Da li se treba brinuti ako se ne osjećaju često pokreti bebe?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Deja7

    Deja7

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    mogu misliti da te brine,ipak mi volimo da su aktivniji.Mene nebi toliko zabrinulo da je inače miran,ali ono kad tjednima lupa non stop i odjednom mir normalno da umrem od straha.Ali dobro sad je sve po starom,stalno se javlja pa sam odahnula

    Andrea

  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    nama se još ne želi javiti…bombardirala sam sve grupe pa se moram iskukat i u ovu…samo aja miš

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby1

    Baby1

    Broj poruka: 642

    Prijavi adminu

    joj pikica, tako sam i ja bila užasno tužna i nestrpljiva i već sam pomišljala da ja to ne prepoznajem ili šta!? …jer mi je bilo čudno da se već ne javlja… ali onda kad je počelo, jao… sad je bubanje skroz. Tako da znam kako ti je, budi strpljiva i već ćeš osjetiti 

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby1

    Baby1

    Broj poruka: 642

    Prijavi adminu

    Znaš kako je meni dr. rekla kad sam joj se požalila da još ništa ne osjetim, rekla mi je: “ne brinite, pa ni mi ne skačemo po cijeli dan” i baš kad sam došla s tog pregleda kroz koji dan se javila naša bebica… 

    [lilypie.com]

  • Avatar ica3

    ica3

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    Mene je moja beba izludjivala cijelu trudnocu..ja sam se smirila tek kad sam rodila i sad kad je kraj mene..par dana bi me toliko izlupala,zatim par dana zatisje koje me dovodilo do ludila..ni cokolada ni sok ni voda nisu pomagali..jednom sam tako sva u strahu u 30.tjednu isla na hitnu i tamo provela noc..naravno sve je bilo u redu..kao i na svakom uzv prije i poslije toga..ali ja nisam bila mirna..nikako je nebi mogla aktivirati..sreca da sam doma imala baby watcher koji me koliko toliko smirivao..razumijem vas potpuno..i stalno sam govorila..mozda kad bude veca trudnoca bit ce bolje..ali ne..cijelu trudnocu je bilo isto..par dana bubanje,par dana mir..

    Ica

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    ica


    Mene je moja beba izludjivala cijelu trudnocu..ja sam se smirila tek kad sam rodila i sad kad je kraj mene..par dana bi me toliko izlupala,zatim par dana zatisje koje me dovodilo do ludila..ni cokolada ni sok ni voda nisu pomagali..jednom sam tako sva u strahu u 30.tjednu isla na hitnu i tamo provela noc..naravno sve je bilo u redu..kao i na svakom uzv prije i poslije toga..ali ja nisam bila mirna..nikako je nebi mogla aktivirati..sreca da sam doma imala baby watcher koji me koliko toliko smirivao..razumijem vas potpuno..i stalno sam govorila..mozda kad bude veca trudnoca bit ce bolje..ali ne..cijelu trudnocu je bilo isto..par dana bubanje,par dana mir..

    Dijete si napravilo raspored  A stvarno nas panika uhvati dok si rekao keks 

  • Avatar Deja7

    Deja7

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Mene će moje dijete izluditi,iovako sam paranoična.Jedan dan divlja,nema da prođe sat vremena da ga ne osjetim,stalno se vrti lupa,a drugi dan mir.Da nemam watcher preselial bi u bolnicu.Kakav je to ritam????Mislim da će dobiti batina kad izađe,osijedila sam od brige

    Andrea

  • Avatar cipelica

    cipelica

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    moj zasad ima neki ritam, ujutro oko 8h, pa oko 10h, pa posli ručka oko 14-15h, pa navečer oko 21-22h……. uglavnom je tako, al zna bit i češće, a i da preskoči popodnevnu smjenu hahahaha….baby watcher imam od početka i ako mi se javi sumnja samo ga prištekam i glava opet mirna

    [lilypie.com]

  • Avatar Deja7

    Deja7

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Moj ujutro čim se ja probudim i on je budan,po noći ako idem na wc i on se budi,jučer je cjeli dan lupkao,vrtio se,čak sam ga išla slušati nekako mi bio preaktivan. A  danas ujutro se probudim ništa,mrdam trbuh ništa,ni makac,idem ga slušat on spava,sad pojela krafnu,popila sok on i dalje spava.Čudan neki ritam ima.A koliko si ti trudna?

    Andrea

  • oblacic14

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Pozdrav!
    U 26 tt sam… beba bude dosta aktivna 2 dana, zatim je 4 dana jedva osjetim. Da li postoji razlog za brigu? Prva mi je trudnoca i nemam iskustva kakva bi aktivnost bebe trebala bit, al kako trudnoca napreduje ne osjecam veci intezitet udaraca niti vecu ucestalost javljanja. Na pregledima je sve ok, al briga me obuzela zadnjih dana. Hvala!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.