Harmony, Nifty testiranja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ljubičica

    ljubičica

    Broj poruka: 430

    Prijavi adminu

    Hope27 zanemari u potpunosti komentar os bachata.
    Želim ti puno sreće i da sve bude u redu!! 🤗🤗🤗🤗
    Čitala sam ovdje po forumu da se ženama na tim prenatalnim testovima znala nešto pokazati a kasnije bilo sve u redu.
    Sretno i samo hrabro! ❤️❤️❤️❤️

    1x 👶 prirodna trudnoća
    4/21 blighted ovum
    7/21 IVF i 6/11/21 fet -2 blastice🤞
    16/11/21 ➕✅☺️
    22/11/21 beta 5207 🥳🥳
    23/11/21 1.pregled -ok(5+6)✅
    30/11/21 2.pregled- 3.7mm(6+6) imamo❤️🥳
    21/12/21 3.pregled - 2.68 cm (9+6) ok ✅
    ***28.12 Nifty-nizak rizik-stiže braco!! 😁💙
    17/1/22 4. pregled -7.6 cm (13+5) ok ✅
    15/2/22 5.pregled…
    [lilypie.com]

  • hope27

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    hvala cure 🍀
    ne obazirem se na takve komentare, samo želim gospođi da se nikad ne nađe u takvoj situaciji…
    bila sam na drugom mišljenje za ultrazvuk i nema nikakvih naznaka da bi nešto bilo, ali čekamo amnio za sigurni rezultat 
    preporučili su mi da radim amnio tako da ćemo pričekati još 2 tjedna i onda još bar tolko za rezultate, ali s pozitivnim razmišljanjem 

  • tasla

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    hope27

    hvala cure 🍀
    ne obazirem se na takve komentare, samo želim gospođi da se nikad ne nađe u takvoj situaciji…
    bila sam na drugom mišljenje za ultrazvuk i nema nikakvih naznaka da bi nešto bilo, ali čekamo amnio za sigurni rezultat
    preporučili su mi da radim amnio tako da ćemo pričekati još 2 tjedna i onda još bar tolko za rezultate, ali s pozitivnim razmišljanjem


    Ja sam ti stavila da sam imala lažno pozitivan Nifty na turnerov, međutim neda mi prijaviti na profil pa sam ovaj otvorila. Kao prvo 2020g od 7 slučajeva pozitovnih na turnerov sindrom samo je jedan bio na kraju i dokazan amniocentezom- podatci s citogenskog u zagrebu . S tim ta je toj trudnici već bilo vidiljiva maloformacija na plodu na ultrazvuku. Sto se tiče zahvata za korionskie resice ja sam bila odbijena i čekala sam amniocentezu koja je obavljena s 16+4 tt . Nazovi citogenski u Zagrebu da ti preporuce gdje da obaviš amniocentezu, jer ne rade sve bolnice s njima ili ginekološke ordinacije s njima (neki šalju za ljubljanu)a i oni če ti reći koju uputnicu trebaš, jer ti postoji FISH uputnica s kojom možeš imati rezultate gotove već nakon 3 dana ako ti  stanice brzo  rastu sto u mene nije bio slučaj. Ja sam svoje nalaze čekala 2 t sto je isto brzo jer se zna čekat i 4 tjedna. .držim ti 🤞 i šaljem🤗🙏, Drži se❤

  • Eta1101

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Uma1134

    Drage mame,
    Ima li neka od vas da je imala los nalaz Niftyja 1/20 za T21, a da je sve bilo u redu na kraju? Ja sam danas dobila nalaz, i u soku sam. Imam 40 g, treca trudnoca. Radila Nifty u svakoj, rizici niski u prethodnim trudnocama, dvije predivne bebice. Trebala bih na amnio, ali trebam cekati jos 2 tjedna. Ubi me ovo. Sutra idem na razgovor i konzultacije sa svojim dr. Hvala za svaku info.


    Pozdrav, kakav je na kraju bio nalaz?potvrdio je rezultat niftya? U istoj sam situaciji i cekam..

  • hope27

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    cure hvala svima na podršci, danas me zvao doktor i dao najljepšu vijest da je curica zdrava❤️❤️

  • vickivale

    Broj poruka: 352

    Prijavi adminu

    Kejsy mozes odabrati da se ne obraduje tvoj materijal dalje ali realno, ako ce pomoci znanosti ja osobno nemam nista protiv. Amnio ima svoje rizike, 1:250 je rizik da amnio prouzrokuje spontani zato se i rade neinvazivni testovi a tek onda invazivni

    Dvojajcane blizanke 🍒
    [lilypie.com]

  • vickivale

    Broj poruka: 352

    Prijavi adminu

    Naravno, slusaj svog lijecnika, dapace. Ali nije tocnost tako losa, tj. daleko je od lose. Vidim da svasta pratis, pa baci oko na razliku u tehnologiji izmedu testova 😉 to moze utjecati na tocnost rezultata.. ( hint:snp tehnologija  kod panorame)

    Dvojajcane blizanke 🍒
    [lilypie.com]

  • hope27

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    hvala 🥰
    Vama također želim da sve bude u redu!
    ja ne znam iskreno što bih mislila, doktor mi je objasnio da je nifty više za trisomije 21, 18 i 13…da se to pokazalo u mojem slučaju bila bi manja šansa da na kraju sve bude u redu…ove spolne češće pogriješi 
    ali naravno da može pogriješiti i kod ovih, nije 100% točno

  • newmommy

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Drage mame, da li se koja od vas susrela sa nuhalnim naborom izmjerenim 6.2

    12+1tt sam, ova agonija traje od prošlog četvrtka, u pon sam u Petrovoj radila rani kombinirani probir, pregledala me u ovih par dana 4 doktora plus danas još jedan na sv.duhu, niti jedno pozitivno mišljenje nisam čula, svi kažu teško da iz tog tolikog nuhalnog nabora da se desi da već nije prisutan neki sindrom…danas sam napravila i harmony test, a u utorak imam zakazano za biopsiju korionskih resica? Ako se bilo koja od vas susrela napišite bilo šta ja sam više očajna i svijet mi se srušio😪😪😪

  • Eta1101

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Newmommy, susrela sam se sa slicnim iskustvom. Nuhalni nabor u to vrijeme oko 3mm, sumnja na kromosomske anomalije u sto nisam zeljela vjerovat. Nazalost, Nifty potvrdio sumnju, amniocenteza u 17 tjednu isto tako potvrdila kromosomsku anomaliju. Pokusaj nekako docekati ostale nalaze, znam da nije lako. Ali eto, covjek prezivi sve na kraju. Zasto se tako nesto mora dogoditi, ne znam. Nemaju objasnjenje. Moj doktor me pokusao utjesiti rekavsi da nisam imala srece i da se priroda poigrala sa mnom. Nije neka utjeha, ali tako je valjda moralo biti. Drzim fige da ce ipak na kraju nalazi biti dobri. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.