Harmony, Nifty testiranja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • XOXO

    Broj poruka: 586

    Prijavi adminu

    Draga Mary probir nije nikakav nalaz vrijedan radenja. To je cisti statisticki prikaz koliko trudnica u tvojim godinama s slicnim nalazima bi moglo dobiti dijete s npr Down sy. Mini anomaly gdje se mjere nn, gleda bedrena, nosna kost isto tako treba znat izmjerit i beba mora bit pod pravim kutem. Iako i kad je sve savrseno namjesteno uzv ne mora uvijek pokazat anomalije. 
    Podrzavam odlazak na nipt test i nadam se da su ti rezultati harmonia vec stigli i da su uredni. 

    👶 - 2011.
    Papa, brisevi, kks - 01/2021 ✅
    👼 - 16tt inducirani+ kiretaza - 04/2021
    ➕ 06/21
    08/21 Nipt uredan 💗

    [lilypie.com]

  • Uma1134

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Drage mame,
    Ima li neka od vas da je imala los nalaz Niftyja 1/20 za T21, a da je sve bilo u redu na kraju?  Ja sam danas dobila nalaz, i u soku sam. Imam 40 g, treca trudnoca. Radila Nifty u svakoj, rizici niski u prethodnim trudnocama, dvije predivne bebice. Trebala bih na amnio, ali trebam cekati jos 2 tjedna. Ubi me ovo. Sutra idem na razgovor i konzultacije sa svojim dr. Hvala za svaku info. 

  • Njihova mama ❤

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Ja sam imala rizik 1/5 za Edwards sindrom na kombiniranom probiru. Nakon njega sam radila Nifty koji je pokazao savrseno zdravu curicu. I na kraju se ipak rodila curica sa potpunim Edwardsom… Moja preporuka je amniocenteza u slucaju da bilo koji test pokaze nesto lose….
    Sretno ❤

    I am her voice

  • XOXO

    Broj poruka: 586

    Prijavi adminu

    Ja sam imala nalaz panorame high risk 9/10 i amniocinteza je potvrdila nalaze panorame. Prije toga kombinirani i uzv su bili uredni neovisno o postojanju t21.
    Za nifty sam vise puta cula da je imao lazno pozitivne ili negativne nalaze. Ima cura na drugom forumu koja je oposala svoje iskustvo.  Svu srecu zelim da je doslo do pogreske. 

    👶 - 2011.
    Papa, brisevi, kks - 01/2021 ✅
    👼 - 16tt inducirani+ kiretaza - 04/2021
    ➕ 06/21
    08/21 Nipt uredan 💗

    [lilypie.com]

  • Uma1134

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Njihova mama ❤

    Ja sam imala rizik 1/5 za Edwards sindrom na kombiniranom probiru. Nakon njega sam radila Nifty koji je pokazao savrseno zdravu curicu. I na kraju se ipak rodila curica sa potpunim Edwardsom… Moja preporuka je amniocenteza u slucaju da bilo koji test pokaze nesto lose….
    Sretno ❤


    Zao mi je 😔 Radila amnio, cekam rezultate… I nadam se da ce sve biti dobro. 

  • Uma1134

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    XOXO

    Ja sam imala nalaz panorame high risk 9/10 i amniocinteza je potvrdila nalaze panorame. Prije toga kombinirani i uzv su bili uredni neovisno o postojanju t21.
    Za nifty sam vise puta cula da je imao lazno pozitivne ili negativne nalaze. Ima cura na drugom forumu koja je oposala svoje iskustvo. Svu srecu zelim da je doslo do pogreske.


    Meni je dr rekao da je imao dvije zene sa lazno negativnim Niftyijem, a da su rodjene bebe sa DSom. I jedna zena je imala lazno pozitivan test za Turnerov sindrom, amnio pokazala sve u redu. Na kojem je forumu iskustvo te zene? Ne mogu nista pronaci… 

  • Avatar BAJOMA

    BAJOMA

    Broj poruka: 1306

    Prijavi adminu

    Uma1134

    XOXO

    Ja sam imala nalaz panorame high risk 9/10 i amniocinteza je potvrdila nalaze panorame. Prije toga kombinirani i uzv su bili uredni neovisno o postojanju t21.
    Za nifty sam vise puta cula da je imao lazno pozitivne ili negativne nalaze. Ima cura na drugom forumu koja je oposala svoje iskustvo. Svu srecu zelim da je doslo do pogreske.

    Meni je dr rekao da je imao dvije zene sa lazno negativnim Niftyijem, a da su rodjene bebe sa DSom. I jedna zena je imala lazno pozitivan test za Turnerov sindrom, amnio pokazala sve u redu. Na kojem je forumu iskustvo te zene? Ne mogu nista pronaci…


    Ja sam ti imala lažno pozitivan Nifty test na Turnerov sindrom a amnio pokazala da je pogriješio i rodila predivnu i zdravu djevojčicu💞

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Tess88

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    Hej cure, možete li mi pomoći? Radila sam Panorama test, i ovo su mi rezultati. Nije mi ništa jasno, je li ovaj rizik zabrinjavajući?

    MPO: ICSI Čekamo curku i dečka 💙❤️
    Sluzbeni termin 13.05. 🤩

  • Tess88

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    [ibb.co]

    por gif [imgbb.com]

    MPO: ICSI Čekamo curku i dečka 💙❤️
    Sluzbeni termin 13.05. 🤩

  • Avatar Atina25

    Atina25

    Broj poruka: 1001

    Prijavi adminu

    Tess ja koliko se razumijem ovo je dobar nalaz,da je low risk :)

    12.10 UZV ♥️ kuca (CRL 0.98 cm) 😍 7tt
    02.11 CRL 2.83 cm ♥️😍 sve super ✅
    11.11 miny anomaly ✅
    02.12,20.12 Raste curka 💖
    ❤ It's a Girl ❤ Panorama ✅
    07.01.2022 Anomaly scan - sve uredno 🙏
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.