Inseminacija

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • zaza

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav.. nova sam na forumu. U januaru i juli mjesecu imala sam dvije biohemijske trudnoce. Nakon toga mi je ustanovljeno da imam inzulinsku rezistenciju i trombofiliju. Pijem terapiju ali već 4 mjeseca kako sam počela piti terapiju, ništa se dešava. Zanima me, da li ima neko iskustva sa inseminacijom, kakva je uspješnost kod žena koje su već ostajale u drugom stanju?

  • zaza

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Hope91

    Pozdrav svima..
    Bila sam na inseminaciji 27.5. I receno mi je da 10.6. napravim test.. I test je pozitivan ❤. Poslala me ginekologica vaditi betu koja je bila 14,9. Zanima me jel to ok??
    Nebi se htjela pre rano poveselit 😓


    Da li je iz prve uspjela inseminacija?

  • zaza

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Hope91, čestitam na trudnoći,  da li je iz prve uspjela inseminacija?

  • malasreća

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, i ja sam nova. Slijedeći mjesec bi trebala na inseminaciju. Dali ste pile neke lijekove prije toga ili ne?
    Ja nisam ništa dobila ali mi je dr spomenula da cu uzimati nešto za progesteron. 

  • LM

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    malasreća

    Pozdrav svima, i ja sam nova. Slijedeći mjesec bi trebala na inseminaciju. Dali ste pile neke lijekove prije toga ili ne?
    Ja nisam ništa dobila ali mi je dr spomenula da cu uzimati nešto za progesteron.


    Pozz.. I ja sam nova u ovome… Jucer bila na inseminaciji… Inace na duphastonima(sindrom pco) i stimulacija klomifenom.. I od danas utrogestan 3×2

  • malasreća

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    LM

    malasreća

    Pozdrav svima, i ja sam nova. Slijedeći mjesec bi trebala na inseminaciju. Dali ste pile neke lijekove prije toga ili ne?
    Ja nisam ništa dobila ali mi je dr spomenula da cu uzimati nešto za progesteron.

    Pozz.. I ja sam nova u ovome… Jucer bila na inseminaciji… Inace na duphastonima(sindrom pco) i stimulacija klomifenom.. I od danas utrogestan 3×2


    Hej, kako je bilo? Ja sam na duphastonu jer sam krvarila od utrogestana. Ja bi trebala na inseminaciju slijedeci tjedan ili onaj poslije. U ponedjeljak idem na folikulometriju. Nadam se da ce sve proci kako treba.

  • lea33

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav nova sam ovdje zelim da ohrabrim mnoge zenice koje se bore za trudnocu i osluskuju simptome i idu na razne postupke ininseminacije.Moje iskustvo je nakon skoro 4.5 godine pozitivno konacno sam neki dan saznala da sam trudna,a bila sam 100 posto sigurna da cu dobiti.Isla sam na inseminaciju koja je hvala dragom Allahu uspjela od prve. Zelim samo da kazem koliko sam puta ukucala i trazila simptome i sebi umisljala da imam svaki i jike bilo nista do ovog puta. Zaista simptomnpmsa i trudnoce kod mene jednaki 100 posto i hvala Bogu ovaj put to nije bila vjestica nego najljepsi poklon koji dragi Allah moze da podari svakoj zeni.Zelim vam od ❤ svakoj da vam se ispuni san i nikad nemojte odustati,ja sam bila na korak da dignem ruke od svega jer sam bila totalno psihickinpri kraju,sad zahvaljujem dragom Allahu sto nisam

  • malasreća

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    .lea33

    Pozdrav nova sam ovdje zelim da ohrabrim mnoge zenice koje se bore za trudnocu i osluskuju simptome i idu na razne postupke ininseminacije.Moje iskustvo je nakon skoro 4.5 godine pozitivno konacno sam neki dan saznala da sam trudna,a bila sam 100 posto sigurna da cu dobiti.Isla sam na inseminaciju koja je hvala dragom Allahu uspjela od prve. Zelim samo da kazem koliko sam puta ukucala i trazila simptome i sebi umisljala da imam svaki i jike bilo nista do ovog puta. Zaista simptomnpmsa i trudnoce kod mene jednaki 100 posto i hvala Bogu ovaj put to nije bila vjestica nego najljepsi poklon koji dragi Allah moze da podari svakoj zeni.Zelim vam od ❤ svakoj da vam se ispuni san i nikad nemojte odustati,ja sam bila na korak da dignem ruke od svega jer sam bila totalno psihickinpri kraju,sad zahvaljujem dragom Allahu sto nisam


    Hej cestitam ti. Neka ti je sa srecom. Koliko si puta bila na inseminciji?

  • Deleted user

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    Jel tko aktivan na ovoj temi jos uvijek? Malo sam se prebacila iz potpomognute ovdje jer vecina tamo cura ide na ivf. Ja sam sada u fazi cekanja..u petak sam imala svoju drugu inseminaciju.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    LioraLiora

    Jel tko aktivan na ovoj temi jos uvijek? Malo sam se prebacila iz potpomognute ovdje jer vecina tamo cura ide na ivf. Ja sam sada u fazi cekanja..u petak sam imala svoju drugu inseminaciju.


    Ej evo ja sam danas obavila prvu inseminaciju. Nije tema bas aktualna. Kad je kontrola?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.