Dali sam trudna

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Zkaaaa

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Imam još i 2 različita koja su isto pokazala crtu zbog toga sam izludila jer nisam Non stop iste radila. Ali očigledno to je samo bio slučaj kod mene inače sam po prirodi peh u svakom smislu i neke stvari imam osjećaj da se samo kod mene dese 😂 ništa hvala žene cure, ne gubim nadu🙏🏾 samo mi je bilo previše čudno da mi 5-6 testova isto pokazuju i svi govore ma trudna si a Beta ništa još. Lažna uzbuna 

  • Avatar 🖤Garawa🖤

    🖤Garawa🖤

    Broj poruka: 2520

    Prijavi adminu

    Zkaaaa

    Imam još i 2 različita koja su isto pokazala crtu zbog toga sam izludila jer nisam Non stop iste radila. Ali očigledno to je samo bio slučaj kod mene inače sam po prirodi peh u svakom smislu i neke stvari imam osjećaj da se samo kod mene dese 😂 ništa hvala žene cure, ne gubim nadu🙏🏾 samo mi je bilo previše čudno da mi 5-6 testova isto pokazuju i svi govore ma trudna si a Beta ništa još. Lažna uzbuna


    Jeste primili štopericu? 

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • Lepa

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage cure :)
    Jedno pitanje ,prema menstrualnom kalendaru imala sam ovulaciju 14.05 ,21.05. sam radila betu bila je 0,10..jos 7 dana do menstruacije,da li je prerano za betu? HVALA 

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Lepa

    Pozdrav drage cure :)
    Jedno pitanje ,prema menstrualnom kalendaru imala sam ovulaciju 14.05 ,21.05. sam radila betu bila je 0,10..jos 7 dana do menstruacije,da li je prerano za betu? HVALA


    Jest

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Lepa

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Hvala punoo @SYRURI A kada da test uradim?

  • Lepa

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    SAYURI

    Lepa

    Pozdrav drage cure :)
    Jedno pitanje ,prema menstrualnom kalendaru imala sam ovulaciju 14.05 ,21.05. sam radila betu bila je 0,10..jos 7 dana do menstruacije,da li je prerano za betu? HVALA

    Jest


    Hvala punoo @SAYURI ,a kada da test uradim? 🙂

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Lepa

    SAYURI

    Lepa

    Pozdrav drage cure :)
    Jedno pitanje ,prema menstrualnom kalendaru imala sam ovulaciju 14.05 ,21.05. sam radila betu bila je 0,10..jos 7 dana do menstruacije,da li je prerano za betu? HVALA

    Jest

    Hvala punoo @SAYURI ,a kada da test uradim? 🙂

     Ha najbolje na dan kad trebas dobiti a posto vidim da si nestrpljiva kao sve mi sto smo bile, mozes betu iz krvi 1-2 dana ranije, a to bi ti bilo najbolje i najsigurnije..

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Lepa

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    SAYURI

    Lepa

    SAYURI

    Lepa

    Pozdrav drage cure :)
    Jedno pitanje ,prema menstrualnom kalendaru imala sam ovulaciju 14.05 ,21.05. sam radila betu bila je 0,10..jos 7 dana do menstruacije,da li je prerano za betu? HVALA

    Jest

    Hvala punoo @SAYURI ,a kada da test uradim? 🙂
    Ha najbolje na dan kad trebas dobiti a posto vidim da si nestrpljiva kao sve mi sto smo bile, mozes betu iz krvi 1-2 dana ranije, a to bi ti bilo najbolje i najsigurnije..


    🤣😂 Baš jesam…pokušavam misli smaketi,ali eto…čitala sam svakakve komentare …hvala ti puno si mi pomogla 💖

  • Avatar Ninnach

    Ninnach

    Broj poruka: 1033

    Prijavi adminu

    Pozdrav,zadnju menstruaciju sam imala 7.6. i trajala je 6 dana ,oskudna je bila,a od tad smo imsli nezaštićene odnose 13.6.,17.6.,19.6. i 21.6. 
    Ciklus mi malo šara,zadnji je uranio na 27.dan a inače bude oko 30,do max 34dana..ali držim se kao prosjeka od 28 dana . Počela sam pratiti ovulaciju od 12.dana ciklusa lh trakicama i do danas nisam uhvatila pik ,dodušeeee 13.dan sam preskočila jer mi ponestalo trakica pa jedino ako je tad bio pik…nezz.uglavnom po kalendaru mi najavljuje ovulaciju sutra??? ali ja već sad mjerim treći dan zaredom temp 37.6 i to ušnim toplomjerom jer nemam drugi trenutno.no povišenje temp i iscjedak koji je mliječno bijeli a ne eggwhite ukazuje na to da je ovulacija ili prošla ili nije ni bila. Ono što mene muči su kao neki predmenstrualni grčići u donjem dijelu trbuha i bolu donjem dijelu leđa pa me zanima mišljenje bi li se tu moooožda moglo raditi o mogućoj trudnoći? Usput da spomenem 17.6 na 10.dan i 21.6. na 14 dan ciklusa primjetila sam smeđkasto rozasti iscjedak jako blagi. Da li je itko imao isto ili slično iskustvo?
    Hvala unaprijed svima

  • Avatar Ninnach

    Ninnach

    Broj poruka: 1033

    Prijavi adminu

    Ovaj uscjedak sme mi e rozasti sam povezala uz ovulaciju ali zasto se pojavio 2 put…nezz.help

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.