Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marincica

    Marincica

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Duxy dobrodosla .. Slazem se sa LuKi , ponovi test s jutarnjim urinom, a ako nebude negativan odi kod ginića…. ………..Naravno nadamo se pozitivnom testu  Vidis ovaj moj ginic je reko kao da je pod normalnim da kasni do 41 dan, makar drugi drugacije kazu..tak da ono

    “ Ako ne možeš letjeti, onda trči. Ako ne možeš trčati, onda hodaj. Ako ne možeš hodati, onda puži. Ali, bez obzira na sve, moraš nastaviti dalje. ”

  • duxy

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Thx :) <3

  • duxy

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Evo cure samo da vam javim..jutros sam napravila i drugi test i isto je bio negativan..naručila sam se sutra kod ginekologa pa ću valjda saznati što se događa..moram priznat da osjećam neki strah da mi je nešto..ali naravno da se nadam da će sve proći ok! 

  • Avatar Marincica

    Marincica

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Duxy zao mi je sto je negativan , ali ma kakav strah nije ti nista, nemoj baljezgat …. jednostavno kasni mjesecnica ne da joj se jos da te posjeti, zima joj valjda ;) 

    “ Ako ne možeš letjeti, onda trči. Ako ne možeš trčati, onda hodaj. Ako ne možeš hodati, onda puži. Ali, bez obzira na sve, moraš nastaviti dalje. ”

  • duxy

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    heheheh može biti  ali to sve me je toliko zbunilo..ovo je već 40 dan bez dotične  i nije to bilo ništa planirano..i onda kad sam počela čitati te sve forume i komentare naravno da sam se ponadala da je to možda to i u neku ruku čak bila i sretna, ali nema veze sutra obavim taj pregled pa sam na miru..a vremena za bebicu ima  iako bih baš bila sretna da je jutros bio pozitivan test  malo sam se prerano ponadala i počela veselit.

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Duxy, zao mi je sto je negativan, ali doci ce I plus s vremenom :))) Bez brige, obavis taj pregled pa si na miru :)

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • malena12

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    pozdrav cure… evo da se i ja javim jer nezz gdje pitati… mjesecnica mi kasni 10 dana, i jutros puna nade idem napravit test kad ono sipak… negativan… jesam li ga prerano napravila? zvala sam ginicku i rekla mi da pricekam do petka pa da joj se javim… a do petka ja poludim 100x… inace vec 7 mj pokusavamo na bebi…

  • ninica87

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    malena, zašto ne izvadiš beta HCG pa si sigurna, kod doktorice opće prakse?

  • malena12

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    ninica tog se nisam sjetila od razocarenja… budem ju nazvala sutra..

  • Avatar Nosić

    Nosić

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav,
    naime suprug i ja se već godinu i pol borimo s neplodnošću. Prvo njegov spremiogram nije bio dobar, e sada kada smo to napokon popravili - problem je kod mene, nemam plodnih dana, ciklusi su su mi svakih 21-22dana. Vadila sam hormone pa su mi dali duphaston koji sam pila od 16-25dana ciklusa da ga produljim. Zadnju tbl sam popila 16.10., danas mi je 37 dan ciklusa, a ja jos ne krvarim. Zadnju menstruaciju sam imala 22.09. Dva tjedna me bole grudi toliko intenzivno da ne nosim ni grudnjak, bradavice ne smijem ni dotaknuti. Imam žgaravicu i stalno podrigavam što me ubija, u donjem dijelu trbuha osjećam da se nešto dešava, kao da ću dobiti, a nikako ne dolazi, tu je još i nesanica i nekakav bijeli iscjedak…
    U subotu sam napravila test za trudnoću u nadi da ću napokon vidjeti taj famozni plusić, pošto žene pišu da prokrvare još dok piju duphaston, a neke do 5-og dana… Meni je onda već kasnila 9 dana pa sam bila nestrpljiva s obzirom na navedene simptome… Plusića opet nije bilo, ali nisam se htjela odmah razočarati kao što se to već ne znam ni sama koliko puta dogodilo (valjda sam već smiješna i ženama u apoteci koliko testova kupujem), nego sam pričekala ponedjeljak i otišla kod svog ginekologa da me pregleda uzv-om. Rekao mi je da nisam trudna i da ne zna zašto krvarim, te ako ne dobijem mengu za dva tjedan da opet pijem 10 dana duphaston (s time da ne znam da li da pijem jednu ili dvije tbl., te što da učinim ako procurim u tom periodu - da nastavim pit još do 10 dana ili šta? - Ugl. gin je smušen da ni sam ne zna šta bi sa sobom). 
    Zanima me da li je netko imao sličnu situaciju i da li postoji mogućnost da je za test i ginekologa bilo prerano da se vidi trudnoća?
    Hvala unaprijed!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.