Dali sam trudna

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • zlataan

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozz,kasni mi 2 dana,osjetljive su mi bradavice i stalno moram na wc pojave se i bolovi u ledjima i stomaku..dal je moguca trudnoca?

  • vickivale

    Broj poruka: 352

    Prijavi adminu

    Test ili beta-hcg sve ostalo je gledanje u kuglu 🤷🏼‍♀️

    Dvojajcane blizanke 🍒
    [lilypie.com]

  • mima112

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame i one koje ce to postat. 😊😊
    M mi je redovna tocno na dan i traje po 5-6 dana.Inace uvijek 1 do 2 dana prije nego treba doc imam uzasne bolove u trbuhu. No ovaj mj nisam imala.nikakve simptome da ce doc nego je samo dosla i s time da je jedan dan kasnila, drugi dan mi je inace najgori jer je jako obilna al ovaj mj nije tako…jako slabo ide ko da mi je zadnji dan i dalje imam bolove ali ne jako tu i tamo zaboli u doljnjem djelu trbuha trajala je od utorka do cetvrtka i u cetvrtak predvecer je vec islo jako jako malo tu i tamo koja kap. Mene zanima dali je ipak moguce da sam trudna, da pricekam jos koji dan pa da napravim test ili sto?? Procitala sam sve moguce postove na internetu i tolko su me zbunili da ne znam sto da mislim. 😀😀 
    Nadam se da mi vi mozete pomoci. 
    Hvala unaprijed i lijep pozdrav. 😘

  • zlataan

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    vickivale

    Test ili beta-hcg sve ostalo je gledanje u kuglu 🤷🏼‍♀️


    Obavila sam test popodne i negativan

  • Avatar Rio

    Rio

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Mima112 nezahvalno nam je govoriti odnosno odgovarati uz ovako šture info. Koliko vam traje ciklus, kad je bila menstruacija prije ove zadnje, slabe menstruacije, kad ste imali odnose, jesu li bili nezaštićeni? 
    Ukoliko je došlo do začeća, zabluda je da žene imaju menstruacije, ne postoji menstruacija u tom slučaju, postoji implatacijsko krvarenje ili tragovi zaostale menstruacije. 

    👩🏻 32 god.
    🧔🏻 32 god.
    1/2020 missed ab 10tt
    11/2020 plusić 💫
    27.07.2021. Ante 🤎
    [lilypie.com]

  • mima112

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Rio

    Mima112 nezahvalno nam je govoriti odnosno odgovarati uz ovako šture info. Koliko vam traje ciklus, kad je bila menstruacija prije ove zadnje, slabe menstruacije, kad ste imali odnose, jesu li bili nezaštićeni?
    Ukoliko je došlo do začeća, zabluda je da žene imaju menstruacije, ne postoji menstruacija u tom slučaju, postoji implatacijsko krvarenje ili tragovi zaostale menstruacije.


    M je bila od 23.12 do 28.12…traje po 5 dana rijetko kad 6 dana. Odnose sam imala 1.1 2.1 i 5.1 tad su bili plodni dani i bili su nezasticeni jer vec neko vrijeme radimo na bebacu. Ovaj mj sam M trebala dobiti 18.1 no nije dosla,dosla je 19.1 i trajala je do 21.1…nemam nikakve simptome osim sto stalno idem na wc i tu i tam me zaboli u doljnjem djelu trbuha i osjecam se napuhnuto.  

  • Avatar Rio

    Rio

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

     Mima112 onda postoji mogućnost trudnoće, kod mene u društvu je bio slučaj da je cura imala “oskudnu menstruaciju” zapravo nije bila menstruacija nego pojačano implementacijsko krvarenje ☺️
    I svakom slučaju ti možeš već napraviti test ili otići izvaditi betu. Ostalo je sve nagađanje ☺️ 
    I da,. Sretno! 

    👩🏻 32 god.
    🧔🏻 32 god.
    1/2020 missed ab 10tt
    11/2020 plusić 💫
    27.07.2021. Ante 🤎
    [lilypie.com]

  • mima112

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Rio

    Mima112onda postoji mogućnost trudnoće, kod mene u društvu je bio slučaj da je cura imala “oskudnu menstruaciju” zapravo nije bila menstruacija nego pojačano implementacijsko krvarenje ☺️
    I svakom slučaju ti možeš već napraviti test ili otići izvaditi betu. Ostalo je sve nagađanje ☺️
    I da,. Sretno!


    Test je kupljen i cekam sutra ujutro da napravim pa cemo vidjet. Nadam se plusicu 😊😊
    Hvala. 😊

  • Karlagrahovac

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima Stavila bi sliku testa ali mo ne uemo ucitat 😣

  • maya2224

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Cao svima 😘😘Nova sam ovdje.Naime,imala sam nezasticene odnose u plodnim danima.Menstruaciju trebam dobiti za 7 dana,ali u nazad 3 dana imam bolove u stomaku kao da cu svake sekunde dobiti.Tako me inace boli pred samu menstruaciju dan dva prije.Ali ovo vec traje 3 dana a do menge jos 7,grudi me bole(nista pretjerano),osjecam se malo umornije nego inace..Da li je neka imala slicnu situaciju?Da li je moguce da stize 👶🏻?
    Mnogo bi mi znacilo ako se neko imao slicnu situaciju da mi isprica.Hvala unaprijed😘😘

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.