Duphaston i izostala mjesečnica

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lusy1990

    Lusy1990

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Cao cure, vidim, da je tema stara ali se ipak nadam da ce mi koja moc odgovorit (dati nadu). Treci mjesec pijem duphaston 2put dnevno, jer skoro pola god nisam imala mjesecnice a ni ovulacije. Zelimo i bebu… pa me sad zanima, ima li neka koja je uopste zatrudnila sa duphastonom i da joj je taj zaista pomogo ikako. Ja sa njima imam mengu ali mnogo oskudnu, ovulacija i dalje nema jer mi je mater.sluz pretanka. Hvala za odgovor, nadam se da ce mi koja odg. Byeeeee :)

    I dalje se nadamo mrvici

  • Avatar ναℓєитιиα

    ναℓєитιиα

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, oprostite ako malo postavim glupo pitanje, no nazalost imam takvig doktora koji ti nece nista objasnit 😏
    Danas mi kasni 15 dana, s time da ovaj mjesec nisam osjetila O na onaj nacin kako inace osjecam, kao da je nije ni bilo zapravo, bila sam kod ginekologa, nije me cak ni htio pregledat nego mi je napravio test na trudnocu koji je negativan i dao mi terapiju duphaston 2*1 10 dana. Mene zanima sada da li je on meni morao odrediti dan kad bi ja to trebala poceti piti ili, on je meni rekao da odmah veceras mogu pocet ako hocu. Da li te tablete utjecu na ovulaciju, sutra da sam dobila M bi mi bila O, ajme ja sam sva zbunjena. Oprostite na duzini ali eto. Jos k tome moj M i ja radimo na bebi pa sam sad sva uplasena kako ce to sve djelovat 😔

    [lilypie.com]

  • Avatar zepa555

    zepa555

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    drage moje. Imam 30godina i kcer od 9 godina. Ja i decko silno zelimo bebu. Imala sam dvije biokemijske za redom. Otisla sam kod ginica i dao mi duphaston da pijem 16 dan ciklusa 15 dana jednu ujutro jednu navecer. Menga bi mi trebala doc  6.4 a ginic je rekao da napravim test 8.4 i ako je pozitivan da ga nazovem. Meni nije vrag dao mira i ja sad napravim test sada. 2 dana prije nego sto trebam dobit i test pozitivan. Imala sam bolove donji dio leda, grcenje u jajnicima, luda sam za salakis sirom, nemrem spavat i bijeli do svijetlo zuti isjedak. Presretna sam ali me svejedno strah da se opet sranje ne desi. Ginica zovem 8.4 da vidim sta dalje. Najrade se ne bi skidala sa duphastona 😁

    https://ibb.co/YpMSrQj [ibb.co]

  • matea99987

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav, 
    Zanima me da li itko zna za koliko bi menstroacija trebala doci od zadnje popijene tablete rijec je o Duphaston 
    Zadnju sam popila u Nedjelju 5.4 i pila sam 3x1..
    Grudi su mi nemoguce naotecene i dosta bolne.. Nisam dobila 24 dana i radila sam 3 testa koja su bila negativna.. 

  • anonimna97

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Zdravo.

    Nova sam. Vidim tema je starija.Pa bi me zanimalo da li je se jos ko susreo sa tim. Evo ovako imam polucisticne jajnike i visak kila. Pokusajem godinu ipo da ostanem trudna. Ali kad odem kod doktora vecinom mi kazu da smrsam i ja sam odlucila da krenem sa dijetom. I kako sam na dijeti desi mi se krvarenje  od 15 dana i onda stalo par dana nije nista bilo i onda se opet desilo krvarenje 15 dana otisla sam kod doktora i dao mi tablete dabroston i krvarenje je stalo i onda doslo normalno koje je trajalo 5 dana i posle toga uradila papa test i dao mi terapiju dabrostona 3 mjeseca od 11 dana da pijem i ispila sam i 22 sam trebala dobiti ali nisam zovem doktora rekla.mi sestra da uradim test tada je bilo popodne i uradila test negativan naruci me ujutro za vađenje krvi. Isto nisam trudna. Pa mi je rekla da sacekam jos 14 dana da vidim hocu li dobiti. A papa test mi je uredan pa me zanima da li je se ko susreo sa istim problemom i da je ostala trudna. Molim vasa iskustva.

  • amraaaa33

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Dobro vece kasni mi par dana a zeuldac me boli I stomak mali mi tvrd kamen idem napolje normalno na stolici mi pokazuje se bijelo. A neka mucnina mi je ustima I samo se podrigujem. Dali bi smjela kupiti duphaston da dobijem menst. Il je uzrok kasnjenju menstruacije upala. Hvala 

  • maki89

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Drage dame,i ja sam na duphastonu vec 6 meseci imam PCOS ,ne redovni ciklusi i ovulacije,do sada sam ih ciklus dobijala nakon 2 dana od kad bih ispila tablete,ovaj mesec vec 10 ti dan i nista,trudna nisam:( da li je imao neko slično iskustvo?

  • ivanaž

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima .
    Prošli mjesec sam dobila dva  puta u razmaku 15 dana nakon toga mi kasni 17  dana zanima me sto bi moglo biti trudnoca nije u pitanju.Hvala

  • Avatar Nikolina1707

    Nikolina1707

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Drage zenice vidim da su neke od vas koristile duphaston koristila sam ga i ja zbog ne redovite menstruacije,naime ja i suprug radimo vec duze na bebi i nikako ne uspijeva nedavno sam saznala da imam ponovo polucisticne jajnike i problem sa stitnjacom i onda posto planiram trudnocu moja ginekologica mi je preporucila tablete Inovo pa me sad zanima jel imala koja slican problem kao i ja i dali su kome pomogle tablete Inovo pa da je zatrudnila ….

    𝑩𝒖𝒈𝒂𝒓𝒊𝒏𝒐𝒗𝒊𝒄

  • Avatar Nikolina1707

    Nikolina1707

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    ναℓєитιиα

    Pozdrav cure, oprostite ako malo postavim glupo pitanje, no nazalost imam takvig doktora koji ti nece nista objasnit 😏
    Danas mi kasni 15 dana, s time da ovaj mjesec nisam osjetila O na onaj nacin kako inace osjecam, kao da je nije ni bilo zapravo, bila sam kod ginekologa, nije me cak ni htio pregledat nego mi je napravio test na trudnocu koji je negativan i dao mi terapiju duphaston 2*1 10 dana. Mene zanima sada da li je on meni morao odrediti dan kad bi ja to trebala poceti piti ili, on je meni rekao da odmah veceras mogu pocet ako hocu. Da li te tablete utjecu na ovulaciju, sutra da sam dobila M bi mi bila O, ajme ja sam sva zbunjena. Oprostite na duzini ali eto. Jos k tome moj M i ja radimo na bebi pa sam sad sva uplasena kako ce to sve djelovat 😔


    Meni je moja ginekologica uvijek rekla da odmah pocnem pit isti dan dok bi mi pustila duphaston bila bi ga onoliko dana kako mi kaze i koliko tableta na dan i poslije dok bi popila sve a nebi menstruaciju dobila cekala bi dok ne dobijem u drugom slucaju ako naprimjer pijes tablete onoliko dana koliko ti je ginekolog preporucijo i ne popijes do kraja sve tablete a dobijes M  bez obzira sto ih nisi popila prestajes ih pit ….Barem ja uvijek sam ih pila ….nadam se da sam ti pomogla

    𝑩𝒖𝒈𝒂𝒓𝒊𝒏𝒐𝒗𝒊𝒄

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.