Harmony, Nifty testiranja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Vivala

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Ja sam isto radila Nifty … nalaz loš - radilo se o nekoj mikrodeleciji 1.36. Mikrodelecija, nikad čula do tada… a jako težak sindrom… Hm… Prije toga sam čula da je Nifty 99% posto siguran - tj. da su rezultati sigurni… nakon istraživanja (a vjerujte mi čitala sam i engleske stranice i sve samo da razumijem o čemu se tu radi) i da skratim priču… nalazi su sve samo ne pouzdani… naime… puno toga na dobivenom nalazu treba znati pročitati… a neki ginekolozi koji rade nifty testove… nažalost ne znaju to napraviti…kasnije sam na engleskom pročitala da je svega 144 nalaza takvih dobiveno i da je od njih ne sjećam se više njih 30 valjda se dalje podvrglo ispitivanju da bi na kraju 7 bilo pozitivno i svega 1 dijete na kraju je zaista imalo taj sindrom… tako nešto je bilo… 

    Apeliram na sve koje eventualno budu čitale ovo u budućnosti i nažalost doživjele isto što i ja - potražite stručnjake. Ja sam se obratila Sv.Duhu, divnom dr. Hafneru, sve najbolje mogu reći za njega. 

    Amnio je bila savrseno izvedena,, danas imam pored sebe predivno dijete, zdravo… i zao mi je što sam radila nifty ali mi je još više žao zbog toga što se prije niftyja nisam informirala o tome koliko su ti nalazi zaista točni… Na kraju da kažem ja kad sam dobila nalaze puno sam molila… možda je kod mene zaista dogodilo se čudo, kad gledam dijete pored sebe stvarno izgleda kao pravo savršeno čudo… i ja vjerujem u čuda!  Ali vjerujte mi… puno toga tu ne štima… npr. Nifty vam jamči besplatnu amnio kod Podobnika ako nalazi budu loši… a onda nazoveš tamo i Podobnik kaže da ima takvu gužvu da te ne može primiti… ljubazni su ali ništa ne znaci što si radio nifty niti ti nifty ekipa tu pomaže da ostvaris svoja prava u slučaju lošeg nalaza… čovjek koji je prodao taj nifty test mojoj ginekologici, distributer njihov - ne javlja se danima. Na kraju dobijem poruku da se za sve upite javim mailom na službenu stranicu… onda odg sa stranice… općenito… da je nifty pouzdan bla bla ali da se javim svom ginekolu radi utvrdivaja činjenica tako nešto…  Nifty je samo još jedan test kojeg oni koji prodaju - i nemaju rjesenu podršku - u slucaju lošeg nalza sto onda… oni pod svaku cijenu žele prodati test i sve je marketing! 

  • hope27

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    BAJOMA

    Uma1134

    XOXO

    Ja sam imala nalaz panorame high risk 9/10 i amniocinteza je potvrdila nalaze panorame. Prije toga kombinirani i uzv su bili uredni neovisno o postojanju t21.
    Za nifty sam vise puta cula da je imao lazno pozitivne ili negativne nalaze. Ima cura na drugom forumu koja je oposala svoje iskustvo. Svu srecu zelim da je doslo do pogreske.

    Meni je dr rekao da je imao dvije zene sa lazno negativnim Niftyijem, a da su rodjene bebe sa DSom. I jedna zena je imala lazno pozitivan test za Turnerov sindrom, amnio pokazala sve u redu. Na kojem je forumu iskustvo te zene? Ne mogu nista pronaci…

    Ja sam ti imala lažno pozitivan Nifty test na Turnerov sindrom a amnio pokazala da je pogriješio i rodila predivnu i zdravu djevojčicu💞


    Pozdrav, danas su mi došli rezultati Nifty-a i detektiran je Turnerov sindrom. Čekam da mi daju termin za amino, ali očajna sam. Kolike su šanse da se pokaže da bude sve oke? 😞 Kako se nositi s tim do rezultata? 14. tjedan je, još je rano za amino ili?

  • vickivale

    Broj poruka: 352

    Prijavi adminu

    Nemoj cekati amnio, prije se moze napraviti biopsija korionskih resica, radi se na sv.duhu dr Hafner, fantastican covjek i lijecnik

    Dvojajcane blizanke 🍒
    [lilypie.com]

  • hope27

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    vickivale

    Nemoj cekati amnio, prije se moze napraviti biopsija korionskih resica, radi se na sv.duhu dr Hafner, fantastican covjek i lijecnik


    hvala, kolika je tu točnost? i kad su rezultati?

  • vickivale

    Broj poruka: 352

    Prijavi adminu

    100% je tocnost i na sv duhu su ti rezultati biopsije resica kroz par dana, dobijes kariogram cijeli. Nisam ziher dal se placa jer neke poliklinike imaju deal s podobnikom ako je nipt visokorizican. Samo ne znam dal podobnik radi biopsiju resica ili se ceka do vremena za amniocentezu

    Dvojajcane blizanke 🍒
    [lilypie.com]

  • vickivale

    Broj poruka: 352

    Prijavi adminu

    Tj na sv duhu je na uputnicu, da ne zbunjujem

    Dvojajcane blizanke 🍒
    [lilypie.com]

  • hope27

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    hvala puno ❤️

  • Avatar Bachata

    Bachata

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Nezz zaista čemu radit tu pretragu? Pa žene moje budite zahvale što ste u drugom i blaženom stanju i vjerujte da će sve bit dobro jer će i bit a ukoliko ne treba biti samo će prirodno otić. Bacanje novca na nešto šta ni nije 100 % sigurno umjesto da se uzdate u Njega i vjerujte da će sve bit kako treba bit. Al prihvaćam da nismo svi isti, samo želim vam svima sreću i sretan ishod svega najboljega.
    Bvb

    👩‍❤️‍👨33g.,mm 35g.😍
    1 Spontani 5. /2020. 😔
    Eutirox - 1tabl od 50mg dnevno
    Andol 100-1tabl dnevno( 3 mutirajuća gena) folacin 400- 1 tabl dnevno
    Beta ➕ 20.12.2021.g.🤩🙏😇
    Trudnoća termin- 08.08.2022.g.😇🙏👶

  • vickivale

    Broj poruka: 352

    Prijavi adminu

    Gle, nemoj nametati svoje mišljenje, nije lijepo ni pristojno. Ti imaš svoju priliku odlučiti što ćeš, vjeruj mi ni najgorem neprijatelju ne bi to poželjela .. tako da ako nisi to prošla po meni nemaš pravo komentirati. Puno blagoslova i tebi dušo!
    ………
    I ne, nije istina da ako nije dobro da će otići, što god si pod time mislila

    Dvojajcane blizanke 🍒
    [lilypie.com]

  • Avatar ljubičica

    ljubičica

    Broj poruka: 430

    Prijavi adminu

    Bachata

    Nezz zaista čemu radit tu pretragu? Pa žene moje budite zahvale što ste u drugom i blaženom stanju i vjerujte da će sve bit dobro jer će i bit a ukoliko ne treba biti samo će prirodno otić. Bacanje novca na nešto šta ni nije 100 % sigurno umjesto da se uzdate u Njega i vjerujte da će sve bit kako treba bit. Al prihvaćam da nismo svi isti, samo želim vam svima sreću i sretan ishod svega najboljega.
    Bvb


    Koji grozan i bezosjećajan komentar!!😳😳😳😱😱😱😱 
    'ukoliko ne treba biti samo će otići'?!?!
    Strasno! 
    Ti se isto uzdaj u Njega i nemoj piti ni Eutirox ni druge tablete. 
    Razmisli malo o učinku i težini svoga komentara. Ne znam koji si cilj htjela postignuti. Ovdje žene pružaju podršku i pomoć jedna drugoj, a tvoj komentar čini štetu i odnemaže.
    Nisam sigurna da ni bi se Isusu svidio tvoj komentar. 😏😏😏
    #pružajmopodršku #širimoljubav

    1x 👶 prirodna trudnoća
    4/21 blighted ovum
    7/21 IVF i 6/11/21 fet -2 blastice🤞
    16/11/21 ➕✅☺️
    22/11/21 beta 5207 🥳🥳
    23/11/21 1.pregled -ok(5+6)✅
    30/11/21 2.pregled- 3.7mm(6+6) imamo❤️🥳
    21/12/21 3.pregled - 2.68 cm (9+6) ok ✅
    ***28.12 Nifty-nizak rizik-stiže braco!! 😁💙
    17/1/22 4. pregled -7.6 cm (13+5) ok ✅
    15/2/22 5.pregled…
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.