Da li se treba brinuti ako se ne osjećaju često pokreti bebe?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    sunflower4399

    Pozdrav mame, ja sam isto zabrinuta. prve lagane pokrete bebe osjetila sam sredinom 18-og tjedna, od onda sam često osječala pokrete, kao mjehuriće u trbuhu, najviše na desnoj strani. Sad sam 19+6 i već dva dana ne osječam apsolutno ništa, a plaši me što me jučer uhvatio grč iznad pupka i danas opet kad sam se sagnula..neznam dali je to povezano s trudnoćom ili ne…za dva dana imam ultrazvuk pa ću onda vidjet dali je sve u redu, tješim samu sebe…al svejedno brinem… dali je neka od vas imala slično iskustvo?


    Ja sam prije tjedan dana osjetila bebu prvi put, sutra sam evo 19+0 i odonda nista, i isto imam grceve neovisno od toga jel nesta radim ili lezim pred telkom, i pritisak bas jaki kao da cu popiskiti dva deci a ono tri kapi. Ja iskreno ne panicarim oko toga, jer da se nesto nedajboze desilo, pocela bih krvariti ili nesto… (imala sam vec jedan spontani prije 6mj pa znam da bi takav bio slijed dogadjaja da je srce prestalo kucati i sl.). Probaj se smiriti do Uzv, onda ces vidjeti da je sve ok 😉 btw, ja imam iduci pregled tek 7.6

  • Amelie300917

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav svim curama. 
    Ja sam danas 21tt (prvorotkinja sam) i ne osjecam bas precesto micanje bebe. Iskreno, niti ne mogu reci je li beba ili je probava, dosta sam zbunjena. 
    Ponekad osjetim “nesto” ali jos uvijek nisam sigurna je li to to. 
    Trbuh raste, kile idu gore, vjerujem da nema razloga za brigu jer je svaka zena/beba razlicita. 😊

  • Sretnica

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame.
    Ja sam u 18 sedmici trudnoce i jos nisam osjetila da se moja beba pokrece.S obzirom da mi je ovo druga trudnoca uplasena sam jer sve moje poznanice su vec davno osjetile pokrete.

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Arnela Hodzic

    Pozdrav mame.
    Ja sam u 18 sedmici trudnoce i jos nisam osjetila da se moja beba pokrece.S obzirom da mi je ovo druga trudnoca uplasena sam jer sve moje poznanice su vec davno osjetile pokrete.


    Gdje je posteljica? Ako je ispred se kasnije osjete.

  • Sretnica

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    ikyri

    Arnela Hodzic

    Pozdrav mame.
    Ja sam u 18 sedmici trudnoce i jos nisam osjetila da se moja beba pokrece.S obzirom da mi je ovo druga trudnoca uplasena sam jer sve moje poznanice su vec davno osjetile pokrete.

    Gdje je posteljica? Ako je ispred se kasnije osjete.


    A za posteljicu neznam imam novog doktora koji mi samo kaze da je sve uredu svi nalazi i pretrage su uredu.Kile dolaze stomak raste ponekad osjezltim neki kao crvic al mijesam to sa crijevima.Tako da sam sada vise zbunjena nego sa prvom trudnocom

  • Sretnica

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Dali je neko imao isto iskustvo.Na kraju sam 18 sedmice druga mi je trudnoca a jos nisam osjetila pokete bebe.Moje kolegice su vec davno osjetile svoje bebe sada sam vec u panici.

  • Avatar Belle84

    Belle84

    Broj poruka: 913

    Prijavi adminu

    Ja sam osjetila u 18.tjednu ali je meni posteljica straga. Rekla mi je ginekologica da cu ja ranije od drugih osjetiti. I jesam… A onome kome je posteljica naprijed osjeti koji tjedan kasnije.

    [lilypie.com]

  • mladenevolimte1992

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pitanje sad cu 27 nedelju malo me strah 
    Sutka me jedan dan onda dva tri ne Neznam dal je to normalno.😢
    Jako me brine ako neko moze da mi kaze.
    Prva mi je trudnoca 
    Hvalla 😘

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Andreja Petic

    Pitanje sad cu 27 nedelju malo me strah
    Sutka me jedan dan onda dva tri ne Neznam dal je to normalno.😢
    Jako me brine ako neko moze da mi kaze.
    Prva mi je trudnoca
    Hvalla 😘


    U tim tjednima trebali bi se svaki dan osjecati pokreti bebe.
    Stovise od 28tt se trebaju 3 puta dnevno brojati pokreti bebe. Osobno bi se jako brinula da 2 ili 3 dana ne osjetim bebu. Moze biti da je samo do bebe ili jednsotavno da si ti fokusirana na nesto drugo pa ne skuzis kada te udari. Svakako ako doista nista nista ne osjecas cijeli dan,  ja bi otisla na hitnu,  nek naprave ctg,  bolje biti siguran.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • pamela

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ja sam u 35 tjednu ne osjecam bas pokrete bebe trebam li se zabrinuti?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.