Inseminacija

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ivicha

    Ivicha

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Bluegirl

    Ivicha

    Bluegirl

    Ja sam uzimala klomifen, to sam isla svojoj ginekologici po recept. A menopur sam dobivala u B+ jer sam isla preko HZZO tak da ti ne znam koja je cijena inace. Stoperica je mislim nekih 250kn, al i nju sam dobila preko HZZO. Stoperice ti ima u MandisPharm, tamo blizu Bundeka. To su nas u B+ uputili tamo jer znaju da tamo ima. Klomifen sam ja uzela u svojoj ljekarni. A za menopur ti stvarno ne znam niti cijenu niti gdje ga ima… 🤔

    Evo da updejtam. Dobili smo danas sve lijekove. I platili smo ih 4000. Od sutra krećem piti terapiju i iza nove godine idemo u postupak. Jeste vi isli ma IVF ili ISCI? Nama je rekla da razmislimo pa koj javimo do aspiracije odluku.

    Super da ste nasli sve lijekove. Kaj ces koristit? Mi smo isli na ivf. Ne kuzim da vi morate odlucit, nama je doktorica rekla da se to odluci nakon sto se vidi kvaliteta jajnih stanica i spermija, ali nista mi nego oni. 🤔 Mi smo imali dobar broj spermija i valjda je kvaliteta bila dobra pa su radili ivf.


    Estrofem deset dana prije m., od prvog dana m. Suprefact sprey, od treceg Enolve i nakon uzv-a stoperica. To ce biti oko 10.1. 

    Ivicha

  • Avatar Bluegirl

    Bluegirl

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Ivicha

    Bluegirl

    Ivicha

    Bluegirl

    Ja sam uzimala klomifen, to sam isla svojoj ginekologici po recept. A menopur sam dobivala u B+ jer sam isla preko HZZO tak da ti ne znam koja je cijena inace. Stoperica je mislim nekih 250kn, al i nju sam dobila preko HZZO. Stoperice ti ima u MandisPharm, tamo blizu Bundeka. To su nas u B+ uputili tamo jer znaju da tamo ima. Klomifen sam ja uzela u svojoj ljekarni. A za menopur ti stvarno ne znam niti cijenu niti gdje ga ima… 🤔

    Evo da updejtam. Dobili smo danas sve lijekove. I platili smo ih 4000. Od sutra krećem piti terapiju i iza nove godine idemo u postupak. Jeste vi isli ma IVF ili ISCI? Nama je rekla da razmislimo pa koj javimo do aspiracije odluku.

    Super da ste nasli sve lijekove. Kaj ces koristit? Mi smo isli na ivf. Ne kuzim da vi morate odlucit, nama je doktorica rekla da se to odluci nakon sto se vidi kvaliteta jajnih stanica i spermija, ali nista mi nego oni. 🤔 Mi smo imali dobar broj spermija i valjda je kvaliteta bila dobra pa su radili ivf.

    Estrofem deset dana prije m., od prvog dana m. Suprefact sprey, od treceg Enolve i nakon uzv-a stoperica. To ce biti oko 10.1.


    To je stvarno jaka stimulacija. Drzim fige da bude sve dobro. 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar summer4

    summer4

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Zelim vam svima sretan i blagoslovljen Božić😘😘😘💝

  • Avatar summer4

    summer4

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Zelim vam svima sretan i blagoslovljen Božić 😘😘😘💝

  • Avatar Bluegirl

    Bluegirl

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Takoder, svima zelim sretan Bozic 😘😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    Trudilice sretan i blagoslovljen Božić i od mene 🎄💓

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • ruška

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Sretan Božić svima,puno sreće i zdravlja:)

    🙋34👨‍🦱42,ženska neplodnost-nespecificirana,on normozoospermija
    4 iseminacije od 10/2018-02/2019
    4/2019 stimulativni ivf,ovaleap,decapeptyl,brevactid
    5/2019 FET 1blastocista,beta 0
    7/2019 prirodni ivf, trodnevni embrij,beta 0
    9/2019 stimulativni ivf,ovaleap,orgalutran,brevactid, trodnevni embrij,beta 0
    1/2020 prirodni ivf,trodnevni osmostanični embrij,beta 0
    Poliklinika Škvorc
    10/2020 stimulativni ivf,gonel,cetrotide,ovitrelle,vraćene 2 blastociste,0 smrzlića
    1.Beta 14dnt 1042

  • Avatar summer4

    summer4

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Drage zenice sretna vam nova godina..zelim vam sve sve najbolje i puno uspjeha u 2019. I zelim nam svima da u 2019.uspijemo dobit svoje bebice💕💕💕💕💝💝💝

  • Avatar Bluegirl

    Bluegirl

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Sve najbolje svima u novoj godini i da vam se ostvari sve sto si zelite 😘😘

    [lilypie.com]

  • Avatar malalana

    malalana

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    Drage cure, evo i mene, nakon druge neuspjele inseminacije trebala sam se sabrati malo, a i petrova ne radi u prosincu 😄😄😄 svima koji su u međuvremenu uspjeli čestitam od srca, ja sam saznala da cu postati teta, pa me bar to veseli. Sad bi trebali na treću inseminaciju.

    Ako bude super, ako ne… Hm, ma bit će 💝
    fT4 15.65 pmol/L
    TSH 4.26 mIU/L
    Prolaktin 401.7 mU/L
    Folitropin (FSH) 5.1 mU/ml
    Lutropin (LH) 5.3 mU/ml
    Estradiol 302.4 pmol/L
    AMH (anti Milerov hormon) 8.77 pmol/L

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.