Harmony, Nifty testiranja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Belle84

    Belle84

    Broj poruka: 913

    Prijavi adminu

    Ja dobila rezultate za 5 dana :-)

    [lilypie.com]

  • snelly

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Belle84

    Ja dobila rezultate za 5 dana :-)


    Di si radila test da je tak brzo doslo?
    Koja je cijena?
    Jel nezko zna gdje se u Zg moze napravit,a da se plati Dinersom na rate?

    ja:'85-epi,hipo-bez stitnjace,hidrocefalus,amh 4.5
    mm:'85-varicocela grd.II,varirajuci sgram,sada astheno
    11/15 VG 1.ivf/icsi prirodni-ET 4 stan-beta 0.1
    11/16 VG 1.ivf/icsi stim.(Puregon+Orgalutran,Ovetrill)
    ET-4 i 6 stan-beta 0.6
    2/17 Škvorc 2.ivf icsi stim.(Elonva+Orgalutran+Ovetrill) ET-4 i 6 stan-12.dnt-154.10 ß 14.dnt-465.20 ß 16.dnt-1052.0 ß 31.3 uzv 6+0 curka
    17.11.2017 Lucija
    11/2022 prirodno iznenađenje

  • Leneva

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Cekam nalaze harmony testa nakon probira rizik za down bio je 1:16,biokemijski rizik 1:4…nalaz katastrofalan. Imam dvoje zdrave djece i prijasnji probiri bili su super,ali ovo sada ne mogu vjerovat…odlucila se na harmony i cekam rezultate. Javim Vam ishod curke..mogu reci da sam po prvi put u zivotu stvarno preplasena! Imam 35 godina.

  • Avatar Tinchyca

    Tinchyca

    Broj poruka: 590

    Prijavi adminu

    Leneva bilo je puno slučajeva sa lošim kombiniranim i nifty ili harmony pokažu da je sve ok i zapravo su  veće šanse da je bebica zdrava. Nadam se da će harmony tebi isto pokazati! Drži se i misli pozitivno ♥️

    💙30.06.2018 💙 Noa💙
    [lilypie.com]

  • Tovimoj

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Leneva da li su ti stigli rezultati Harmony testa??
    I j sam u klubu, los kombinirani, za sve trisomije, na rubu sam zivaca, ne spavam, cekam harmony rezultate, u petak sam radila. …

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Pozdrav trudna sam 6tj+2 i definitivno cu napraviti NIFTY test moj bratić ima problema i bolestan je tako da želim biti 100% sigurna, jedva čekam 13 tjedan 😁.. Žene prekrasna ste podrška jedne drugima 😘

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    evo cure koga zanima, radila sam nifty test u poliklinic sunce. prvo 10-ak min razgovor s doktoricom oko moje i obiteljske anamneze, apsolutno o svemu, zatim mi je dodatno objasnila sve o niftyju makar sam znala sve, pokazala kako izgledaju rezultati, vagnuli me i izmjerili tlak. nakon toga me doktorica pregledala na uzv, bio i muž sa mnom unutra, pregled trajao oko pol sata, znači objašnjavala nam je apsolutno sve, svaku kost, svaki organ, svaki dio tijela, sve je bilo u savršenom redu, čak je rekla da se i vidi mala kvržica na mjestu spolnog organa i da je moguće da je dečkić. izmjerila nam je nuhalni nabor koji je odličan, a i vidljiva je nosna kost. pokazivala nam bebu i u 3D, mahala je rukicama i nogica, bilo je čarobno. dobili smo i 20-ak sličica  nakon pregleda sam morala potpisati neke suglasnosti i onda mi je sestra izvadila krv. sve zajedno je trajalo oko sat vremena. doktorica je rekla da su rezultati za max 14 dana, ali da najvjerojatniji budu došli za 7 dana, da tak uvijek dolaze, ona me zove na mobitel i šalje rezultate na mail. bila sam oduševljena kak je doktorica pristupačna, kak je sve strpljivo objašnjavala i pokazivala, odgovarala na naša pitanja, ma sve. 
    eto, sad čekamo rezultate i nadamo se najboljem 

  • Avatar Zorica94

    Zorica94

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moje iskustvo 
    Nuhalni nabor 2,4mm, kombinirani probir - 1:5 za dawnov, radila sam harmony u nadi da ce pokazati da je sve ok ali me zovu nakon tjedan dana da imaju losu vijest - 87% dawnov,, moja mi gin uspije odmah dogovoriti amniocintezu na sv. Duh i cekala sam neka tri tjedna rezultate, za to vrijeme pila normabel jer sam vec bila luda od svega i nisam imala nikakve sanse da je sve ok. Zovem nakon tri tjedna i rezultati uredni, niko sretniji od mene, dogovorili 3D utz sve ok  isla na utz fetalnog srca i sve na kraju ok, rodila sam 22.10.2018 zdravu curicu 

  • LeaLee

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ja sam Nifty radila u Poliklinici Sunce prošle godine u 11.tjednu trudnoće, točno je onako kako je opisala @Tenci. Cijena je bila 3.500 i kod njih se može platiti na rate. Iako su rekli da će rezultati doci za 7-14 dana, došli su za oko 5 dana na mail. Sve uredno i potvrda da nam dolazi curka :) Za kombinirani se nismo odlučili jer u bližoj okolini imamo slučajeva da su rezultati bili jako loši, a na kraju sve bilo ok. Samo nepotrebni stres. Zbog samog pristupa i detaljnog pregleda u sklopu niftya, tople preporuke za Sunce. 

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Pozdrav zene, zanima me je li imala koja situaciju da joj je nuhalni nabor povisen, a da je Nifty dosao uredan? Meni je nuhalni nabor bio 3,87 i sad me zanima znaci li to da ce automatski i Nifty biti los?

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.