Kako ublažiti grčiće kod beba?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mirka4

    mirka4

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    Pomažu li te sab simplex kapi i kad je beba starija, sa 4-5 miseci? Jel ko daje?

  • Avatar Ryanne

    Ryanne

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Kupila sam Colocynthis 15X granule protiv grceva svojoj bebi staroj 2 tjedna pa me zanima jel ih tko koristio i kako ste ih dozirali? Na internetu pise 3x3 granule za dojencad, a na kutiji da djeca mladja od 12 god uzimaju pola te doze.



    [tickerfactory.com]

  • mary33

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Bok, zanima me dali netko zna, jel moguce da od ljesnjaka kad ja jedem beba dobije grceve? Nekako sve povezujem s tim, ali nisam nigdje vidjela da oni mogu utjecati 😳😞

  • Avatar Mila7

    Mila7

    Broj poruka: 584

    Prijavi adminu

    mirka4


    Pomažu li te sab simplex kapi i kad je beba starija, sa 4-5 miseci? Jel ko daje?

    Nama nije pomogao..ama bas nista

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Bumbo0809

    Bumbo0809

    Broj poruka: 398

    Prijavi adminu

    Pozdrav :) nova sam tu.. Da li je moguce da su bebi od mjesec i 5 dana bolovi od grceva jos gori od uzimanja sab simplex kapi? Jos se vise grcio i crvenio i imao vjetrove i to poslije svakoog podoja dok sam mu ih davala :-/

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Moguće je, meni se mali previjao od bolova od Sab Simplex-a. Sab Simplex razgrađuje mjehuriće u crijevima na manje mjehuriće, zato i boli, a kada nam je pedijatar propisao BioGaia kapi, maleni se preporodio. Mi se nismo dugo mučili s grčevima, imao je samo dva mjeseca i nestali k'o vjetrom odneseni. 

  • Avatar Bumbo0809

    Bumbo0809

    Broj poruka: 398

    Prijavi adminu

    Igorovabebica


    Moguće je, meni se mali previjao od bolova od Sab Simplex-a. Sab Simplex razgrađuje mjehuriće u crijevima na manje mjehuriće, zato i boli, a kada nam je pedijatar propisao BioGaia kapi, maleni se preporodio. Mi se nismo dugo mučili s grčevima, imao je samo dva mjeseca i nestali k'o vjetrom odneseni. 

    Hvala puno na odgovoru! 😊 probat cu i ja onda sa Biogaia… A sab simplex mu ne dajem vec 3.dan danas i manje se grci  nego kad sam mu ih davala

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Tako je Bumbo, taj Sab Simplex daju, ali on samo razgrađuje na manje mjehuriće, dok BioGaia razgrađuje potpuno. Sretno i da se bebica što manje muči s grčevima! 

  • Avatar Bumbo0809

    Bumbo0809

    Broj poruka: 398

    Prijavi adminu

    Igorovabebica puno hvala!  nadam se i ja sa ce grcici sto prije proci! 

    💗

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Bumbo0809-držimo fige da grčići što prije odu! Znam da nije lako gledati bebicu kako se pati, ali sve će to proći i bebici će samo osmijeh biti na licu! 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.