Gestacijski dijabetes

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Znaci i ti gubis kile. Ja ne znam kako ce biti do kraja al mene je strah da cu nakon poroda imat manje od 60 kg, sta je na moju visinu malo. Koja je to ironija ove koje zele smrsaviti ne mogu, a mi koje ne želim gubimo. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Evo i ja se jutros mjerim i kilo i pol izgubila u odnosu na ponedjeljak jutro. 3 put sam se mjerila.. Vjerojatno neki višak tekučine.. 

    [lilypie.com]

  • Stelle123

    Broj poruka: 931

    Prijavi adminu

    Ja se vrtim stalno na istoj kilazi zahvaljujuci ljesnjacima 😁 Kupila neke prefine iz Slavonije i tako mi dobro pasu. A i pojacala malo obroke. Evo jutros bioaktiv sa 2 lice zobenih i morala sam nesto krknit jos 2 fete dvopeka sa tuna pastetom. Negdi sam procitala da mogu nju, pa joj sad ne mogu odolit. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Ja smazala b activ i 2 fete carskog kruščića i mrvicu maslaca i đem od šljiva sa steviom da razbijem rutinu.. Kasnije ću jedno kuhano jajce.. Al opet ću se morat vratiti kaši zbog probave🤦‍♀️

    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Ja sam zobene .idem sad mjerit cukar.

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    5.3 sad mimodjenom ne dizu cukar. Ajd super. Vac sam i na drugom obroku, proteinski kruh malo majoneze sunka i sir.

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Stelle123

    Broj poruka: 931

    Prijavi adminu

    Nasty mene spasi bezkofeinska kava s mlijekom. Toliko da moram wc trazit po centrima :) Al inace kad su crijeva puna takav mi je pritisak u trbuhu da imam dojam da cu se raspuknut. Danas cu leso kokos ili onaj kaul sto je grizli preporucila.Bas me privlaci.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Moja Stelle ja sam ti okorjeli slučaj🤦‍♀️ samo donat i kaša za sad u kombinaciji.. kava, šumeće, kiwi, sirutka.. ma ništa. Za ručak, mahune s kumpirima i ribica, imam luca kojeg ću stavit na gril tavu i još neku sitnu bijelu ribu za juhu.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Tockice mozda si uzela drukciji dodatak tim zobenima pa zato ti sad mozda ne dize. Al evo dobro da je ok ti secer sto god bio uzrok. 
    Ja danas imam juhu od bundeve 🤪 Pileteci file pečene grill i povrće sa malo rize. Muz ce dobiti bas rizoto, a ja rize samo malo. Bas sam se pozelila juhe od bundeve pa da ne pretjeram sa uh. 

    [tickerfactory.com]

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    Curke ja zbavila danas pregled i veli da je super secer, nece me slat u bolnicu, al naravno i dalje dijeta i kontrolna 2 GUK profila u narednih 3tjedna, do sljedece kontrole.
    Meni je fascinantno da meni sve te integralne stvari dizu secer, bio musli i nezasecereni bio kukuruzne pahuljice, s integralnom rizom mi otisao secer u nebesa, a na krumpir super odreagiram. Bas svaka od nas je jedinka za sebe i reagiramo razlicito na namirnice

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.