Gestacijski dijabetes

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sinjorinagusarica

    sinjorinagusarica

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Drage cure, oprostite sto upadam ovako jer vidim da je najvise o receptima, ali zanima me da li je istina da ako si imao gestacijski u prvoj trudnoci da ces imati i u drugoj? ja u prvoj imala 8.3 nakon 2 sata na ogtt, i do kraja trudnoce nijednom vise toliko (isla u bolnicu na profile i sama doma mjerila). samo sam pazila sto jedem. sad sam opet trudna i brzo cu raditi ogtt pa me cisto zanima je li se moze desiti isto ili da bude sve ok. hvala unaprijed na odgovorima.

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Sinjorinagusarica meni je ovo doduše prva trudnoća, koliko sam čitala svugdje se spominju predispozicije za gestacijski dijabetes kod žena koje su ga razvile u prvoj trudnoći. Pa sad koliko ja kužim velike su šanse, ali nisu 100%.

    [lilypie.com]

  • Stelle123

    Broj poruka: 931

    Prijavi adminu

    Danas sam zamalo pojela krempitu, al ono bas zamalo. Tako me zvalo samo samo sam o tome mislila. Ipak suzdrzala sam se. Bas mi tutnji u glavi kad je ispred mene nesto sto ne bi smila jest.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    Stella svaka cast na karakteru😉 Ja sam doma zabranila da mi itko bude u vidnom polju i jede ono sto ja ne bi trebala 😄😂
    Danas za rucak juhica, pašta šuta i rikula. Na pogled muza koji me sazaljivo gledao kolko malo tijesta sam si stavila, ohrabrila sam se malo i stavila da ne bude tako jadna porcija. I nema vise prekoracenja u suspektnim namirnicama. Guk nakon 1h 8,4, a nakon 2h 7,2
    Sad za kaznu pijem limunadu😓😁

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Da imat ces vrlo vjerovatno i u drugoj. Ja ga imam u sve tri.

    Dakleeee ja sam danas pojelaaaaa svastaaa .bili  kod rodbine na rostilju i kolacima. Znaci nazderala sam se kolaca i svega i nakon 2 sata 6.3 na jednom aparaticu a 5.8 na drugom. U svakom slucaju ja zadovoljna. I sad mi nije jasno kako mi je od kifle jednom secer bio 9 a sad od prezderavanja nista…. ne kuzim vise niš. Iduci tj pokusaj br 2 nošenja profila na Vv. 

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Stelle123

    Broj poruka: 931

    Prijavi adminu

    Thinkpink zna se tako dogodit jer pasta suta je cijela iz domene kruh i zamjene. Dakle i manistra i grah pa si vjv malo pretjerala u jedinicima. Iako po mom iskustvu ne treba vjv aparaticima. Jucer sam slucajno mjerila 2 puta jer mi je prokrvarila rana, a vrijednosti oko 6. Ako oduzmem ono sto moj krade trebalo bi bit ok.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    Ma znam da sam malo pretjerala s jedinicima, i to me muz nije morao nagovarat, samo me sazaljivo pogledao i jos kad je glad jaca…priznajem da sam zgrijesila 😁😁😁 Al budem probala bas tocno po jedinicama pa provjerit…
    Sutra moram na rebro na vadenje krvi, između ostalog i guk, pa cu odmah poslje izvadit si u autu da vidim koliko varira cca…bas me zanima…🤔

  • Stelle123

    Broj poruka: 931

    Prijavi adminu

    Thinpink jesi ti ono pisala da si ko vojnik disciplinirana 😋 Ma sve je to ok, problem je u aparaticu. Malo doda i gotovo. Ja zadnjih dana ne mogu izdrzat 3 sata izmedju obroka. I to nikako.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    Stelle123

    Thinpink jesi ti ono pisala da si ko vojnik disciplinirana 😋 Ma sve je to ok, problem je u aparaticu. Malo doda i gotovo. Ja zadnjih dana ne mogu izdrzat 3 sata izmedju obroka. I to nikako.

    Jesam😂😂😂
    Al sam pregladnila dok je muz donio rucak od moje mame, i jos me on na grijeh naveo i ohrabrivao kao nece mi ništa biti od kojeg zalogaja vise…cim sam izmjerila, rekla sam mu da sutra budem po svom i po skolski, i nedam se vise navuci na tanak led dok sam gladna😁 a on se jadan osjećao poslje krivim😔

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    Jos cu dati šansu pašti od slanutka, jer mi ni integralna ne odgovara. Nakon obroka 1h-6.7; 2h-6,8 a bas sam danas vagala i stavila sam tocno jedinica🙄

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.