Harmony, Nifty testiranja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sandrasanjin

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Hvala Vam cure puno barem malo ste me utjesile❤

  • lora

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    sandrasanjin

    Pozdrav zene!
    Zamolila bih sve kojima je nifty ili bilo koji drugi test pokazao lose rezultate da napise svoje iskustvo.Naime meni je nifty los,sad cekam tri tjedna da mogu ici na amnio.Ne moram Vam ni reci kako mi je 😥
    Zahvaljujem.


    sad tek vidim post..nadam se da je sve bilo ok. Meni je harmony test bio lazno pozitivan. Pokazao je 83 % rizik od monosomije x i da je curica. Amnio pokazala da to nije tako i rodila potpuno zdravog dečkića. A da ne kažem koliko je skup test a nije pouzdan

  • Mila1234

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    lora

    sandrasanjin

    Pozdrav zene!
    Zamolila bih sve kojima je nifty ili bilo koji drugi test pokazao lose rezultate da napise svoje iskustvo.Naime meni je nifty los,sad cekam tri tjedna da mogu ici na amnio.Ne moram Vam ni reci kako mi je 😥
    Zahvaljujem.

    sad tek vidim post..nadam se da je sve bilo ok. Meni je harmony test bio lazno pozitivan. Pokazao je 83 % rizik od monosomije x i da je curica. Amnio pokazala da to nije tako i rodila potpuno zdravog dečkića. A da ne kažem koliko je skup test a nije pouzdan


    Je li ti harmony pokazao i pogresan spol? 

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Pozdrav, cure! Danas sam radila Nifty test u poliklinici Vili. 
    Prvo su mi radili ultrazvuk, onda izvadili krv.
    Sve je bilo super! 
    Javim Vam kad stignu rezultati, a svim trenutnim i budućim trudnicama, želim puno sreće! 
    😊❤

  • Mila1234

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Jesu ti  stigli rezultati? 

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Rezultati su stigli, sve je super i čekamo curicu! ❤😊

  • Sara11

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Igorovabebica

    Pozdrav, cure! Danas sam radila Nifty test u poliklinici Vili.
    Prvo su mi radili ultrazvuk, onda izvadili krv.
    Sve je bilo super!
    Javim Vam kad stignu rezultati, a svim trenutnim i budućim trudnicama, želim puno sreće!
    😊❤


    U kojem si tjednu ga radila ? Pozdrav :) 

  • Sara11

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    lora

    sandrasanjin

    Pozdrav zene!
    Zamolila bih sve kojima je nifty ili bilo koji drugi test pokazao lose rezultate da napise svoje iskustvo.Naime meni je nifty los,sad cekam tri tjedna da mogu ici na amnio.Ne moram Vam ni reci kako mi je 😥
    Zahvaljujem.

    sad tek vidim post..nadam se da je sve bilo ok. Meni je harmony test bio lazno pozitivan. Pokazao je 83 % rizik od monosomije x i da je curica. Amnio pokazala da to nije tako i rodila potpuno zdravog dečkića. A da ne kažem koliko je skup test a nije pouzdan


    U kojem si ga tjednu radila ? 

  • Ivy_89

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Htjela bi vam samo skrenuti pozornost na čekanje nalaza Harmony testa. Naime, odlučila sam se na Harmony umjesto Niftyja baš i zbog razloga jer se rezultati manje čekaju. Naime, dvije prijateljice radile su Harmony i nalaz je došao već za 3 dana. Ginekolog mi je preporučio Polikliniku Breyer za vađenje krvi budući da njegova ordinacija ne nudi taj test. Krv mi je uzeta u ponedjeljak 5.7. oko 10 sati. Budući da su mi frendice rekle da se Harmony obrađuje u laboratoriju u Njemačkoj, mislila sam i da će moj nalaz biti gotov do 5 dana. No, ispalo je da Breyer šalje uzorke u Španjolsku i da se zato čeka do 10 radnih dana. To su mi ondje i rekli, no kako nisam iz Zagreba (radila sam na Bundeku) ipak sam pristala da mi ondje krv vade. I dalje čekam nalaz. Samo sam vam htjela skrenuti pozornost da ako ćete raditi Harmony da prije pitate u kojo laboratorij šalju jer očito da je onaj u Njemačkoj brži. Naravno, bitan je nakraju nalaz i je li sve ok, ali ćete razumijeti moju nestrpljivost budući da mi je ovo prvo dijete, a prije ove trudnoće sam imala već traumu zbog vanmaterične trudnoće. ❤️

  • mary257

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame!!!Očajna sam!!!Molim ako može koja da mi dade komentar sa svojim iskustvom.Dakle u 12 tjednu tr.bili smo na kombini.probiru.Doktorica je rekla da je nuhalni 1.8mm i da nije mogla naći bebinu nosnu kost.Beba je cijelo vrijeme bila nemirna i nije bila u pozi gdje se dade izmjeriti nosna kost.Dakle,nakon par dana stigao mi je nalaz.Biokem.nalaz krvi je uredan,sve osim Down sindroma gdje je napisala da je rizik 1:85.Sve zbog toga što nije mogla vidjeti nosnu kost.Ima li koja mama da je imala slično iskustvo i da je na kraju bilo sve ok?Sad smo radili Harmony test jedva čekam nalaze,nervoza je prevelika u meni.
    Hvala vam mame!!!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.