vremena, smijes samo recimo 3-5min cekati, ako si poslije, mozda je pokazivao pozitivan rezultat iako nije, zna se desiti, ali to onda nije valjan rezultat

  • bebi

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    2 tablete na dan..

    pa da,nakon par sati sam tek vidjela SLUČAJNO da je pozitivno..a sad kad je on pokazao drugu crticu,neznam..

  • bebi

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Nisam baš iskusna s time,zato i jesam tu da pitam..

  • Avatar Pepita2109

    Pepita2109

    Broj poruka: 2751

    Prijavi adminu

    ako si tako dugo pustila test onda je moguće da je bio lažno pozitivan.. 

    <3 Čuda su moguća ako vjeruješ u njih <3
    🙏👸👸🙏❤️

  • Avatar Pepita2109

    Pepita2109

    Broj poruka: 2751

    Prijavi adminu

    sad piješ tablete pa ćeš vidjeti ugl sretno :)

    <3 Čuda su moguća ako vjeruješ u njih <3
    🙏👸👸🙏❤️

  • Avatar lilianaa

    lilianaa

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    gle, moguce da ti jest i da ti nije uspjelo ovaj mjesec, ali mislim da se to jos ne moze vidjeti, a test je po meni najvjerojatnije pokazao pozitivan rezultat nakon predugog stajanja i to vjerojatno blijedu crticu i to je sasvim uobicajeno nakon vise vremena da pokaze, ali to se ne ocitava, ocitava se samo prvih par minuta, ostalo nista ne vrijedi, test se automatski treba bacit nakon tog vremena, da te ne izludi

  • bebi

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    kažem,čekala sam 3-5 min.. i bila je jedna crtica,i stavila sam u torbu,i kasnije sam slučajno otišla vidjet,bila je i druga..

  • bebi

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    pa baš suprotno,izludio me je!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.