Dali sam trudna

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mia2

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Heej,pozdrav svima,znaci ovako zanima me da li je neka od vas imala slicne simptome i slicnu situaciju il bilo sta,zarucnik i ja smo radili na bebi,ejakulirao je u mene tokom plodnih dana,a i nakon njih par puta,nakon toga trebala sam dobiti menstruaciju medutim nista s tim da je nakon sto sam trebala dobiti par dana kasnije tokom spolnog odnosa islo sasvim malo krvi,ja sam mislila da sam dobila jer znalo mi se tako dogoditi,ali nisam ocito jer mi je od toga 2 dana islo malo smeckasto,proslo je 3 tjedna od toga. Imam blage mucnine koje znaju bit u svako doba,dosta se osjecam umorno i idem jako cesto mokrit sto do sada nisam. 

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Mia napravi test..

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Tonia♥️

    Tonia♥️

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Na ovom linku https://imgbb.com/ [imgbb.com] uplodaj fotku i link zalijepi tu

    👩‍🦰31g 🧔34g
    👫 9g
    👰🤵6g
    24.11.2019. Spontani u 18tt 💔
    27.02.2020. Biokemijska (7+2)
    30.05.2020. Biokemijska (6+3)
    11.09.2020. Laparatomija mioma
    Trudimo se od 2017.
    Desni jajnik blago PCOS
    ✅ Kontrola ✅Papa ✅Brisevi
    💉 Gynositol, cikla
    Ne redoviti ciklusi
    Ponovni pokušaji od 05/21
    + 28.10.
    [lilypie.com]

  • Karlagrahovac

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/FnK70fF [ibb.co]   evo ga

  • murisa

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Postovani 🥰
    Prva menstruacija mi je bila 29.12 i posle dobijam menstruaciju ali samo jedan dan 23.01. Test sam radila negativan je, savjet sta uraditi dalje? Hvala unaprijed

  • mila456

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav zenice  
    Imam malu dilemu i nadam se da mi mozete pomoci, naime imala sam nezasticeni odnos s partnerom u kojem je on ejakulirao no to mi je bio zadnji dan M.  Nakon dva dana su mi krenuli plodni dani po kalendaru, od tog dana osjecam pritisak, napuhnuta sam i imam osjecaj ko da cu svaki tren dobit a daleko mi je M jos. Ciklusi su mi izmedju 24-28 dana. Postoje li sanse za trudnocu? 
    Od toga je proslo 6 dana, mislim da mi je rano jos za test. 
    Pozz i hvalaa 🤗

  • mia2

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    mia2

    Heej,pozdrav svima,znaci ovako zanima me da li je neka od vas imala slicne simptome i slicnu situaciju il bilo sta,zarucnik i ja smo radili na bebi,ejakulirao je u mene tokom plodnih dana,a i nakon njih par puta,nakon toga trebala sam dobiti menstruaciju medutim nista s tim da je nakon sto sam trebala dobiti par dana kasnije tokom spolnog odnosa islo sasvim malo krvi,ja sam mislila da sam dobila jer znalo mi se tako dogoditi,ali nisam ocito jer mi je od toga 2 dana islo malo smeckasto,proslo je 3 tjedna od toga. Imam blage mucnine koje znaju bit u svako doba,dosta se osjecam umorno i idem jako cesto mokrit sto do sada nisam.


    Hejj,pozdrav opet ja,znaci napravila sam test 25.1. i nije mi nista pokazao,ali navecer me pocelo probadati u donjem dijelu stomaka i to vecinom na lijevoj strani,nakon nekoliko minuta otisla sam na wc i imala sam sta vidit,dobila sam menstruaciju koja mi i dan danas traje,a inace mi traje od 4 do 5 dana. Ovo je vec osmi dan,tj sad je vec deveti dan. S tim da kad mi je trebala zavrsit ona je malo zastala al nakon par sati mi je ponovno krenula,ne curi mi bas jako nego vise mrlja i mogu izdrzat s dnevnim uloskom. Zanima me da li je neka od vas imala ovako slicno iskustvo,hvala unaprijed🙂

  • Ancy20

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, spavala sam sa deckom i on je svrsio u mene, to je bilo za vrijeme neplodnih dana, ali dva dana prije plodnih dana. Zanima me dali postoje šanse da ću ostati trudna? 

  • nina0308

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Pozdrav, 
    Dakle menga mi kasni 2 dana.. radila sam jucer i danas testove ali negativni..s tim da clearblue kad stavim prema suncu (da tuce u “leda” testa onda pokaze tu crticu kao da je pozitivan i sad ne znam jel samo sjena kao il' sta… Znam da je rano reci Al sam nestrpljiva 😅 leda me ubijaju,danas popodne mi mucnina neka Al ne znam jel zbog rucka 😂 sise me ne bole,samo leda Al to me boli i inace prije menge pa ne znam razliku 😅😅😂

  • Avatar SweetDream15

    SweetDream15

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    nina0308

    Pozdrav,
    Dakle menga mi kasni 2 dana.. radila sam jucer i danas testove ali negativni..s tim da clearblue kad stavim prema suncu (da tuce u “leda” testa onda pokaze tu crticu kao da je pozitivan i sad ne znam jel samo sjena kao il' sta… Znam da je rano reci Al sam nestrpljiva 😅 leda me ubijaju,danas popodne mi mucnina neka Al ne znam jel zbog rucka 😂 sise me ne bole,samo leda Al to me boli i inace prije menge pa ne znam razliku 😅😅😂


    S obzirom da se sjenica vidi samo prema suncu moguće ds je to ta sjenica šta već tu i je. Nije mjerodavno, trebalo bi se i bez sunca vidjeti 😅 sačekaj još dva dana pa napravi ponovo testić. Neke cure kazu da im CB test ne odgovara jer baca lažne sjene, pa probaj i s nekim drugim napraviti pa vidi 😊 sretno 🍀

    👩‍💼 25
    🤵 29
    L 06.11 - happiness 🍀❤️
    [lilypie.com]

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.