Inseminacija

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bluegirl

    Bluegirl

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    swift3

    Bluegirl

    Hvala 😊 oko mene sve cure, samo moj decko 😂
    pa probaj otic privatno na taj prvi sad da vidis kakvo je stanje i taman za mjesec dana mozes kod socijalnog na drugi. To je stvarno dugo za cekat… 🤔 isplati se vidjet to malo srceko kak kuca 😊

    Ma naravno, idem 13.2. kod frendice u bolnicuTo je za tjedan i pol, toliko se da izdržat.


    Super 😊 javi nam kak je proslo 😁 stvarno ne razumijem te soc ginekologe, ne znam dal postoji neki zakon koliko ih smije bit na jednom podrucju ali i kod nas bi dobro doslo bar jos jedan, a da nije privatan.  Ovak kad dodes pa moras cekat ne znam koliko… jednom kad sam bila, a bila sam narucena, sat vremena sam cekala i onda nas je sestra 5 nagurala unutra, vani ne znam kolko je bilo pa smo unutra cekale i isle jedna po jedna doktorici. Znaci uzas. Ode ti pol dana za tih 15 min kaj si na pregledu…

    [lilypie.com]

  • Avatar summer4

    summer4

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Bluegirl


    Tu je bas koma stanje. Cijene su ful visoke a ponuda losa. Ne znam kaj cemo… imamo do 4.mj nakon toga idem na bolovanje i nema sanse sljedece 2 godine da nesto kupimo 😞
    Sramezljiva beba 😂 kolko je seka sad vec trudna?


    Ma i tu je komaaa..uzas kolko su cijene digli a nista posebno i nista bas preveliko…primjer tu za dvosobni noviji stan oce 1000€ stanarinu,nisu normalni 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
    Da da bas sramezljiva beba😂😂
    4.5 mjeseca je vec,ako sam dobro upamtila😂😂🙈🙈🙈

  • Avatar Bluegirl

    Bluegirl

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Ne znam do kad misle dizat cijene 😂😂
    Ajme kak je brzo vrijeme proslo. Imam osjecaj da svima leti samo meni stoji 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar summer4

    summer4

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Ma uzas,nisu normalni🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
    Ufff i meni letii,prebrzooo,to mi se bas i ne svidja🙊🙊

  • Avatar Bluegirl

    Bluegirl

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    summer4

    Ma uzas,nisu normalni🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
    Ufff i meni letii,prebrzooo,to mi se bas i ne svidja🙊🙊


    Ja bi samo da ova zima proleti i dode ljepse i toplije vrijeme 😁

    [lilypie.com]

  • Hope91

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima..
    Bila sam na inseminaciji 27.5. I receno mi je da 10.6. napravim test.. I test je pozitivan ❤. Poslala me ginekologica vaditi betu koja je bila 14,9. Zanima me jel to ok??   
    Nebi se htjela pre rano poveselit 😓

  • nata31

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    summer4

    Mi smo privatno u klinici Betaplus tak da sve sami placamo. Zato mozemo odma na nesto drugo jer nije ko u bolnici da moramo prvo na 3 inseminacije. Odlucili smo to privatno obavit pogotovo jer nam izlaze u susret kaj se termina tice pa nam je lakse organizirat. Skupo je al vrijedi jer su fakat ljudi divni tamo.

    Ja sam u njemackoj u klinici i nama zdrastveno sve placa,imamo pravo na 8 postupaka,tako da nam je to super,jer je jaako skupo😮
    Mislim radili bi mi opet isto i da ne placa zdrstvo ,al ovako je bar lakse..
    Sta se doktora i med.sestara tice isto su svi super, ljubazni,sve objasne,tako da smo preeezadovolji,svakome bi preporucila😁


    Dali mozete da mi pomognete ja se nalazim u Nemackoj ali ne znam postupak kako da dodjem do insemenacije?hvala

  • tina2602

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Hope91

    Pozdrav svima..
    Bila sam na inseminaciji 27.5. I receno mi je da 10.6. napravim test.. I test je pozitivan ❤. Poslala me ginekologica vaditi betu koja je bila 14,9. Zanima me jel to ok??
    Nebi se htjela pre rano poveselit 😓


    Pozdrav,kako je na kraju prosla beta? Nadam se da se fino poduplala i da uzivate u trudnoci! 😊

  • Avatar Giaa

    Giaa

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Nove sam ovdje. Čitam Vas već duže vrijeme. Suprug i ja želimo bebu već skoro 2 godine ali bezuspješno. Bili smo na svim mogućim pretragama , kod mene postoji problem, Antimuller hormon mi je jako nizak , pa mi doktor preporuča IVF ukoliko ova inseminacija ne uspije , a realno imam šanse 10-12%. tako da se ne nadam previše. . Prije 14 dana smo imali inseminaciju kod doktora Lučingera. Imam sutra dobiti mengu. Simptome imam i nemam. Neznam, jako sam zbunjena. U nekim trenutcima osjećam da ću procuriti , u nekim ne osjećam ništa . Stomak mi je napet , ali još nema konkretnih bolova. Svakako u 1 mjesecu sam psihički spremna na IVF i nadam se uspjehu iz prve :) 

    👩‍🎨 35 Amh 9,7
    M: 👱‍♂️ 29 , sve ok
    Trudimo se od 1/2018
    Biokemijska 4/2018
    Inseminacija 11/2019 neuspješna
    Ivf stimulirani 02/2020 , 5 js, 2 trodnevne vraćene neuspjesno

    FET 05/2020 2 vraćene -neuspješno
    FET 04/2021 zadnji embrij vraćen , čekanje bete 23.4 ☘️

  • tina2602

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Giaa34

    Nove sam ovdje. Čitam Vas već duže vrijeme. Suprug i ja želimo bebu već skoro 2 godine ali bezuspješno. Bili smo na svim mogućim pretragama , kod mene postoji problem, Antimuller hormon mi je jako nizak , pa mi doktor preporuča IVF ukoliko ova inseminacija ne uspije , a realno imam šanse 10-12%. tako da se ne nadam previše. . Prije 14 dana smo imali inseminaciju kod doktora Lučingera. Imam sutra dobiti mengu. Simptome imam i nemam. Neznam, jako sam zbunjena. U nekim trenutcima osjećam da ću procuriti , u nekim ne osjećam ništa . Stomak mi je napet , ali još nema konkretnih bolova. Svakako u 1 mjesecu sam psihički spremna na IVF i nadam se uspjehu iz prve :)

    Kako je proslo nakon inseminacije?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.