Da li se treba brinuti ako se ne osjećaju često pokreti bebe?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pepita2109

    Pepita2109

    Broj poruka: 2751

    Prijavi adminu

    oblacic14


    Pozdrav!
    U 26 tt sam… beba bude dosta aktivna 2 dana, zatim je 4 dana jedva osjetim. Da li postoji razlog za brigu? Prva mi je trudnoca i nemam iskustva kakva bi aktivnost bebe trebala bit, al kako trudnoca napreduje ne osjecam veci intezitet udaraca niti vecu ucestalost javljanja. Na pregledima je sve ok, al briga me obuzela zadnjih dana. Hvala!

    Pozdrav i tebi! 
    Evo ja sam sutra punih 27tjedana trudna i isto mi je kao i tebi. I mene obuzme briga. Srećom danas je jedan od dana kad bebu osjetim dosta često kroz dan pa odmah znam da je sve dobro, a sutra mi je pregled pa ću baš pitati 

    <3 Čuda su moguća ako vjeruješ u njih <3
    🙏👸👸🙏❤️

  • oblacic14

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Hvala na odgovoru! I ja sam sutra na pregledu, nadam se svemu najboljem :-)

  • Avatar Iris93

    Iris93

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    pozdrav, u 28tt sam, iace bebu osjecam normalno, maleni je zbilja aktivan… poslijednjih nekoliko dana je dosta mirniji i pokrete ako osjetim, osjetim ugl jako nisko… Kada je to tek pocelo, 2 dana sam imala bolove kada god bi se pomaknuo jer me je jako udarao u mjehur ali sada je mjehur pustio na miru pa je to ok…Ali brine me to sto vise ne osjecam pokrete i gore prema pupku i iznad pupka nego samo tako jako, jako nisko… imam li razloga za brigu ili je to normalno? Da napomenem, za 3 dana mi je kontrola kod ginekologa…

  • oblacic14

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Mene beba u vecini slucajeva udara nisko, po mjehuru, neman bolove al zna bit nelagodno. 
    I tako je osjecam od pocetka i ginekolog mi nije reka nista zabrinjavajuce tako da mislim da je to ok.

  • Avatar Iris93

    Iris93

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    kontrola kod dr obavljena… sve je ok a razlog tome sto me tako nisko i jako udara je to sto je beba okrenuta na zadak pa mi je mjehur vrlo cesto na udaru… povremeno jako zaboli ali ugl je ok… :)

  • Avatar Dancccci

    Dancccci

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Moja bebica je jako aktivna, 24/7, ne prestaje lupkati. I onda se odjednom, na dan-dva, malo umiri. Prije me je to plašilo, ali onda sve po starom…tako da znam da je sve uredu :D

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • chacorro

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    ja sam  počela  bebu osjećat već u9 tt jako dobro…i bioje hiperaktivan…udarci su bili sve jači i češći i onda se je umirio…doktori kažu da je najvjerovatnije zbog stresa jer je sa malim sve uredu…ali evo da te utješim sad sam na prelazu između 23tt i 24tt i nemogu ga osjetit nikako :(

    chaco

  • chacorro

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    chacorro


    ja sam  počela  bebu osjećat već u19 tt jako dobro…i bioje hiperaktivan…udarci su bili sve jači i češći i onda se je umirio…doktori kažu da je najvjerovatnije zbog stresa jer je sa malim sve uredu…ali evo da te utješim sad sam na prelazu između 23tt i 24tt i nemogu ga osjetit nikako :(

    chaco

  • Avatar ILoveCats

    ILoveCats

    Broj poruka: 357

    Prijavi adminu

    Pojedi čokoladu. Legni. Umiri se
    i moja ima dana kad je mirnija a ima dana kad je luda.
    ako te brine , odi ginekologu.


  • sunflower4399

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame, ja sam isto zabrinuta. prve lagane pokrete bebe osjetila sam sredinom 18-og tjedna, od onda sam često osječala pokrete, kao mjehuriće u trbuhu, najviše na desnoj strani. Sad sam 19+6 i već dva dana ne osječam apsolutno ništa, a plaši me što me jučer uhvatio grč iznad pupka i danas opet kad sam se sagnula..neznam dali je to povezano s trudnoćom ili ne…za dva dana imam ultrazvuk pa ću onda vidjet dali je sve u redu, tješim samu sebe…al svejedno brinem… dali je neka od vas imala slično iskustvo? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.