Gestacijski dijabetes

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    Piba i Nasty svaka cast na odlicnim profilima!👏👏👏👏
    Tockice si zvala za terensku sr.?

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Aha zaboravila sam koja je od vas dvije rekla da je zvala terensku. Nisam . Glupo mi.ju pitat da 4 puta dnevno dode. Probat cu sama iduci tj jos jednom a  ako nece ici idem.u vinogradsku nek me hospitaliziraju za profile

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Hvala cure :) Piba pa to je odlično, super je što kod vas postoji opcija da nakon dobrih nalaza ne dolazite više na profile.. Kod mene nisu tako idealni nalazi, ali ima cura kod nas kojima su uvijek odlični pa opet šipak.. Naručuju za 4 tj. max. 5

    [lilypie.com]

  • piba7

    Broj poruka: 821

    Prijavi adminu

    Nasty

    Hvala cure :) Piba pa to je odlično, super je što kod vas postoji opcija da nakon dobrih nalaza ne dolazite više na profile.. Kod mene nisu tako idealni nalazi, ali ima cura kod nas kojima su uvijek odlični pa opet šipak.. Naručuju za 4 tj. max. 5


    Ja sam za 4 tjedna 37+3 pa me možda zato više nisu naručili. Ne znam, ali drago mi je da ne moram to više raditi.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Piba možda da, u svakom slučaju blago ti se:)

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Super zanuredne profile. Ja ne znam al kod nas znam nekoliko zena sa GD i ne traze nas ni da dame vadimo krv ni da idemo na profile u bolnicu. A sve s kojima sam pricala imaju nataste do 5.8, eventualno ako nekoj bas jako skace onda salju u bolnicu. Ne znam zasto je tako razlicita praksa. Mene jer imam granicno nisu ni uputili bas u “cari” dijete nego kao samo rekli svi drzite dijetu, nikako ponavljanje nataste, kontrola aparaticima, profili nista. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    A nemam pojma, ovi ovdje su baš rigorozni s tim profilima u bolnici.. Kao da traže sebi posla a imaju samo poroda iz cijele županije svaki dan.. Ne kužim.. Jedna cura što sam he upoznala na profičima sad bila u 38tt, šećer uredan i opet je naručili za tjedan dana, a ovo joj je 5.dite koje će rodit.. Nigdje veze.. 

    [lilypie.com]

  • Stelle123

    Broj poruka: 931

    Prijavi adminu

    Ma s jedne strane dosta je tu sve statistika. Medjutim s druge gestacijski moze izazvati brojne poremecaje od preklamsije, keratoze, bakterija u urinu i sl. Zato nas onako bockaju i matletiraju. A opet vidis da nije svakome isto jer ocito nesto negdje nekome odstupa. Dakle dodjes na profil GUK-a a izadjes sa skroz drugom dijagnozom.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Ma ovo da dodje na profile u 38tt je meni suludo. Posebno sto se zena moze poroditi dan poslije jos samo ju mrcvariti tamo, a ima uredne profile.
    Evo ja par dana malo vise pazila jer sam prosli pretak pretjerala i secer bio high level. I izgubim 1kg koji i tako mi fali. Ovo je za poluditi s tom dijetom. Morat cu opet malo pojacat unos kcal. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Ma i ja jos izbugila.na -8 sam .koma

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.