Dali sam trudna

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • nina0308

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    SweetDream15

    nina0308

    Pozdrav,
    Dakle menga mi kasni 2 dana.. radila sam jucer i danas testove ali negativni..s tim da clearblue kad stavim prema suncu (da tuce u “leda” testa onda pokaze tu crticu kao da je pozitivan i sad ne znam jel samo sjena kao il' sta… Znam da je rano reci Al sam nestrpljiva 😅 leda me ubijaju,danas popodne mi mucnina neka Al ne znam jel zbog rucka 😂 sise me ne bole,samo leda Al to me boli i inace prije menge pa ne znam razliku 😅😅😂

    S obzirom da se sjenica vidi samo prema suncu moguće ds je to ta sjenica šta već tu i je. Nije mjerodavno, trebalo bi se i bez sunca vidjeti 😅 sačekaj još dva dana pa napravi ponovo testić. Neke cure kazu da im CB test ne odgovara jer baca lažne sjene, pa probaj i s nekim drugim napraviti pa vidi 😊 sretno 🍀


    Probala sam i marke first sign i duchess od mullera i isto nista 🙄 
    Danas cu Jos kao zadnju opciju kupit clear blue digitalni pa sutra ujutro napravit pa da sam u miru :D onda ako i dalje ne dobijem,zvat ginekologcu :D Al hvala 😊

  • Avatar SweetDream15

    SweetDream15

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    E taj duchess iz mullera bi trebao pokazati ako šta ima, ali mislim da ti kasni iz nekih dr razloga,da nie u pitanju trudnoća 🙄  nekad se ciklusi poremete  zbog stresa il dr. Nadam se da možda ipak bude nešto🤞, pošto bilo je slučaja da tek nakon dobri par dana šta kasni pokaže plusić 🍀

    👩‍💼 25
    🤵 29
    L 06.11 - happiness 🍀❤️
    [lilypie.com]

    [tickerfactory.com]

  • Zkaaaa

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Pozdrav, radila sam inseminaciju pre 10 dana, tacnije prije 3 Dana / 8 dan od inseminacije  sam radila betu koja je bila na granici 4.8 i rekli su mi da se kao nesto definitivno desava u organizmu. Ja sam uradila taj dan  2 Testa na kojima se vidi 2 crte zene u apoteci mi kao sve cestitaju to je to pozitivno trudna si ja sutra dan opet odradim betu ona ista znaci miruje. Uradim opet 2 Testa i opet se nadzire 2 linija koju svi vide onda 10 dan odradim 2 testa i opet blago vidljiva linija ali beta spala iznosi 2.8 radila sam ranije jer sam previse nestrpljiva i radoznala 🤯 ali mi sad nije jasno kako je moguce da testovi budu pozitivni a beta10 dan padne da li je i ko imao isti slucaj ili slican da li beta moze opet da se skoci s obzirom da imam jos nekih 4-5 Dana do ocekivane menstruacije. Pomagajte🙏🏾 Iskustva mi pisite jer sam ova 3 Dana nacito poludila skroz 

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2858

    Prijavi adminu

    Zkaaaa

    Pozdrav, radila sam inseminaciju pre 10 dana, tacnije prije 3 Dana / 8 dan od inseminacije sam radila betu koja je bila na granici 4.8 i rekli su mi da se kao nesto definitivno desava u organizmu. Ja sam uradila taj dan 2 Testa na kojima se vidi 2 crte zene u apoteci mi kao sve cestitaju to je to pozitivno trudna si ja sutra dan opet odradim betu ona ista znaci miruje. Uradim opet 2 Testa i opet se nadzire 2 linija koju svi vide onda 10 dan odradim 2 testa i opet blago vidljiva linija ali beta spala iznosi 2.8 radila sam ranije jer sam previse nestrpljiva i radoznala 🤯 ali mi sad nije jasno kako je moguce da testovi budu pozitivni a beta10 dan padne da li je i ko imao isti slucaj ili slican da li beta moze opet da se skoci s obzirom da imam jos nekih 4-5 Dana do ocekivane menstruacije. Pomagajte🙏🏾 Iskustva mi pisite jer sam ova 3 Dana nacito poludila skroz


    To ti je nažalost biokemijska  trudnoca… pročitajte na inteernetu sve o njoj…hrabro dalje

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Suncokret

    Suncokret

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Zkaaaa

    Pozdrav, radila sam inseminaciju pre 10 dana, tacnije prije 3 Dana / 8 dan od inseminacije sam radila betu koja je bila na granici 4.8 i rekli su mi da se kao nesto definitivno desava u organizmu. Ja sam uradila taj dan 2 Testa na kojima se vidi 2 crte zene u apoteci mi kao sve cestitaju to je to pozitivno trudna si ja sutra dan opet odradim betu ona ista znaci miruje. Uradim opet 2 Testa i opet se nadzire 2 linija koju svi vide onda 10 dan odradim 2 testa i opet blago vidljiva linija ali beta spala iznosi 2.8 radila sam ranije jer sam previse nestrpljiva i radoznala 🤯 ali mi sad nije jasno kako je moguce da testovi budu pozitivni a beta10 dan padne da li je i ko imao isti slucaj ili slican da li beta moze opet da se skoci s obzirom da imam jos nekih 4-5 Dana do ocekivane menstruacije. Pomagajte🙏🏾 Iskustva mi pisite jer sam ova 3 Dana nacito poludila skroz


    I ja nažalost mislim da je biokemijska,imala sam je prije par mjeseci,blijeda crtica na testu i to prije očekivane menstruacije, crtica nije tamnila ponavljanjem testa,za par dana sam prokrvarila. Ali svako zlo za neko dobro,znači da je trudnoća moguća.

  • Zkaaaa

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Mare3112

    Zkaaaa

    Pozdrav, radila sam inseminaciju pre 10 dana, tacnije prije 3 Dana / 8 dan od inseminacije sam radila betu koja je bila na granici 4.8 i rekli su mi da se kao nesto definitivno desava u organizmu. Ja sam uradila taj dan 2 Testa na kojima se vidi 2 crte zene u apoteci mi kao sve cestitaju to je to pozitivno trudna si ja sutra dan opet odradim betu ona ista znaci miruje. Uradim opet 2 Testa i opet se nadzire 2 linija koju svi vide onda 10 dan odradim 2 testa i opet blago vidljiva linija ali beta spala iznosi 2.8 radila sam ranije jer sam previse nestrpljiva i radoznala 🤯 ali mi sad nije jasno kako je moguce da testovi budu pozitivni a beta10 dan padne da li je i ko imao isti slucaj ili slican da li beta moze opet da se skoci s obzirom da imam jos nekih 4-5 Dana do ocekivane menstruacije. Pomagajte🙏🏾 Iskustva mi pisite jer sam ova 3 Dana nacito poludila skroz

    To ti je nažalost biokemijska trudnoca… pročitajte na inteernetu sve o njoj…hrabro dalje


    Ali Evo jutros opet radim test i ono opet vidi se linija ne znam samo kako da ubacim sliku ovde ? Pokusam ali nece da se ocita 

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Zkaaaa

    Mare3112

    Zkaaaa

    Pozdrav, radila sam inseminaciju pre 10 dana, tacnije prije 3 Dana / 8 dan od inseminacije sam radila betu koja je bila na granici 4.8 i rekli su mi da se kao nesto definitivno desava u organizmu. Ja sam uradila taj dan 2 Testa na kojima se vidi 2 crte zene u apoteci mi kao sve cestitaju to je to pozitivno trudna si ja sutra dan opet odradim betu ona ista znaci miruje. Uradim opet 2 Testa i opet se nadzire 2 linija koju svi vide onda 10 dan odradim 2 testa i opet blago vidljiva linija ali beta spala iznosi 2.8 radila sam ranije jer sam previse nestrpljiva i radoznala 🤯 ali mi sad nije jasno kako je moguce da testovi budu pozitivni a beta10 dan padne da li je i ko imao isti slucaj ili slican da li beta moze opet da se skoci s obzirom da imam jos nekih 4-5 Dana do ocekivane menstruacije. Pomagajte🙏🏾 Iskustva mi pisite jer sam ova 3 Dana nacito poludila skroz

    To ti je nažalost biokemijska trudnoca… pročitajte na inteernetu sve o njoj…hrabro dalje

    Ali Evo jutros opet radim test i ono opet vidi se linija ne znam samo kako da ubacim sliku ovde ? Pokusam ali nece da se ocita


    Na betu 2,8 test ne moze dati drugu liniju  barem ne onu pravu. Moguce da su evaporacijske, a do sada bi svakako linije tamnile da je doslo do razvoja trudnoce. Kako napisa dama iznad, vjrrovatno biohemijska….

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Zkaaaa

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/1789Fjj [ibb.co] Ovo je od jutros clearblu

  • Zkaaaa

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Kejsy  ❄️ ☃️🌸

    Zkaaaa

    Pozdrav, radila sam inseminaciju pre 10 dana, tacnije prije 3 Dana / 8 dan od inseminacije sam radila betu koja je bila na granici 4.8 i rekli su mi da se kao nesto definitivno desava u organizmu. Ja sam uradila taj dan 2 Testa na kojima se vidi 2 crte zene u apoteci mi kao sve cestitaju to je to pozitivno trudna si ja sutra dan opet odradim betu ona ista znaci miruje. Uradim opet 2 Testa i opet se nadzire 2 linija koju svi vide onda 10 dan odradim 2 testa i opet blago vidljiva linija ali beta spala iznosi 2.8 radila sam ranije jer sam previse nestrpljiva i radoznala 🤯 ali mi sad nije jasno kako je moguce da testovi budu pozitivni a beta10 dan padne da li je i ko imao isti slucaj ili slican da li beta moze opet da se skoci s obzirom da imam jos nekih 4-5 Dana do ocekivane menstruacije. Pomagajte🙏🏾 Iskustva mi pisite jer sam ova 3 Dana nacito poludila skroz
    Zao mi ej zbog tvoje situacije, ali meni niej jasno koje testove si ti koristila kad oni tebi pokazuju pozitivan test na negativnu betu. To su samo evaporacijske linije i nista drugo, nema sasne da je test pozitivan na betu 4.8 jer sve do 5 je negativna beta. Moja beta je danas 5.7 i nema testa koji to moze pokazati cak ni first response test koji je mislim najosjetljiviji na trzistu a osjetljivost mu je 6.5 mlU/mL ma da ima jos jedan koji je 5, ali 5 je granicna vjrednost i da bi se nesto utvrdilo mora se ponoviti beta. Na betu 2.8 znaci samo da ti test ne valja. Slikaj testic ili pakovanje ili napisi koji je ako imas lsiku postavi na ovaj link https://imgbb.com/ [imgbb.com] pa onda link do slike nama tu u komentra. Molim te ucini mi uslugu bas zelim da znam koje je to smece od testova. Je bas mije zao da su te bockali i da si radila betu zbog ti h testova, tebi beta niej bila pozitivna uopste prvo to da ti bude jasno. Nemoj da ludis daj nam podatak koji su testovi u pitanju pa cu malo istraziti iskustva sa tim testovima pa ti javim. Ali eto bas mi je zao sto si se ponadala.. Ali neka je sretno da u sledecem ciklusu bude bolje, jer ako ti je sa 4-5 dana pre menstruacije beta 2.4 sanse su stvarno male. nije nemoguce, ali…


    https://ibb.co/mcbqmJp [ibb.co] Ovo je od jučer i prekjučer test u Srbiji kupljen naziv viola 

  • Zkaaaa

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Kejsy  ❄️ ☃️🌸

    Zkaaaa

    Pozdrav, radila sam inseminaciju pre 10 dana, tacnije prije 3 Dana / 8 dan od inseminacije sam radila betu koja je bila na granici 4.8 i rekli su mi da se kao nesto definitivno desava u organizmu. Ja sam uradila taj dan 2 Testa na kojima se vidi 2 crte zene u apoteci mi kao sve cestitaju to je to pozitivno trudna si ja sutra dan opet odradim betu ona ista znaci miruje. Uradim opet 2 Testa i opet se nadzire 2 linija koju svi vide onda 10 dan odradim 2 testa i opet blago vidljiva linija ali beta spala iznosi 2.8 radila sam ranije jer sam previse nestrpljiva i radoznala 🤯 ali mi sad nije jasno kako je moguce da testovi budu pozitivni a beta10 dan padne da li je i ko imao isti slucaj ili slican da li beta moze opet da se skoci s obzirom da imam jos nekih 4-5 Dana do ocekivane menstruacije. Pomagajte🙏🏾 Iskustva mi pisite jer sam ova 3 Dana nacito poludila skroz
    Zao mi ej zbog tvoje situacije, ali meni niej jasno koje testove si ti koristila kad oni tebi pokazuju pozitivan test na negativnu betu. To su samo evaporacijske linije i nista drugo, nema sasne da je test pozitivan na betu 4.8 jer sve do 5 je negativna beta. Moja beta je danas 5.7 i nema testa koji to moze pokazati cak ni first response test koji je mislim najosjetljiviji na trzistu a osjetljivost mu je 6.5 mlU/mL ma da ima jos jedan koji je 5, ali 5 je granicna vjrednost i da bi se nesto utvrdilo mora se ponoviti beta. Na betu 2.8 znaci samo da ti test ne valja. Slikaj testic ili pakovanje ili napisi koji je ako imas lsiku postavi na ovaj link https://imgbb.com/ [imgbb.com] pa onda link do slike nama tu u komentra. Molim te ucini mi uslugu bas zelim da znam koje je to smece od testova. Je bas mije zao da su te bockali i da si radila betu zbog ti h testova, tebi beta niej bila pozitivna uopste prvo to da ti bude jasno. Nemoj da ludis daj nam podatak koji su testovi u pitanju pa cu malo istraziti iskustva sa tim testovima pa ti javim. Ali eto bas mi je zao sto si se ponadala.. Ali neka je sretno da u sledecem ciklusu bude bolje, jer ako ti je sa 4-5 dana pre menstruacije beta 2.4 sanse su stvarno male. nije nemoguce, ali…


    https://ibb.co/CPVS5Sx [ibb.co]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.