Depresija u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Nera20

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Uvjek neka napetost🙄

  • lola777

    Broj poruka: 823

    Prijavi adminu

    Bog, cure, kako ste danas? 
    Margitao jeli si probala spavati u sobi, spremas se za svekrvu🙂?
    Alex, ne javljas se, kako si ti?
    Zrinka jeli se bolje osjecas?
    Ja danas onako, spavala sam ne lose, ali uvijek te misli i strahovi.Bas se pitam zasto nikad ne mogu postici opustenost.Je bolje mi je od Zolofta, ali te misli su stalno u glavi, a ja bih da ih nema.Drukcije reagiram, ali cim malo nesto zaboli odmah promjena raspolozenja.Eto jucer sam imala kontrolu i sve ok, al ja opet na oprezu…Nemoj puno siditi, nemoj stajati.
    Gledam malo druge starije forume i bas ima dosta anksioznih trudnica, a nas ovdi bas i nema.Mislim bolje, al nije valjda da smo samo nas cetiri-pet.

    23.05.2020. - stiglo nase drugo zlato!🙏💝💝

  • Zrinka1

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    lola777

    Bog, cure, kako ste danas?
    Margitaojeli si probala spavati u sobi, spremas se za svekrvu🙂?
    Alex, ne javljas se, kako si ti?
    Zrinkajeli se bolje osjecas?
    Ja danas onako, spavala sam ne lose, ali uvijek te misli i strahovi.Bas se pitam zasto nikad ne mogu postici opustenost.Je bolje mi je od Zolofta, ali te misli su stalno u glavi, a ja bih da ih nema.Drukcije reagiram, ali cim malo nesto zaboli odmah promjena raspolozenja.Eto jucer sam imala kontrolu i sve ok, al ja opet na oprezu…Nemoj puno siditi, nemoj stajati.
    Gledam malo druge starije forume i bas ima dosta anksioznih trudnica, a nas ovdi bas i nema.Mislim bolje, al nije valjda da smo samo nas cetiri-pet.

    Ja sam super, do sada nisam imala bas neki osjecaj za bebu iskreno i kao da je nisam zeljela (a jesam) a sad polako dobivam ponovno tu zelju… Sad imam volje i kupovati robicu i ostalo a do neki dan nisam razmisljala o tome koliko mi je psihicki bilo tesko nije mi bilo do niceg… Tako da svaki dan sve bolje, sto se tice misli morsm priznat zadnja dva dana skoro nikako mi nisu nadolazile crne misli i osjecam se stvarno super…
    Da to sam i ja primjetila da nas ovdje ima jako malo, a na ostalim forumima koje sam ja gledala zene nemaju bas ovakve simptome kao nas tri, volila bi kad bi nas ovdje bilo vise.. Meno je bilo glupo javit se kad sam vidjela da se vas dvije dopisujete al sam uredno pratila sta piste, jer ja nemam bas tu naviku javit se nepoznatim ljudima al mogu reci da mi je puno lakse tako kad se malo izjadamo jedna drugoj. 

  • Nera20

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Ej cure
    Nisam jos spavala noc u sobi, ispada ipak da ce svekrva moci spavati u sobi sa malom, samo ce se madrac morati drzati okomito da se vrata mogu otvorit i zatvoriti.. Kad ide spavati zatvori vrata i spusti madrac. Tako da mi sad nije frka.. Opet imam izbor soba ili kauc. Uspavala sam malu u petak u sobi nakon dugo vremena i bilo mi je ok. I ja nesto lose spavam. Jako mi je dug ovaj vikend.. Jedva cekam sutra. Dns sam cijeli dan sama sa njih dvoje doma.vec sam 2 puta plakala 🤣🤣 ali ok nema pritiska samo neki osjecaj da mi je pun k i da nemam snage vise za trudnocu ni za djecu 🙁

  • lola777

    Broj poruka: 823

    Prijavi adminu

    Nisam nikad do sada ni ja sudjelovala u forumima i sta si rekla pricati o nekim stvarima s nepoznatim ljudima, al drukcije je to podijeliti s nekim ko skroz razumi jer je slicno prolazio.Vidis Zrinka da je proslo, a cinilo se da nikad nece.Ja se moram pomiriti s tim da je to ocito dio moje licnosti i duboko ukorijenjeno u mene i prihvatiti to.
    MARGITAO sutra ce umor biti manji, kad svekrva dodje i pocne pomagati.A imas jos takooo malooo pa ce i bebac kuci.

    23.05.2020. - stiglo nase drugo zlato!🙏💝💝

  • Nera20

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Ovo mi je sad zadnji dan ovako sama pa sam valjda na rubu rubova vise.. 

  • Avatar S@r@

    S@r@

    Broj poruka: 646

    Prijavi adminu

    ninatk

    Bokić curke u prvoj trudnoći sam, moram roditi 23.2.2020.

    Ne znam zasto ali u posljednje vrijeme se borim sa nekom vrstom depresije, imam samk crne misli, osjecam se lose, razmisljam sve lose i placem bez razloga, muz me ne razumije ali ni ja sama sebe zasto a volim svoju bebicu i jedva cekam da dođe ali ne znam zasto sam takva. Dali ste vi imale takve probleme ili jel ima neko savjet kako da se izborim s tim, dobila sam normabele za smirenje radi visokog tlaka al antidepresive nebi htjela koristiti jel nisu bas dobri za bebicu 😕

    Moja situacija je slicna,
    Moj termin je 10.2.2020. ,svaku noc imam neke nemirne snove o tome kako cu,kad ce,panika,crne misli itd…budim se sva mokra pa se presvlacim po noci.
    Normabele sam odbila jos na pocetku trudnoce.
    Nasa beba je bila zeljena,potrajalo je neko vrijeme do toga i kar sam saznala da je to konacno to,bila sam depresivna neko vrijeme jako,osjecala sam se tako jadno,kao da je moj zivot sad stao i kao sta cu ja sad…,najgore mi je to kaj sam imala osjecaj da mi je muz neprijatelj ma da i sad ne nailazim na razumjevanje sto je normalno jer oni ne prolaze isto sto i mi.
    Mislim da su to sve hormoni koji nas pucaju,ta potreba da nas neko razumije i da su nama bliski puni razumjevanja pogotovo kad shvatis da trudboca nije ono sto si mislis jer nema bas tu blazenog stanja.
    Meni je pomogli udomljavanje mace male pa sam se s njom okupirala ali sad je frka od poroda 😂
    Mozda bi se trebalo okupirat sa dragim ljudima i stalno bit u nekom kontaktu s njima da nema previse prostora za crne misli

  • Nera20

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Bok sara! Ruzni snovi i nemiran san je dio zadnjeg stadija trudnoce… Super sta se boris sama bez tableta ali pripazi da ako ti se stanje sa mislila ne popravi nakon poroda da to isto kazes doktoru… Meni je bas dns nekako tesko, mislim da cu popiti normabel nakon dugo vremena
    . Skupa mi se bas zadnjih par dana. 

  • Avatar S@r@

    S@r@

    Broj poruka: 646

    Prijavi adminu

    Svakako cu morat,nebi htjela bit depresivna onda kad treba bit uz bebu pogotovo.inace nisam bas uspjela sve okrenut na pozitivu bez ljekova,sluzila sam se alternativom koja nozda bas i nije pozeljna ali sam dobila puno savjeta gdje su sad vec mame rekle da im je to puno pomoglo.
    Nema nista lose u tome,sjecam se da mi je doktor rekao da je cak i dobro pit normabel u tr.pogotovo zbog misica pa svakako ce imat utjecaj na psihu koliko i na tijelo.
    Nadam se da ce te opustit i da ces se bar malo bolje osjecat ,drzim fige🙃

  • Nera20

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Kakva alternativna, podjeli sa nama 🤣
    Nisam jos popila… Mozda i prode dok dode vrijeme spavanja. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.