Inseminacija

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar swift3

    swift3

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    malalana

    Swift javljaj novosti..


    Hej draga, kod mene nema novosti, ja čekam ciklus u 2.mjesecu da vidim hoćemo li ići na ivf. Imam visok fsh pa će mi to izmjeriti, o tome ovisi da li krećemo u postupak ili odgađamo. U 1.mjesecu imam putovanje od 3 dana zbog čega sam morala sve odgoditi :/
    Ima što kod tebe novo?
    Ostalim curama puno sreće! 

  • Avatar malalana

    malalana

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    Odradili treću inseminaciju i sad čekamo, ako je uspije idemo i mi na ivf. 

    Ako bude super, ako ne… Hm, ma bit će 💝
    fT4 15.65 pmol/L
    TSH 4.26 mIU/L
    Prolaktin 401.7 mU/L
    Folitropin (FSH) 5.1 mU/ml
    Lutropin (LH) 5.3 mU/ml
    Estradiol 302.4 pmol/L
    AMH (anti Milerov hormon) 8.77 pmol/L

  • Avatar swift3

    swift3

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    malalana

    Odradili treću inseminaciju i sad čekamo, ako je uspije idemo i mi na ivf.


    O, pa dosta ste i stigli napraviti, držim ti fige, možda je treća sreća! :)

  • petra31

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    Ciaoo cure duze me nije bilo
    Ima li kakvih novosti?
    Je uspjela neka od nas?
    Sta se tice mene 12. mj sam pauzirala,jucer sam bila na 3. inseminaciji.
    Nadam se trecoj sreci,a ako ne idemo na prirodni☺
    Isto tako kod pauze M mi je kasnila 10 dana nikako da dodje.
    Sretno svima😚

  • Avatar Bluegirl

    Bluegirl

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Super, drzim fige da bude uspjesna. 🤞 znaci svi su u 12.mj imali pauze. 😉 
    Summer kaj se s tobom dogada? 

    [lilypie.com]

  • Avatar swift3

    swift3

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Bok cure, i ja sam imala pauzu u 12. mjesecu i dogovoren stimuliran ivf u 1. mjesecu. Dogodilo se divno čudo i ciklus u 1. mjesecu nikad nije došao. Još uvijek sam pod dojmom i dozom skepticizma, nadam se da će sve biti dobro. Beta je  5450 UI/L, 5. tjedan je pri kraju. 

  • Avatar Bluegirl

    Bluegirl

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    swift3

    Bok cure, i ja sam imala pauzu u 12. mjesecu i dogovoren stimuliran ivf u 1. mjesecu. Dogodilo se divno čudo i ciklus u 1. mjesecu nikad nije došao. Još uvijek sam pod dojmom i dozom skepticizma, nadam se da će sve biti dobro. Beta je 5450 UI/L, 5. tjedan je pri kraju.


     Ajmeeee cestitam!! 😁😁 sretno dalje 😊😊

    [lilypie.com]

  • Avatar swift3

    swift3

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Hvala Bulegirl, kako ti napreduješ, u kojem si tjednu? 

  • Avatar swift3

    swift3

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Sorry, sad vidim na grafu da je 11.tjedan. Hoćeš.ići na one testove? To se radi oko 12. Tjedna koliko znam.  

  • Avatar Bluegirl

    Bluegirl

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    swift3

    Sorry, sad vidim na grafu da je 11.tjedan. Hoćeš.ići na one testove? To se radi oko 12. Tjedna koliko znam.


    Bila sam u srijedu na uzv, bebica je bila ful aktivna, nevjerojatan osjecaj je to vidjet, uskoro ces i ti vidjet. I odmah sam izvadila krv za harmony. Rekla je da mogu vec i sad. Nalaz bi mi trebao bit u ponedjeljak. Prvo nisam planirala nista radit jer kad sam vidjela to srceko kak kuca bila sam zaljubljena 😊 al frendica koja je bas prije koji tjedan rodila me isprepadala nekim pricama iz bolnice tako da sam ipak odlucila radit, a muz se morao slozit sa mnom 😂 uglavnom ja sam radila mislim da je harmony expert, to je onaj srednji po cijeni. Rekla je da onaj najskuplji po njoj nema smisla jer on otkriva poremecaje koji se vide vec i na uzv a i da ta beba niti ne pozivi dugo vec u maternici, a opet da ni onaj najjeftiniji bas nema smisla kad otkriva samo osnovno. Trudim se ne razmisljat o mogucim poremecajima nego veselit kaj cemo saznat spol 😍😍 jako sam znatizeljna po tom pitanju 😁 kad ces ti na uzv?

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.