Grudi u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Igorovabebica


    Cloudy-hahahahahahahahaha, muž ti je legenda!  Mene moj stalno hvata za grudi, imala sma normalnu trojku, sada imam punu četvorku, tvrde su pa me stalno zeza da će me on izdajati i da nema teorije da mi se grudi upale. Rekao je da je već izvježban i nemam razloga za brigu.  Pa zar to nije velikodušno?

    Uopće nemam komentara, velikodušnost je u zraku!!!

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Meni se isto grudi ispuhale odjednom. A bas sam bila sexy totalno…:D I kad mi u 22. tjednu iscurilo par kapljica odoše cicke. Sad su ko prije… Ali i trbuh mi se na dane cini veci ili manji cak mi i dragi to primjeti. Mislim da to ovisi o nakupljenoj vodi..

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Joj, samo da se moje ne ispušu… nikada si nisam bila ljepša i ponosnija u predjelu dekoltea…  zanima me koliko će mi narasti kada naiđe mlijeko… mogu li vam ostati iste veličine i kad dođe mlijeko ili ipak malo narastu?

  • Avatar Sara9

    Sara9

    Broj poruka: 790

    Prijavi adminu

    Cure, meni je danas (isto na lijevu:) počelo nešto curiti. Kad je primim u ruku samo iscuri prozirna tekućina, izgleda ko voda, samo šta je nekako sluzava, ko da je ljepilo. Jel to kolostrum? :D

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Sara


    Cure, meni je danas (isto na lijevu:) počelo nešto curiti. Kad je primim u ruku samo iscuri prozirna tekućina, izgleda ko voda, samo šta je nekako sluzava, ko da je ljepilo. Jel to kolostrum? :D

    Moguće, u kojem si tjednu sory nisam sve pohvatala? Nekome uopće ne curi a nekom krene i ranije, sve je to priprema za nadolazeće.

  • Avatar Sara9

    Sara9

    Broj poruka: 790

    Prijavi adminu

    tek 22+5! Zato mi i je scary, jutros kad sam skontala zovem muža i panika odmah :D

  • Ira1983

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Evo da se ja malo požalim….meni su grudi u prvoj trudnoći tako lipo bile velike, mislim za nekoga je to možda ništa, al meni su bile puna četvorka. I naravno nakon dojenja su opale.
    A sad u ovoj trudnoći, ništa ma jedva nešto malo al uglavnom ništa. Zaštooooooo?

    [lilypie.com]

    Mamina ljubav
    [lilypie.com]

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Sara


    tek 22+5! Zato mi i je scary, jutros kad sam skontala zovem muža i panika odmah :D

    Ne trebaš paničariti, sve normalno, joj, bit će toga još….

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Ira1983


    Evo da se ja malo požalim….meni su grudi u prvoj trudnoći tako lipo bile velike, mislim za nekoga je to možda ništa, al meni su bile puna četvorka. I naravno nakon dojenja su opale.
    A sad u ovoj trudnoći, ništa ma jedva nešto malo al uglavnom ništa. Zaštooooooo?

    Tek si na početku, stignu još itekako nabujati!

  • Avatar Sara9

    Sara9

    Broj poruka: 790

    Prijavi adminu

    Baš me iznenadilo, kaže muž pa ti postaješ mama :D

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.