Harmony, Nifty testiranja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Ima li netko iskustva? Koja su vasa misljenja?

  • Avatar kimito

    kimito

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    Nemam iskustva, ali sam planirala ako mi nalaz od kombiniranog ispadne loš, da cu napravit harmony test. Sva sreća pa je nalaz bio super. Mislim da je super testbjer je pouzdan, a nema nikakvog rizika kao kod amnicenteze i može se napravit u prva tri mjeseca. Jedina mana mu je cijena..

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Kimito koliko imas godina, ako smijem pitati? Zasto ne nifty?

  • Avatar kimito

    kimito

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    30.. S harmony testom sam bila upoznata samo zato što mi ga je ginekologica spomenula.. Kad smo razgovarale o kombiniranom ja nisam znala jel bi uopće išla pa smo tako došle i na harmony. Za Nifty sam isto čula i zapravo ne znam koja je razlika između ta dva testa, oba su pouzdana i samo se šalje krv na analizu ili? Kombinirani nisi radila?

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Jesam i visokorizican je, moj dr radi nifty, ali sam od drugog lijecnika cula da je po odredenim  studijama bolji harmony, za oba se samo vadi krv, amnio mi je zadnja opcija

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Nifty se salje u Hong Kong, a harmony u SAD na analizu, oba kostaju oko 5000 kn

  • Avatar kimito

    kimito

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    Tako sam i razmišljala o amnio kao o zadnjoj opciji.. zbog rizika, a i radi se relativno kasno. 
    Za oba testa vjerujem da su stvarno pouzdani, možda da odlučiš ovisno o tome koliko se dugo čekaju rezultati jednog i drugog.. Uf, skupi su…

  • Avatar Hubertica

    Hubertica

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Ja sam radila Nifty test, radi se od 10 tjedna pa nadalje… Iako eto ja sam ga radila sa nekih 13 tjedana i bilo je premalo fetusne DNA u mojoj krvi i morala sam ponavljati test… na nalaze se ceka cca 10-15 dana… pa cak znam da su rezultati znali doc i nakon 8 dana… Eto ja sam valjda upala u onih 2% kada Nifty ne uspjeva…i tako se moje cekanje produzilo na mjesec dana jer smo ga ponovili… ponavljanje testa se ne naplacuje… Rezultati su izrazeni u postocima… Evo ja sam imala sve 98-99% da je ok… Isto tako sa Nifty testom se moze utvrditi i spol, eto mi smo to preskocili jer zelimo da nam bude iznenadenje,… Razlog zasto smo ga radili je jer i u suprugovoj i u mojoj blizoj familiji imamo Downice… ali htjeli smo biti sigurni…

  • Avatar Hubertica

    Hubertica

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    E da i cijena mu je bila 5560kn ako se ne varam… No doktor je rekao da iz mjeseca u mjesec cijene padaju… cca od 11 mj prosle godine kada je bio preko 7000kn, pa do 3 mjeseca kad sam ga bila radila pao je za 2000kn, tako da vjerujem da bi moglo biti jos padaova na cijeni…

  • Lajavica2

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Ja sam radila jucer Nifty test….i sad je cekanje rezultata

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.