Inseminacija

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar swift3

    swift3

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Bok svima i sve naj u novoj godini! I meni se blizi drugi postupak, cekala prvo termin kod doktorice, pa blagdani u Petrovoj, pa imam teambuilding i 2.mj je moj! Ja sam sa inseminacijama gotova. Sretno mala lana! 

  • Avatar summer4

    summer4

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Sretno cure🤞🤞🤞 mi smo odlucili jos malo pricekat sa postupcima,jos malo pauze..

  • Avatar summer4

    summer4

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    malalana cestitam ti😍😍 zelim joj puno srece🤗
    I moja seka ide danas na kontrolu,jedva cekam da se javi i molim Boga da je sve ok🤞

  • Avatar Ivicha

    Ivicha

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Cure, da javim novosti. Sva cudesa stimulacije sam prezivjela s manje ili više nuspojava, na aspiraciji su izvukli 4js (s obzirom na moje lose nalaze, ocekivali smo i manje), sutra idemo na ET. Mislimo pozitivno! Iako smo svjesni da nemamo puno šanse, džite fige!

    Ivicha

  • Avatar summer4

    summer4

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Super ivicha…sretnooo🤞🤞🤞🤞🤞

  • Avatar Bluegirl

    Bluegirl

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Ivicha

    Cure, da javim novosti. Sva cudesa stimulacije sam prezivjela s manje ili više nuspojava, na aspiraciji su izvukli 4js (s obzirom na moje lose nalaze, ocekivali smo i manje), sutra idemo na ET. Mislimo pozitivno! Iako smo svjesni da nemamo puno šanse, džite fige!


    Uvijek ima sanse. Drzim fige 🤞🤞🤞

    [lilypie.com]

  • Avatar Ivicha

    Ivicha

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Kaze doktorica da su u jako losem stanju sve cetiri, i da nista od toga. Vratila mi je dvije koje su izgledale najmanje lose. :-(
    I kaze, javite se u ožujku. :-(
    Što reći?

    Ivicha

  • Avatar Bluegirl

    Bluegirl

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Ivicha

    Kaze doktorica da su u jako losem stanju sve cetiri, i da nista od toga. Vratila mi je dvije koje su izgledale najmanje lose. :-(
    I kaze, javite se u ožujku. :-(
    Što reći?


    Ajme bas mi je zao… ☹☹☹ drzi se. Mozda ipak sve bude dobro. Ipak su sad u prirodnoj okolini i ima sanse da se razviju. Znam da ti je tesko, drzi se. 🤞🤞

    [lilypie.com]

  • ruška

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Drage forumašice,imam problemčić i želim ga podijeliti sa vama.odradila sam 3 inseminacije i nisu bile uspješne.imala sam pauzu u 12 mj.zadnja menstruacija stigla 16.12.,te sam sljedeću trebala dobiti 11.01.,sada mi je 30 dan ciklusa i još nista,mjerim bazalnu temperaturu i vec mi je drugi dan 37.1.nisam jos napravila test jer me strah.bojim se samo da se nije nesto zakompliciralo.ovaj mjesec trebam na ivf stimulativni.

    🙋34👨‍🦱42,ženska neplodnost-nespecificirana,on normozoospermija
    4 iseminacije od 10/2018-02/2019
    4/2019 stimulativni ivf,ovaleap,decapeptyl,brevactid
    5/2019 FET 1blastocista,beta 0
    7/2019 prirodni ivf, trodnevni embrij,beta 0
    9/2019 stimulativni ivf,ovaleap,orgalutran,brevactid, trodnevni embrij,beta 0
    1/2020 prirodni ivf,trodnevni osmostanični embrij,beta 0
    Poliklinika Škvorc
    10/2020 stimulativni ivf,gonel,cetrotide,ovitrelle,vraćene 2 blastociste,0 smrzlića
    1.Beta 14dnt 1042

  • Avatar Bluegirl

    Bluegirl

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    ruška

    Drage forumašice,imam problemčić i želim ga podijeliti sa vama.odradila sam 3 inseminacije i nisu bile uspješne.imala sam pauzu u 12 mj.zadnja menstruacija stigla 16.12.,te sam sljedeću trebala dobiti 11.01.,sada mi je 30 dan ciklusa i još nista,mjerim bazalnu temperaturu i vec mi je drugi dan 37.1.nisam jos napravila test jer me strah.bojim se samo da se nije nesto zakompliciralo.ovaj mjesec trebam na ivf stimulativni.


    Tesko je ista pametno rec bez da napravis test. Ak si imala pauzu nebi se smio ciklus produzit al ko zna, sve je moguce. U svakom slucaju drzim fige da ako se odlucis na test bude pozitivan. A kak se osjecas? Jel osjecas da je nesto drugacije? 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.