Dali sam trudna

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Erdina

    Erdina

    Broj poruka: 112

    Prijavi adminu

    Pokusat cu sutra ponovo. Imam stare testove i nikad se nije nista pojavilo a danas na oba nakon duzeg vremena. Zbog toga mi je bilo cudno. Jos uvijek nista od menst. Javicu rez. svakako 😊

    Pokusavamo od 9/20
    Biokemijska 12/20 😔
    👩‍⚕️ 33
    👨‍⚕️36

    + 09.08.21
    25.08.21 nas prvi pregled 🥰
    24.04.22 Termin za porod 🥰 it's a girl 💕
    22.04.2022 ❤️ E ❤️

  • Deleted user

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Erdina

    Pozdrav drage moje, evo mene ponovo ispocetka
    03.12 sam imala Biokemijsku, prvu trudnocu
    Dr. mi je dala neke tabletice na biljnoj bazi da mi se ciklus uredovi. Medjutim meni ovaj mjesec menst. jos nije dosla. Nisam pratila plodne dane jer sam bila razocarana zbog prethodnog mjeseca, tako da ne znam kad su tacno bili. Danas sam radila 3 testa, digitalni neg. a druga dva sa tankom linijom kao da je evaporacijska i to se pojavila nakon par sati u oba. Imala sam blagi ruzicasti iscjedak 2x dok sam isla na wc, osim toga imam blage grceve u stomaku. Molim za misljenje ili ako je neko imao slicno iskustvo. Hvala


    Ja se ne bih pouzdala u nešto što se jedva vidi čak i na obrađenoj slici. Pouzdan plus bi se vidio i bez toga. Test se očitava u roku kojeg je naveo proizvođač, kasnije je nevažeći, a za svaku nesigurnost najbolje je ponoviti test. Isti dan, za dva dana, za pet… ili se javiti doktoru makar telefonski.
    Iskreno mi je žao zbog tvog gubitka i držim fige da što prije dođe vaša bebica 🤞🍀💕

  • Avatar Erdina

    Erdina

    Broj poruka: 112

    Prijavi adminu

    Danas je 100% negativan, ne razmijem samo kako je moguce da se uopste linije pojave, jedva vidljive su ali svejedno u oba testa isti dan. S obzirom da mi i dalje menst ne dolazi obratit cu se ljekaru, mozda je neki hormonalni dispabalans 😔

    Pokusavamo od 9/20
    Biokemijska 12/20 😔
    👩‍⚕️ 33
    👨‍⚕️36

    + 09.08.21
    25.08.21 nas prvi pregled 🥰
    24.04.22 Termin za porod 🥰 it's a girl 💕
    22.04.2022 ❤️ E ❤️

  • maca31

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Cao…Nova sam ovdje ali vas citam non stop..zadnju menstruaciju sam imala 7.12 i imam redovne cikluse svaki 30-32 dana…znaco trebala sam 6 ili 7 dobiti medjuti jos uvijek nema nista…radila sam test juce bio je negativ s tim sto nije bio jutarnji urin…pa sad nezz da li da opet radim test ili da jos cekam…kako sam rodila prvo dijete nikad mi nije kasnila…i da volila bi da mi bude jedan +

  • maca31

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    maca31

    Cao…Nova sam ovdje ali vas citam non stop..zadnju menstruaciju sam imala 7.12 i imam redovne cikluse svaki 30-32 dana…znaco trebala sam 6 ili 7 dobiti medjuti jos uvijek nema nista…radila sam test juce bio je negativ s tim sto nije bio jutarnji urin…pa sad nezz da li da opet radim test ili da jos cekam…kako sam rodila prvo dijete nikad mi nije kasnila…i da volila bi da mi bude jedan +

    Jos uvijek nista ….

  • Malena3

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    maca31

    maca31

    Cao…Nova sam ovdje ali vas citam non stop..zadnju menstruaciju sam imala 7.12 i imam redovne cikluse svaki 30-32 dana…znaco trebala sam 6 ili 7 dobiti medjuti jos uvijek nema nista…radila sam test juce bio je negativ s tim sto nije bio jutarnji urin…pa sad nezz da li da opet radim test ili da jos cekam…kako sam rodila prvo dijete nikad mi nije kasnila…i da volila bi da mi bude jedan +
    Jos uvijek nista ….


    Pozdrav, jesi napravila test? 

  • maca31

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Malena3

    maca31

    maca31

    Cao…Nova sam ovdje ali vas citam non stop..zadnju menstruaciju sam imala 7.12 i imam redovne cikluse svaki 30-32 dana…znaco trebala sam 6 ili 7 dobiti medjuti jos uvijek nema nista…radila sam test juce bio je negativ s tim sto nije bio jutarnji urin…pa sad nezz da li da opet radim test ili da jos cekam…kako sam rodila prvo dijete nikad mi nije kasnila…i da volila bi da mi bude jedan +
    Jos uvijek nista ….

    Pozdrav, jesi napravila test?


    Nisam jos ujutro cu…ma malo mi je cudno…od 6 imam sve osjecaj kao da ce doci mens…bol u ledjima..grceve al nista jos..prosli test sam radila navece pa je bio negativan pa cu vidjet ujutro sad….pa nadam se plusicu

  • Lolipopo

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav, menstruacija mi nije redovita inače, prije 2 mjeseca je kasnila 5 dana, prošli je dosla 3 dana prije.. Sad mi kasni 11 dana, već 5 dana me boli trbuh i imam osjećaj ko da ću dobit, bole me i bubrezi. Jučer me je stomak ubijao tako me inače boli kad imam ovulaciju, nisam bila još g kod ginrkologa, imala sam odnose s dečkom. Danas ujutro sam primjetila proziran rastezljiv iscjedak i predvečer isto.. Pod velikim stresom sam bila cijeli mjesec, zanima me jel postoji mogućnost da nisam ni imala ovulaciju da je preskočila mjesec te da tek sad imam ovulaciju i da kreće novi mjesec. 

  • maca31

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Lolipopo

    Pozdrav, menstruacija mi nije redovita inače, prije 2 mjeseca je kasnila 5 dana, prošli je dosla 3 dana prije.. Sad mi kasni 11 dana, već 5 dana me boli trbuh i imam osjećaj ko da ću dobit, bole me i bubrezi. Jučer me je stomak ubijao tako me inače boli kad imam ovulaciju, nisam bila još g kod ginrkologa, imala sam odnose s dečkom. Danas ujutro sam primjetila proziran rastezljiv iscjedak i predvečer isto.. Pod velikim stresom sam bila cijeli mjesec, zanima me jel postoji mogućnost da nisam ni imala ovulaciju da je preskočila mjesec te da tek sad imam ovulaciju i da kreće novi mjesec.


    Pozzz…moze biti da ti kasni ovulacija zbog stresa tako sam bar cula…i kod mene ev osmi dan kasni radila jedan test negativan pa sad cekam…a opet naj bolje ti je otici na pregled mozda imas i upalu kakvu tako ces znati sigurno

  • Zorana93

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Zdravo 😺
    Poslednji Pms sam imala 16.12.,duzina ciklusa je u trajanju 4 dana. Prvi nezaštićeni odnos (do kraja) bio je 31.12.,zatim 02.01. I svih ovih ostalih dana. Inače dobijam na 30 ili 31 dan.
    Kasni mi 1 dan, radila sam danas beta Hcg i ne pokazuje mi trudnoću, ali su mi rekli da sam rano odradila i da bi trebala još da sačekam. Šta vi mislite o tome? Da li sam trudna ili ne? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.