Jasličari ljeta 2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mino19

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Cini kKo je malena?
    Nikki vjerujem da ti je koma, nadam se da ce uskoro postat bolje i da nece vise toliko plakati.
    Katiesu, i mi smo maloj uzeli onaj kombinezonic, tajice i carapice. Pokupovala bi ja sve ali uspjela sam se nekako suzdrzat🙈
    I da, zacudo kako je bila hrpa stvari, inace cec prvi dan jedva uhvatis nesto.
    Mi smo jucer proslavili prvi rodendan! Moja curica je velika🥰🥰
    Nekako su mi cijeli dan oci suzile od nekog ponosa i sreca. Jesam li blesava malo?🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar MiniCooper26

    MiniCooper26

    Broj poruka: 615

    Prijavi adminu

    Hej cure jedva vas nađoh 😨 svim bebačima koji su proslavili vec svoj prvi veliki rođedan sve najbolje od srca 🎉🎊❤️❤️❤️ mi brojimo jos sitno, samo misec dana.. Ma kud ovo vrime  leti majko mila😨 jeste vi bili na pregledima sa 9 mjeseci(mi nismo zbog corone) tako da se sad mislim zvat pedijatra da ga malo pregleda. HB sve je ok ovako.. Poceo se pustat da hoda sam.. Vec je 2 puta pao onako muski 🤦‍♀️ bilo malo plača malo modrica ali dobro.. Vise se ja uspaničim pa gs šizi sa mnom 😝 i sta cete sa cjepivima sa godinu dana, mene trta(zapravo uvijek kad se idemo cijepit) ali nesto mi je iskocilo na fejsu pa sam isla citat pa sam se samo jos vise prepala 😨 Krino mi jos na Peljescu, neki dan smo ti prosli kroz Ston isli za Dubrovnik na izlet, btw prazno sve u Dubrovniku, znaci nikoga… Pokoji turist mozda

    [lilypie.com]

  • Avatar krino

    krino

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    MiniCooper26

    Hej cure jedva vas nađoh 😨 svim bebačima koji su proslavili vec svoj prvi veliki rođedan sve najbolje od srca 🎉🎊❤️❤️❤️ mi brojimo jos sitno, samo misec dana.. Ma kud ovo vrime leti majko mila😨 jeste vi bili na pregledima sa 9 mjeseci(mi nismo zbog corone) tako da se sad mislim zvat pedijatra da ga malo pregleda. HB sve je ok ovako.. Poceo se pustat da hoda sam.. Vec je 2 puta pao onako muski 🤦‍♀️ bilo malo plača malo modrica ali dobro.. Vise se ja uspaničim pa gs šizi sa mnom 😝 i sta cete sa cjepivima sa godinu dana, mene trta(zapravo uvijek kad se idemo cijepit) ali nesto mi je iskocilo na fejsu pa sam isla citat pa sam se samo jos vise prepala 😨 Krino mi jos na Peljescu, neki dan smo ti prosli kroz Ston isli za Dubrovnik na izlet, btw prazno sve u Dubrovniku, znaci nikoga… Pokoji turist mozda


    Jaoooo, blago vam se… Ja se ne usudim avionom do DU tako da nis od nekog mora prije povratka na posao. Zalosna sam zbog toga. Kazu nam i prijatelji u Stonu da je pustos. Zao mi ih je. 
    Kako vam je sa spavanjem? Mi smo zbrda zdola. Ima.noci kad do 6 ujutro drapne. Nekad i do 8. Ali ne ide bez naseg kreveta pred jutro. A ima noci…onih noci. ONIH noci 🤦🏻‍♀️ Izasao nam 7. zub. Sutra pecem probnu tortu za prvi rockas. Odletila mi godina iako mi je svaki dan trajao kao 10 godina. Sad kad je sve gotovo, nisam se okrenula vec idem radit. Prvi radni dan, njegov rockas 😭

    [lilypie.com]

  • Avatar krino

    krino

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    I da… Sve vise vidim rockase 😊😊😊 svima neka su sretni i javite kako ste slavili 🥰🥰🥰
    Cijepljenje…ja se ne bojim cjepiva. Gnjavaza mi je ako dobije temperaturu. Inace nemam fobije od nekih neutemeljenih informacija i nuspojava. Mislim da je to evolucijsko dostignuce. Nekad si izvadio zub i umro od sepse. Dobio upalu pluca i umro. Sretna sam da smo zivi u 21.st. 

    [lilypie.com]

  • Avatar CiniMINIS

    CiniMINIS

    Broj poruka: 670

    Prijavi adminu

    Jos uvijek ima povisenu temperaturu, al mi se cinila danas veselija nego jucer. Jucer se na svaku sitnicu raskmecila. Cak je do 21sati imala samo lagano povisenu temperaturu, al je onda naglo narasla, pa je opet dobila cepic i sad cekamo da vidimo kakva ce biti noc.
    Mino sretan rodendan maloj srecici 🥰🥰. Mislim da je normalno kako se osjecas, meni su suze dosle kad je mojoj curki izasao prvi zubic. Ne mogu si ni zamisliti sto me ceka kad napuni godinu. Vec sad me nekad peru emocije kad ju vidim kolko je brzo narasla i kolko je naucila do sad, a imam osjecaj kao da sam jucer krenula u bolnicu rodit. Kad smo se izborili s dojenjem, grcicima, kad smo pronasli neki svoj ritam vec je dosao bozic i nova godina, pa onda puzanje, zubici, gugutanje i tako prode skoro godina, a dani su samo tako proletili.
    Mini, bravo za malog hodaca 😊. Mi bi se sad trebali cuti s pedicom jer je napunila 10mj (a mozda i zbog temperature ako se ne popravi stanje), a cijepljenja s godinu dana se isto ne bojim. Istog sam misljenja ko i krino sto se cijepljenja tice.
    Mi planiramo kroz ljeto na tjedan dana na more i bas se veselim. Pogotovo jer mislim da nece biti puno ljudi pa ce biti malo mirnije nego inace. 
    Sto se tice spavanja, prije ove temperature smo isto spavali kako koji dan. Jedan dan po 8,9 sati u komadu, drugi dan smo se budili po 3-4 ili cak i vise put. Mi imamo 3 zubica, cekamo sad cetvrti. 

    [lilypie.com]

  • Avatar MiniCooper26

    MiniCooper26

    Broj poruka: 615

    Prijavi adminu

    Krino vec sedmi zub, bome 😍😍😍 mi smo jos na 4..hahah ali toliko slini ovaj mali da u zivotu niaan vdila da neko dijete ovako slini 😁 kakvu ces tortu pravit?ja se msilin neku sa jogurtom i vocem posto to sve voli 😍 sinoc je maznuo napolitanku i strpao u ista koda nista u zivotu nije pojeo 😨 koji su ovo mali mangupi. Obozava drugu djecu. Cim vidi neko dijete cili se raznjezi 😍sa spavanjem 🙏🤞 je otislo na bolje, jedno buđeenje pred jutro, nadam se da tako ostane 🙏 mozda ima i veze sto je osjetio noge i mon stop trazi da ga se vodi za ruke pa se izmori 🙆‍♀️😁 

    [lilypie.com]

  • Nikki

    Broj poruka: 182

    Prijavi adminu

    Mino sretan rođendan slavljenici 🤩🥳
    Mi bi sljedeći tjedan trebali kod pedijatrice na sistematski za godinu dana, a nismo bili još od njegovih sedam mjeseci!! Mali u međuvremenu prohodao, puna usta zubiju i svašta još 😆
    Jeste vi sisali svoje bebe? Mi jesmo već dva put i vidim da bi trebalo opet a živa muka, pazi da ga ne ozlijedis a on mlatara rukama posvuda!
    Nama je spavanje svakako, u najboljoj varijanti buđenje tri puta, u najgoroj svakih sat vremena, ali bar brzo zaspi natrag. Jedino već dva dana štrajka, ne želi zaspati. Koliko vam spavaju preko dana? Mi smo na dva puta po ca 40min..
    I da, mislim da moram tražiti novu čuvalicu, sa ovom baš ne ide 😪

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar katiesu

    katiesu

    Broj poruka: 498

    Prijavi adminu

    Sretan ročkas svima heheh, ne znam jesam propustila kome čestitati pa eto sve naj naj malim kikicima. 
    moj mališan spava od 9 do 6 ujutro već 2 tjedna, juuuuhuuu
    mi smo trenutno u čakovcu tako da ja malo vise uživam i imam vremena za sebe. ujutro idem trčati po obilaznici i to mi tako napuni baterije, radim vježbe za guzu i trbuh i pripremam se za more 🤣 sva sam si bitna🙈
    inače dosta sam sr dovela u formu, sva sreca pa imam i takve gene, al već vidim da će me idući put kad dođem u slavoniju svi pitati dali sam nešto bolesna 🤣🤣

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar katiesu

    katiesu

    Broj poruka: 498

    Prijavi adminu

    jutro žene, moj matija je jučer ujutro zadnji put sisao, naravno htio bi još a ja nedam. srce mi se slama zbog tog malog čovječuljka. a tako se mazio i gledao me slatko i sad ja nemajka nedam 😞

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar CiniMINIS

    CiniMINIS

    Broj poruka: 670

    Prijavi adminu

    Mi se necemo sisati do daljnjeg, iako kosa na veliko ide u oci. Cim se rodila je imala kosicu ko irokezu koja je tako dalje rasla, ovo sa strane popadalo a gore sto je bilo dulje jos vise naraslo. Al reko lakse nam je ostaviti sad pa kasnije repice raditi nego vjecito sisati. Al ok, mi imamo curicu pa prolazi duga kosa 😅.
    Moja cura spava 2-3 puta po sat. Naravno, nekad vise, nekad manje. Kako kad.
    Nikki, mozda najbolje isprobati drugu cuvalicu ako bas nikako ne ide. Mi smo se zadnjih tjedana vidali s ljudima koje jako dugo nismo vidli i mala se brzo sprijateljila s njima, tolko da mislim da bi ju cak mogla ostaviti na cuvanje. Al moze biti i da je do malog koji jednostavno ne zeli biti ni s kim osim s vama..
    Katiesu, bravo za tebe 💪💪 ja bi voljela imati motivaciju za smrsaviti, al tako sam nevjerojatno lijena da je to neopisivo 🙈. Cak me i leda totalno bole nakon poroda, pa bi trebala izvjezbati malo. I bas te briga sto ce rec bilo tko. Ja kad sam sama sebi jos sitnicu pre debela onda sam baki vec pre mrsava 😅. Jedino sto sam sad malo vise od sitnice pre debela 🤣🤣.
    Saljemo ti puno snage da dobro prebrodite prekid dojenja. Vjerujem da ti je tesko. 
    Moja cura ovih dana malo strajka s sisanjem, vjerojatno od ove temperature koju je imala. Al u meduvremenu je temperatura splasnula i ide na bolje. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.