Gestacijski dijabetes

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Ma kakva 3 h od jela do jela.ja i krace.jbga.nekad sam nenormalno gladna po cijele dane pa jedem…
    meni paste isto dizu cukar tako da ih bas izbjegavam koliko mogu. Kaj cete vecerat?

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Think nemoj mjerit nakon sat vremena to samo frustrira 🤪🤪🤪🤪🤪

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Dosla vidit ideje za veceru al nista i vi ste u potrazi za idejama. Mi smo danas juhu od svakakvog ppvrca i isto pastu, al sa salsom. Al ja sam sad u Zg na izeltu u 4 dana grdno prekrsila sve uvijete od 5-6 obroka do mjerenja, vaganja, namjernica… Tako da za veceru trazim samo nesto lagano za pocetak da mi probava proradi kako spada. 

    [tickerfactory.com]

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    Točkica37

    Think nemoj mjerit nakon sat vremena to samo frustrira 🤪🤪🤪🤪🤪

    Frustrira me i ovo nakon 2h😂😂😂😂
    Ja cu kruha, svjezeg sira, papriku i paradajz. I ak mi ostane koji komadic kruha, ostavit cu si ga za kraj s malo maslaca od kikirikija…ko kolacic cu ga mrknut😋

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Grizli ja sam jucer salatu sa lososom sirom i sirovim samoinjonima.danas nezz kaj cu.nis me ne privlaci

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Stelle123

    Broj poruka: 931

    Prijavi adminu

    Ja cu veceras rizot s kozicama. Prefin je, a ja ga tako malo mogu pojest :( Sutra riba i blitva.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • meddleO407

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    Drage cure sa iskustvom, od početka trudnoće sam na dijeti, uvijek mi je povišena ta prva vrijednost. Danas sam opet išla na ogtt i natašte 5.2. Možete li mi reći gdje griješim, ne pijem nikakve sokove, ne jedem slatkiše, jedino čokolino, banane i bijeli kruh, ali u minimalnim količinama. Grickalice ne. Što da jedem da se to unormalizira? Smije li se jesti npr voćni jogurt, cornflakes? Imam dojam da malo jedem i da nije “nezdravo” po pitanju količine šećera u namirnicama ali nikako na zelenu granu. Pliz dajte neke smjernice, savjet, jelovnik…hvala od srca!

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Nista nemam volje jest opet 😕. Bademi su mi na meniju, a morat cu neki jogurt ili jos nesto. Imam osjecaj da do 15-16h mogu jesti sve a onda ko da mi neko cep stavio u usta.
    MeddleO nije da ti nesto radis krivo jedinostavno tvoj tijelo sad zbog posteljice ne preradjuje secer kako treba. Al ovo sto si napisala cokolino nikako nemoj jesti, ni vocne jogurte, cornfleks isto nije pozeljan. Nije stvar samo u secerima nego i u ugljikohodratima. Cornfleks dosta dize zecer inace, kao i npt kokice iako nemaju secera u sastavu. Bolje si uzmi obican jogurt i zobene, ili u obican jogurt staviti malo voca. Banana je max 100 gr isto dize secer. A cokolino je zlo zapravo iako izgleda da je zdravo i super fino. Tebi nisu dali nikakav meni upute za prehranu? Prelistaj temu negdje na ppcetku smo pisale sto se jede i u kojim količinama. 

    [tickerfactory.com]

  • Stelle123

    Broj poruka: 931

    Prijavi adminu

    Grizli mene muci drugi problem. Ne mogu prestat jest. Ko PMS. 😨🤣

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    I mene takvi dani čope kad odmah iza obroka razmusljam sto cu dalje.
    Medle.. imas i graze koje moras vagati i svasta nesto, neka te gin vise poduci o tome.ako si iz zg onda odi na Vuk Vrhovec na edukaciju.svaki dan u 12 i 30 sa uputnicom.
    Mi cemo danas lignje i krumpir iz pecnice i blitvu sa strane, makar je sva neka tvrda.

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.