Grudi u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    MalaMuca


    ja sam jučer navečer imala navalu kolostruma xD 
    odjednom su se samo počele stvarati flekice na majici. Al meni to ide samo iz lijeve sise, ova desna ko da ne postoji :P

    Kad krene onako pravo, vjeruj mi ići će itekako, nećeš ni vjerovati koliko ima, bit ćete većinom mokre!

  • Avatar Dea23

    Dea23

    Broj poruka: 718

    Prijavi adminu

    leptirica


    I ja sam primjetila kap dvije iz lijeve,samo navečer,vjerovatno kako spavam na boku pa ju pritisnem.
    Ali evo prije dva dana grudi su mi ispuhale, nije da su prirodno male,ali sviđale su nam se..
    Pitam se zašto su ispuhale?

    Ma da? Meni se nisu ni napuhale, misla sam da ću barem u trudnoći imat sisurine kad ono niš haha 

  • Avatar leptirica3

    leptirica3

    Broj poruka: 211

    Prijavi adminu

    Eto izgleda da nema pravila, samo meni su onako napuhane izgledale pune mlijeka. Iako mislim da sad ne znaći da će ga biti manje…

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Sa grudima broj dva se doji jednako kao i sa grudima broj četiri, mlijeko dolazi po pitanju ponude i potražnje a ne po veličini grudi, tako da ne brinite, bit će mlijeka koliko hoćete!!

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    mene dragi zeza da bum postala mljekara :(

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    MalaMuca


    mene dragi zeza da bum postala mljekara :(

    I budeš!!!

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    hahaha MalaMuca :D moj je tak iskomentrao da ćemo bar imat uvijek mlijeka za kavu :D

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    cloudy


    hahaha MalaMuca :D moj je tak iskomentrao da ćemo bar imat uvijek mlijeka za kavu :D

    Ha ha dragi ti je baš opičen, možeš mu slobodno reći da će ga bit i za kolače!!!

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    hahaha ponekad ima takvih provala da me sve strah kak će curka biti … jer ga ja isto znam provalit :D bar nam neće biti dosta… najjače mi je bilo kad smo o izdajalicama pričali i veli on, a šta će ti to, pa imaju susjedi od krave pa ćemo te na to prištekat 

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Cloudy-hahahahahahahahaha, muž ti je legenda!  Mene moj stalno hvata za grudi, imala sma normalnu trojku, sada imam punu četvorku, tvrde su pa me stalno zeza da će me on izdajati i da nema teorije da mi se grudi upale. Rekao je da je već izvježban i nemam razloga za brigu.  Pa zar to nije velikodušno?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.