Grudi u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ira1983

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Da renata, nesumnjam, al u prvoj trudnoći su tako bilo lipo velike s ovoliko tjedana trudnoće

    [lilypie.com]

    Mamina ljubav
    [lilypie.com]

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Čekajte babinje-meni su tako fine narasle na veličinu koju sma oduvijek željela, čvrste su pa mi ni grudnjak ne treba i nikada se nisam osjećala više seksi- trbuha nemam, grudi su odlične…

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    renata


    Ira1983


    Evo da se ja malo požalim….meni su grudi u prvoj trudnoći tako lipo bile velike, mislim za nekoga je to možda ništa, al meni su bile puna četvorka. I naravno nakon dojenja su opale.
    A sad u ovoj trudnoći, ništa ma jedva nešto malo al uglavnom ništa. Zaštooooooo?
    Tek si na početku, stignu još itekako nabujati!

    Renata,ja sam 38 tj,pa nisu niš nabujale tak da ne daji ženi lažne nade  

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Kažem Nalah-čekaj babinje, nabujati će.

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Dugo se nije pisalo ali je li vama curilo iz grudi u trudnoci? Meni curi od dvadeset i nekog tjedna po malo a sad malo vise kad iscuri imam osjecaj da mi je zalilo cijelu ruku… I nema boje ni mirisa samo curi kad legnem i stisnem ,,grud,, 

    Je li to normalno da se pojačava kako trudnoća ide kraju?

  • Avatar Leda2

    Leda2

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    meni curi negdje od 26tt, samo me jedna bradavica s vremena na vrijeme zapeče a druga je OK.

    =http://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Sara9

    Sara9

    Broj poruka: 790

    Prijavi adminu

    Loreen


    Dugo se nije pisalo ali je li vama curilo iz grudi u trudnoci? Meni curi od dvadeset i nekog tjedna po malo a sad malo vise kad iscuri imam osjecaj da mi je zalilo cijelu ruku… I nema boje ni mirisa samo curi kad legnem i stisnem ,,grud,, 

    Je li to normalno da se pojačava kako trudnoća ide kraju?

    Hej, da, normalno je :D Meni već od 20og tjedna! A sad baš masu, čak više nije skroz prozirno kao prije, već bijelkasto.

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Danas sam prilikom tusiranja morala podic cicu da operem ispod nje. Imam 27god, 17tt, prvo dijete. Sto me ceka…

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Leda2

    Leda2

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Lollypop


    Danas sam prilikom tusiranja morala podic cicu da operem ispod nje. Imam 27god, 17tt, prvo dijete. Sto me ceka…

     strašna si!

    =http://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Loreen


    Dugo se nije pisalo ali je li vama curilo iz grudi u trudnoci? Meni curi od dvadeset i nekog tjedna po malo a sad malo vise kad iscuri imam osjecaj da mi je zalilo cijelu ruku… I nema boje ni mirisa samo curi kad legnem i stisnem ,,grud,, 

    Je li to normalno da se pojačava kako trudnoća ide kraju?

    da, normalno je, sve je to jedna priprema za poslije poroda!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.