Duphaston i izostala mjesečnica

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MartinaJu

    MartinaJu

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Silvana11

    Martina Ju

    Pozzz curke.. gin mi je prepisao duphastone i prošlo je 15 dana od zadnje tablete, a mjesečnica jos nije dosla.. pojavile su se samo smeđkaste kapljice na gacicama i tako zadnja 3 dana..al menzisa nema.. prisutni su jos i bolovi u donjem dijelu trbuha.. sta bi to moglo biti i jel normalno. Decko i ja radimo na djetetu….

    Pozdrav Martina,meni je danas isto 15dan da sam popila tablete (ja pijem Dydrogesteron) i da nema menstruacije,ja nemam nikakav iscedak nista,samo cudne bolove u stomaku,bolove u nogama i zgaravicu..a prosli mesec mesecnica je dosla 7dan nakon tableta..mene je strah raditi test jer vec vise od godinu dana stalno gledam jednu crticu ..bas me interesuje jesi uradila test? Zelim ti isto sto i sebi a to je da test bude pozitivan.I da dodam s obzirom na to smedje kapljice ja bih rekla da kod tebe postoji dobra mogucnost da si u drugom stanju.. 😇


    Dosla je mengica. I bila jedna crtica isto. :(

  • SandraAleksic

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Zdravo cure 😊 Udala sam se pre godini dana i zelim bebu vise od svega. 😆 Potrebno mi je vase misljenje, zato sam se i odlucila da “dodjem” ovde.
    Neredovne su mi menstruacije i policisticni su mi jajnici. Doktor kaze da to sve ima veze jedno s drugim. i dao mi duphaston od 10mg da pijem 5og dana ciklusa 10 dana po jednu, pa odmah nakon toga 10 dana po 2. Pa bih onda trebala da dobijem.Da li je ovaj lek hormon i da li on pomaze/odmaze da ostanem u drugom stanju? 😩😞

  • SandraAleksic

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    SandraAleksic

    Zdravo cure 😊 Udala sam se pre godini dana i zelim bebu vise od svega. 😆 Potrebno mi je vase misljenje, zato sam se i odlucila da “dodjem” ovde.
    Neredovne su mi menstruacije i policisticni su mi jajnici. Doktor kaze da to sve ima veze jedno s drugim. i dao mi duphaston od 10mg da pijem 5og dana ciklusa 10 dana po jednu, pa odmah nakon toga 10 dana po 2. Pa bih onda trebala da dobijem.Da li je ovaj lek hormon i da li on pomaze/odmaze da ostanem u drugom stanju? 😩😞


  • Aibranovic88@gmail.com

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Postovane nova sam na forumuOvako imala sam dva spontana pobacaja nemam djece ,moja dokt.mi je propisala Duphaston tablete .U nedjelju bila zadnja tableta danas dobila uzasno me boli stomak nikad do sada nije.koji je vas savjet.

  • Avatar Dunja31

    Dunja31

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav.
    Čitam Vas već neko vrijeme ali nikako odlučit pisati.
    U 7 mj sam imala spontani u 10.tj trudnoće 😕
    Do danas nikakve naznake za M… doktorica se napokon odlučila dati mi Duphaston.
    Moram piti 10 dana po 2. Ako sam dobro shvatila nakon par dana od zadnje tablete moram dobit ili?
    Dal on povećava šansu da već ovih dana ostanem trudna? 

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Dunja31

    Pozdrav.
    Čitam Vas već neko vrijeme ali nikako odlučit pisati.
    U 7 mj sam imala spontani u 10.tj trudnoće 😕
    Do danas nikakve naznake za M… doktorica se napokon odlučila dati mi Duphaston.
    Moram piti 10 dana po 2. Ako sam dobro shvatila nakon par dana od zadnje tablete moram dobit ili?
    Dal on povećava šansu da već ovih dana ostanem trudna?


    Vjerovatno je izostala O i zato ti M nije dosla.
    Nece ti Duphastone povecati sansu za zacecem…
    Jedino ako bas inace imas niski progesteron, pa se on daje u T kako bi podrzao plod.
    Za par dana od zadnje popijene tablete bi trebala dobiti M.

    [lilypie.com]

  • eva

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    ima li koja od Vas islustva s tabletama Dostinex??

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    eva

    ima li koja od Vas islustva s tabletama Dostinex??


    Ja imam iskustvo s Bromergonom, isto za previsok prl.

    [lilypie.com]

  • omar2002

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    hvala vam drage moje,valjda će biti Gclub Royal [goo.gl]

  • zsxd02

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    ขอบคุณฉันคิดว่ามันเป็นสิ่งที่ดีมาก

    Goldclub [goo.gl]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.