Inseminacija

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ruška

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Bluegirl

    ruška

    Drage forumašice,imam problemčić i želim ga podijeliti sa vama.odradila sam 3 inseminacije i nisu bile uspješne.imala sam pauzu u 12 mj.zadnja menstruacija stigla 16.12.,te sam sljedeću trebala dobiti 11.01.,sada mi je 30 dan ciklusa i još nista,mjerim bazalnu temperaturu i vec mi je drugi dan 37.1.nisam jos napravila test jer me strah.bojim se samo da se nije nesto zakompliciralo.ovaj mjesec trebam na ivf stimulativni.

    Tesko je ista pametno rec bez da napravis test. Ak si imala pauzu nebi se smio ciklus produzit al ko zna, sve je moguce. U svakom slucaju drzim fige da ako se odlucis na test bude pozitivan. A kak se osjecas? Jel osjecas da je nesto drugacije?


    Osjećam pritisak u leđima i malo dole,stalno idem na wc,nisu bolovi kao što znaju biti pred menstruaciju. Kada pojedem imam neki pritisak u trbuhu ko da sam se prejela,a nisam.
    Mislim da cu sutra ujutro napraviti test i vidjet na čemu sam.

    🙋34👨‍🦱42,ženska neplodnost-nespecificirana,on normozoospermija
    4 iseminacije od 10/2018-02/2019
    4/2019 stimulativni ivf,ovaleap,decapeptyl,brevactid
    5/2019 FET 1blastocista,beta 0
    7/2019 prirodni ivf, trodnevni embrij,beta 0
    9/2019 stimulativni ivf,ovaleap,orgalutran,brevactid, trodnevni embrij,beta 0
    1/2020 prirodni ivf,trodnevni osmostanični embrij,beta 0
    Poliklinika Škvorc
    10/2020 stimulativni ivf,gonel,cetrotide,ovitrelle,vraćene 2 blastociste,0 smrzlića
    1.Beta 14dnt 1042

  • Avatar Bluegirl

    Bluegirl

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Ovo moze bit nesto. Najbolje da napravis test ovak se samo mucis. Drzim fige da javis dobru vijest. 😊🤞

    [lilypie.com]

  • Avatar Bluegirl

    Bluegirl

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Ruška jesi radila test? 🤞

    [lilypie.com]

  • ruška

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Bluegirl

    Ruškajesi radila test? 🤞


    Nisam jer me jucer navecer počelo malo jače bolit,pa sam mislila da ću dobiti,ali nisam.stalno pratim temp.i danas ujutro je bila 37.
    Odlučila sam jos malo sačekat, jer nezelim test napraviti prerano.
    Malo mi idu na zivce ti bolovi u donjem djelu kičme,danas nisu tako intenzivni ko jucer navecer ali su iritantni. Javim vam što se desava.Samo se nadam da se nije nešto drugo zakompliciralo.
    Kakva sreća,kada želiš sto prije dobiti menstruaciju onda je nema,mislim da mogu krenuti sa terapijom za ivf:(

    🙋34👨‍🦱42,ženska neplodnost-nespecificirana,on normozoospermija
    4 iseminacije od 10/2018-02/2019
    4/2019 stimulativni ivf,ovaleap,decapeptyl,brevactid
    5/2019 FET 1blastocista,beta 0
    7/2019 prirodni ivf, trodnevni embrij,beta 0
    9/2019 stimulativni ivf,ovaleap,orgalutran,brevactid, trodnevni embrij,beta 0
    1/2020 prirodni ivf,trodnevni osmostanični embrij,beta 0
    Poliklinika Škvorc
    10/2020 stimulativni ivf,gonel,cetrotide,ovitrelle,vraćene 2 blastociste,0 smrzlića
    1.Beta 14dnt 1042

  • Avatar Bluegirl

    Bluegirl

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Tak je i summer bilo, isto nikak dobit da krene u postupak. Nadam se stvarno da je sve ok i da ces nam stavit slikicu pozitivnog testa.

    [lilypie.com]

  • Avatar malalana

    malalana

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    Swift javljaj novosti..

    Ako bude super, ako ne… Hm, ma bit će 💝
    fT4 15.65 pmol/L
    TSH 4.26 mIU/L
    Prolaktin 401.7 mU/L
    Folitropin (FSH) 5.1 mU/ml
    Lutropin (LH) 5.3 mU/ml
    Estradiol 302.4 pmol/L
    AMH (anti Milerov hormon) 8.77 pmol/L

  • ruška

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Radila sam test danas ujutro i negativan je,a temp.je 37.1, ako se spusti najniže je 36.8 i vrati se opet.
    Nemam uopće filing da cu dobiti menstruaciju,ne boli me kao sto zna i nemam uopće lagano smeđi iscjedak kao što znam imati.u pon.idem u bolnicu,ako ne dobijem,a i ako dobijem moram po terapiju.uzas:(

    🙋34👨‍🦱42,ženska neplodnost-nespecificirana,on normozoospermija
    4 iseminacije od 10/2018-02/2019
    4/2019 stimulativni ivf,ovaleap,decapeptyl,brevactid
    5/2019 FET 1blastocista,beta 0
    7/2019 prirodni ivf, trodnevni embrij,beta 0
    9/2019 stimulativni ivf,ovaleap,orgalutran,brevactid, trodnevni embrij,beta 0
    1/2020 prirodni ivf,trodnevni osmostanični embrij,beta 0
    Poliklinika Škvorc
    10/2020 stimulativni ivf,gonel,cetrotide,ovitrelle,vraćene 2 blastociste,0 smrzlića
    1.Beta 14dnt 1042

  • Avatar Bluegirl

    Bluegirl

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    ruška

    Radila sam test danas ujutro i negativan je,a temp.je 37.1, ako se spusti najniže je 36.8 i vrati se opet.
    Nemam uopće filing da cu dobiti menstruaciju,ne boli me kao sto zna i nemam uopće lagano smeđi iscjedak kao što znam imati.u pon.idem u bolnicu,ako ne dobijem,a i ako dobijem moram po terapiju.uzas:(


    Bas mi je zao, stvarni sam mislila da ce bit pozitivan. Meni se samo jednom dogodilo tak da nisam imala smedi iscjedak dva dana prije m i da nisam po nicem mogla znat da cu dobit. Ko zna kaj se u tijelu dogodilo da ti kasni. Koji ti je uopce dan ciklusa?

    [lilypie.com]

  • ruška

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Bluegirl

    ruška

    Radila sam test danas ujutro i negativan je,a temp.je 37.1, ako se spusti najniže je 36.8 i vrati se opet.
    Nemam uopće filing da cu dobiti menstruaciju,ne boli me kao sto zna i nemam uopće lagano smeđi iscjedak kao što znam imati.u pon.idem u bolnicu,ako ne dobijem,a i ako dobijem moram po terapiju.uzas:(

    Bas mi je zao, stvarni sam mislila da ce bit pozitivan. Meni se samo jednom dogodilo tak da nisam imala smedi iscjedak dva dana prije m i da nisam po nicem mogla znat da cu dobit. Ko zna kaj se u tijelu dogodilo da ti kasni. Koji ti je uopce dan ciklusa?


    Danas je 34 dan.nikad mi toliko ne kasni jer imam krace cikluse,25 normalno a najduži 28

    🙋34👨‍🦱42,ženska neplodnost-nespecificirana,on normozoospermija
    4 iseminacije od 10/2018-02/2019
    4/2019 stimulativni ivf,ovaleap,decapeptyl,brevactid
    5/2019 FET 1blastocista,beta 0
    7/2019 prirodni ivf, trodnevni embrij,beta 0
    9/2019 stimulativni ivf,ovaleap,orgalutran,brevactid, trodnevni embrij,beta 0
    1/2020 prirodni ivf,trodnevni osmostanični embrij,beta 0
    Poliklinika Škvorc
    10/2020 stimulativni ivf,gonel,cetrotide,ovitrelle,vraćene 2 blastociste,0 smrzlića
    1.Beta 14dnt 1042

  • Avatar Bluegirl

    Bluegirl

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Stvarno ti dosta kasni. Najbolje onda otic ginekologu da vidis kaj se dogada. 🤔🤔

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.