Grudi u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Jagodica86

    Jagodica86

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Je, skroz je normalno. Grudi se spremaju za dojenje od početka, evo kod mene u fazama manje bolne, bolne, tvrđe, mekše.. Sve se to mijenja kroz faze trudnoće. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Grudi su bile jako osjetljive od početka trudnoće do nekog 16.tt. Dosad su narasle za dva broja i bradavice su prošle brojne promjene. 
    Sad nisu toliko osjetljive, koliko su same bradavice. Jedna mi se malo raspuknula pri vrhu, taj dio se upalio. Išla sam kod doktorice, dobila sam antibiotsku mast. Pomaže, tri dana je koristim , dio “ odbjeglog dijela” se već dijelom osušio i otpao.
    Mislim da će se oporaviti do poroda, imam još 8,9-10 tjedana lufta.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Mimi@

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozz svima ,ja takodje imam problema sa tim kvrzicama ,osjetim ih pogotovo u lijevoj dojci,govorila sam ginekologu samo je rukom opipala kaze da je to normalno u trudnoći ,trenutno sam u 19 tjednu,dok se tusiram toplijom vodom uopšte ih ne osjećam ,bez STA je u pitanju ,ali onako malo sam nemirna povodom toga 😏

  • Tiana

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav dali ste imali perioda u trudnoci kad vas nisu boljele grudi mene su u pocetku jako sadsam 16+3i ne bolw me mekane su dali je to uredu? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.