Duphaston i izostala mjesečnica

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Suncokretica

    Suncokretica

    Broj poruka: 896

    Prijavi adminu

    Nisam dobila, neće mi očito niti doći uz pomoć tih tableta jer mi je endometrij pretanak. Išla sam vadit hormone jer doktor sumnja da odstupaju hormoni hipofize pa bi onda valjda dali druge tablete da to potaknu. Kod mene je to sve koma, uopće ne znam šta će mi sad dalje dat da to izreguliramo, a ja mogu samo čekat nuspojave svih tih hormona 
    Nema veze ak ti je bila kratka, uživaj u tome što si ju dobila, znači da sve radi haha 

    [lilypie.com]

  • matea.lo255

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Ovdje sam nova :)) pozdrav svima . Nadam se da  u uapit skratit poruku
    Vec dvije godine ja i decko se trudimo da zatrudnim . Imam 21 godinu 
    Dakle bila sam prosle godine na pregledu i bilo je sve super plodni dan taman je bio i vidla sam i sama i sve , ljevi jajnik mi je bio s paucinastim odjecima neznam dali itko zna sta je to . Ugl. Ginekolog mi je reko da nije nista strasno .., prije tri dana otisla sam kod gin. Privatnik oba dva puta . I imam cistu na desnom jajniku na lijevom je jos uvijek situacija ista … dakle dobila sam duphaston tablete da koristim 10 dana jednu ujutro i jednu navecer … zadnja menstruacija je bila 30.1.2017 inace traje cirka 5-6 dana dolazi svakih 28-30 dana …. dakle jos nisam dobila trrbam dobiti po kalenaru kojeg redovni vodim 1-2.3.2017 … sutra pocinjem piti duphaston 25.2.2017 dali cu s tim tabletama poremetit menstuaciju ako krenem sada piti . I zasto svaka zena to pije prestanom menstuacihe a meni je doktor ovako naredio . I dali bez obzira sto su plodni dani prosli postoji mogucnost trudnoce . Imali neko nekakva iskustva i saznja.. i dali ako menstuacija dode 5-6-7-8 dan cirka dal da prestanem sa duphastonom ili da nastavim do 10 dana kako mi je receno , opeostite na ovolkoj poruci … bilo bi jako drago da ju neku procita i da mi savjet . Hvala svimaa 🤗🤗

  • Avatar suza4

    suza4

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    Kako ti je rekao da pijes?Koji dan ciklusa?Nije mi jasno zasto ih od sutea pocinjes piti a trebas dobiti za par dana.

  • Avatar suza4

    suza4

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    Ako ih sutra pocnes piti ti ces sebi odgoditi menstruaciju tj.kasnit ce ti.
    One ae inace piju 15-16 dan ciklusa 10dana i onda se ceka menstruacija.

  • matea.lo255

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Nije niti meni jasno . On je rekao da imam cistu na desnom jajniku i da pocnem piti tablete ja sam napravila pauzu 2 dana od tableta posto idem za tusku i nezelim da dodobijem tamo jer ja onda nemam nizasto volje i umorna sam … tako da sam odlucila da krenem os sutra razlika velika nije od dan dva .. nerazumijem ni ja znam da vecinom piju cure i zene izmedu ciklusa . Nerazumijem kako je procjenio .. da necu dobit uskoro menstuacihu jer je gledao emrij koji je bio tada 56 mm mozda mi je radi toga rekao iako od kada sam se vratila od njega imam grceve vj. Jer je uzimo i papu … trenutno su prestali grcevi i nemam simptome nadoleze nenstuaciji osim sto su mi jajnici natekli jer ih vidim sto mi je inace pred menstruaciju tjedan bude tako … nerazumijem zasto mi je rekao da krenem s njima a menstuaciju trebam dobiti za par dan . Neznam sta da radim . Ako pocnem piti poremetit cu menstuacijz def. Dali ce to imat neki uzrok da mi izostane taj mjesec plodni dani kako ce se to odrazit ?

  • matea.lo255

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Za 4 tjedna mi je rekao da dodem da vidimo dali je cista nestala …. dali da krenem sada pit kako mi je receno ? I dali steti nesta sto cu poremetit menstualni ciklus ? 

  • Avatar suza4

    suza4

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    matea.lo255

    Za 4 tjedna mi je rekao da dodem da vidimo dali je cista nestala …. dali da krenem sada pit kako mi je receno ? I dali steti nesta sto cu poremetit menstualni ciklus ?


    Ne znam stvarno sta bi rekla.ja ih pijem od 17-26dc i pijem ih zbog neredovite menstruacije…za ciste ne znam

  • matea.lo255

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Pa neznam jel smeta necemo ako se menstrualni ciklus poremeti , dali to smeta i kakav ce imati efekat ? 

  • Avatar suza4

    suza4

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    Ne smeta…neke zene piju duphaston da odgode menstruaciju…nece ti nista biti,ja bi na tvom mjestu nazvala ginekologa da ti jos jednom objasni kako da pijes

  • matea.lo255

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Znam da mi je reko da krenem odma s njima ujutro sutra dan i pijem 10 dana i tad cu dobit menstuacihu i navodno cista ce nestat s tim tabletama . I da dodem na kontrolu za 4 tj. I to je sve nije bas pricljiv ,  posto sam u becu trenutno idem kod njega prvi put … u zagrebu sam bila kod privatnika znaci taj covijek je samnom komunicirao 45 minuta najstpljivi covihek kod kojeg sam ikad bila i koji ima najvise razumljevanja … tako da moje preporuke svima koje bi otisle kod privatnika da idu kod njega jer mene je fascinirao znanjem … KRALJEVIC d.o.o Kutnjački put 9/I … 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.