Duphaston i izostala mjesečnica

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • matea.lo255

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Suza4 tebi puno hvala , jer sam bila skepticna hoce li se nesta krivo desit ako pomaknem menstuaciiju … puno ti hvala i puno srece dalje 😘

  • Avatar vita2

    vita2

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Lp..pitanje klokanice😁isla sam na folikulimetriju posto druga trudnoća ne uspijeva …i sve ok bila ovulacija..imali odnose ..i sad mi je dala tablete da ih pijem 2*1 u slučaju da dobijem moram prestati uzimati…e sad mene zanima dali moram dobiti tocno na dan sa njima ili …Duphaston tablete…i ako ne dobijem dali to znaci + 😁😁

  • Avatar mina04

    mina04

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Pozdrav, drage moje. Nova sam na forumima, al vec vas dugo pratim. Nazalost, prosle godine u 3 mj sam izgubila svoju malu mrvicu. Od tad pokusavamo i zasad jos nista. Unazad dva-tri mj ciklusu su mi po 17-18 dana. Dr mi je dala duphaston 11-25 dana ciklusa. Nadam se uskoro + jer vidim da vas je puno pisalo da ste uz njega ostale trudne. Molim vas pisite i dalje svoja iskustva, nadu mi dajete 😊😙

    [lilypie.com]

    All of God’s grace in one tiny face 💟
    [lilypie.com]

  • Katarina0105

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Mina04 vidim da ti nitko nije odg, kakvo je tvoje iskustvo nakon popijene doze?

    Ja sam prije 2 dana prestala piti Duphastone 3x1 10 dana, imam cijelo vrijeme osjetljivije cicke, a sada su mi još jače osjetljive, jutros mi je i mučno bilo nakon doručka, imam žgaravicu jaku, ne znam jel to normalno bez obzira što sam prestala piti? mogu li se ponadati ičemu? Može li netko odgovoriti na ovu temu??? Danas mi je dan očekivane.

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Evo da napisem svoje iskustvo..dobila duphaston zbog niskog progrsterona kao pomoc kod zatrudnjivanja i ostala trudna odmah prvi mjesec :))

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Katarina0105

    Mina04 vidim da ti nitko nije odg, kakvo je tvoje iskustvo nakon popijene doze?

    Ja sam prije 2 dana prestala piti Duphastone 3x1 10 dana, imam cijelo vrijeme osjetljivije cicke, a sada su mi još jače osjetljive, jutros mi je i mučno bilo nakon doručka, imam žgaravicu jaku, ne znam jel to normalno bez obzira što sam prestala piti? mogu li se ponadati ičemu? Može li netko odgovoriti na ovu temu??? Danas mi je dan očekivane.


    Mrzin duphastone… meni ih je soc gin dala kad san ostala trudna..iako nisan imala nikakvih komplikacija… al kad san pocela pit grudi su mi otekle, uzasno bolile, mucnina uzasna, sve mi fuj… i kad san prestala pit sve se vratilo u normalu… 

  • Avatar MartinaJu

    MartinaJu

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Pozzz curke.. gin mi je prepisao duphastone i prošlo je 15 dana od zadnje tablete, a mjesečnica jos nije dosla.. pojavile su se samo smeđkaste kapljice na gacicama i tako zadnja 3 dana..al menzisa nema.. prisutni su jos i bolovi u donjem dijelu trbuha.. sta bi to moglo biti i jel normalno. Decko i ja radimo na djetetu….

  • Valentinatina

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ovako..dobro vecer..imam pitanje zadnji put sam imala mengu 6.6 i jos nisam dobila inace mi je redovita..imam grceve u trbuhu koje nikad nisam imala pred mengu..teranje na povracanje i glavobolje..poato radim cim pozurim odma me trbuh zaboli..pravila sam test i imala sam - l znak e sad me zanima dali sam mozda trudna..a slatko stalno mogu jesti kad mi se trazi..hvala na pomoci 

  • Avatar mina04

    mina04

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Katarina0105

    Mina04 vidim da ti nitko nije odg, kakvo je tvoje iskustvo nakon popijene doze?

    Ja sam prije 2 dana prestala piti Duphastone 3x1 10 dana, imam cijelo vrijeme osjetljivije cicke, a sada su mi još jače osjetljive, jutros mi je i mučno bilo nakon doručka, imam žgaravicu jaku, ne znam jel to normalno bez obzira što sam prestala piti? mogu li se ponadati ičemu? Može li netko odgovoriti na ovu temu??? Danas mi je dan očekivane.


    Hej draga, nakon prve doze dosla tocno na 28 dc, prestala piti 25 dc. Sad sam na drugoj dozi.
    Jedini sto kad mi je zavrsila M imala sam jaki iscjedak rastezljiv i jako su me bolili jajnici(pretpostavljam da je ovulacija bila u pitanju, godinama mi nije bilo tako il nisam obracala tad paznju 😆) muz i ja smo pokrili te dane, tjedan dana poslije me grudi ubijaju!! A tako su me zadnji put bolile kad sam prvi put ostala trudna. U zadnje vrijeme mi predvecer bude muka, i imam neke neobicne grcice u donjem djelu trbuha. M trebam dobit za tocno tjedan dana. Nadam se da necu, sve mi nekako upucuje da nece al bojim se nadati 😳

    [lilypie.com]

    All of God’s grace in one tiny face 💟
    [lilypie.com]

  • Silvana11

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Martina Ju

    Pozzz curke.. gin mi je prepisao duphastone i prošlo je 15 dana od zadnje tablete, a mjesečnica jos nije dosla.. pojavile su se samo smeđkaste kapljice na gacicama i tako zadnja 3 dana..al menzisa nema.. prisutni su jos i bolovi u donjem dijelu trbuha.. sta bi to moglo biti i jel normalno. Decko i ja radimo na djetetu….


    Pozdrav Martina,meni je danas isto 15dan da sam popila tablete (ja pijem Dydrogesteron) i da nema menstruacije,ja nemam nikakav iscedak nista,samo cudne bolove u stomaku,bolove u nogama i zgaravicu..a prosli mesec mesecnica je dosla 7dan nakon tableta..mene je strah raditi test jer vec vise od godinu dana stalno gledam jednu crticu ..bas me interesuje jesi uradila test? Zelim ti isto sto i sebi a to je da test bude pozitivan.I da dodam s obzirom na to smedje kapljice ja bih rekla da kod tebe postoji dobra mogucnost da si u drugom stanju.. 😇

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.