Gestacijski dijabetes

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Grame *

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    Vidim vec se razmislja kaj se jede danas, ko neki gladuši smo, jos nismo oci otvorili vec je hrana na pameti…😂😂😂
    Mi cemo danas juhicu, piletinu sa sampinjonima i krumpirom, zelena salatica😋
    MeddleO ja samo isto mislila da zdravo jedem, al kad sam pocela pratit unos hrane, nisam ni bila svjesna koliko puno skrivenih secera i ugljikohidrata unosim. Ovo sto si navela da jedes ili pomislila da stavis na menu, po mom zivi secer. Imas namirnice koje se unose po količinama i obrocima pa si pogledaj u predhodnim postovima. I ono sto moras je testirati sebe kako regiras na pojedinu namirnicu. Ono sto ti povisuje GUK jednostavno izbacit iz jelovnika, nema puno mudrovanja.

  • meddleO407

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    Tako je cure, sad vidim da moje čokolino, jogurt i slično tu i tamo samo pridonosi lošem šećeru, nema ništa ofrlje. Da bar imam glukometar pa da mogu to popratiti, što mislite bi li mi doktorica opće prakse dala ili da si ga najbolje sama kupim? Moj muž je inače liječnik, ali kirurške struke i on misli da pretjerujem, da nije šećer toliko visok pa da treba na rigorozne dijete, a ja ne znam više što da mislim. Nije mi ni ginićka dala neki konkretan odgovor, samo “biti na dijeti” . Morat ću stvarno postrožiti jelovnik. Hvala na savjetima!

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Ok sad cete me ubit u pojam… Danas sam cijeli dan u Rijeci i ja pozelila za rucak salatu iz McDonald's. Mm ludi vec samnom da sta ce mi to, e sad dajte neku ideju sto vani jesti a da je pametnije da bas ne zaglibim tamo. 🙈

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Mozes salatu iz mca sa grill piletinom vez problema

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Nabavi glukometar.ako mozes posudit od nekoga ili makar dobit od dr?

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    meddleO407

    Da bar imam glukometar pa da mogu to popratiti, što mislite bi li mi doktorica opće prakse dala ili da si ga najbolje sama kupim? Moj muž je inače liječnik, ali kirurške struke i on misli da pretjerujem, da nije šećer toliko visok pa da treba na rigorozne dijete, a ja ne znam više što da mislim. Nije mi ni ginićka dala neki konkretan odgovor, samo “biti na dijeti” . Morat ću stvarno postrožiti jelovnik. Hvala na savjetima!

    Glukometar ne trebas kupovat, ima ga ljekarnama i specijaliziranim ducanima za ortopedska pomagala. Aparatic dobijes na poklon, a trakice moras kupovat. U trakicama je biznis😁

  • Stelle123

    Broj poruka: 931

    Prijavi adminu

    Salata iz McDonaldsa je ok, cak mislim da je puno provjerenija namirnica od nekih drugih koje konzumiramo. Ja uzmem onu s mozzarelom. Danas sam doruckovala tek u devet ipo, nikako se dignit iz kreveta 🤕🤕🤕 Cak i nisam gladna. Neke bi stvari trebala poobavljat, ali bas mi se ne da nista☹

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    Grizli nekakav roštilj s povrcem ili fina ribica s blitvom?

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    Evo moje samo jedne usporedbe labosa na rebru i aparatica, u svega par min. (niti 5 min)vremenske razlike
    Lab 4,3
    Aparatic 5,0
    🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.