Bris na streptokok

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dea23

    Dea23

    Broj poruka: 718

    Prijavi adminu

    Nalah


    Dea…ne znam kad je tebi termin,meni su ga radili u 36.tjednu, a čekala sam oko tjedan dana na rezultate,tako da se do 40 sigurno stigne.Nama je na tečaju pedijatrica naglasila da obavezno to napravimo,čak je neka cura p* jer je mislila da je gotova sa svim pregledima,a ginekolog ju naravno nije uputio na bris i pedijatrica joj je rekla nek se vrati tamo i traži da joj ga naprave

    U 35. tjedan sam ušla. Ma malo sam se jučer isprepadala jer je doktor napipao glavicu, beba je full nisko i sad naravno “bapske priče”, ti termin nećeš dočekat, bebici se žuri i tak.. I sad si mislim ak me čopi, a nisam napravila bris još! 

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Ma ne brini,stigneš

  • Avatar Ribica153

    Ribica153

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Curke koje ste radile bris na streptokok. Meni to nisu do sada nikad radili niti mi je tko spominjao. U prvoj trudnoći prije 5 godina također ništa… Pročačkala sam temu, ali me zanima pošto tneću više ići kod privatnog ginića, već na 4D i idući mjesec već u bolnicu (Sv.Duh) da li da ih pitam sama? Jel oni to mogu u bolnici napraviti i jel trebam to onda negdje ja nositi ili oni sami to šalju? Hvala

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Pavla

    Pavla

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Ribica153


    Curke koje ste radile bris na streptokok. Meni to nisu do sada nikad radili niti mi je tko spominjao. U prvoj trudnoći prije 5 godina također ništa… Pročačkala sam temu, ali me zanima pošto tneću više ići kod privatnog ginića, već na 4D i idući mjesec već u bolnicu (Sv.Duh) da li da ih pitam sama? Jel oni to mogu u bolnici napraviti i jel trebam to onda negdje ja nositi ili oni sami to šalju? Hvala

    Ribice, svakako ti preporučam da inzistiraš na brisu.
    Neznam kako to u Zagrebu funkcionira, ali pretpostvljam da se iz bolnice svake može prosljedit u laboratorij.

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    29.8.2022. ➕

  • Avatar strumfeta

    strumfeta

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Mene je doktor sam poslao na bris, inače idem privat na uzv, a planiram na Sv.Duh roditi.

  • Avatar Dea23

    Dea23

    Broj poruka: 718

    Prijavi adminu

    I mene zanima jel se to može na Sv.Duhu napraviti jer mene moj nije slao?

  • tea024

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    i mene zanima i ja mislim gore ići ali sam sad 32 jedan pa još nije vrijeme za bris

  • Avatar Pavla

    Pavla

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Da se javim.
    Opet mi se “vratila” streptokoka !!  
    Al mislim da je cilo vrime tu bila i nije mi od prve trudnoće ni nestala.
    Tako je rezistentna, iako nisam imala nikakve simptome kao ni prvi put.
    A nakon prvog poroda su mi konstantno davali antibiotik.
    Još jedna dodatna briga, ali priživit ćemo mi to
    Ako porod krene prirodno, onda će mi davat antibiotik u obliku infuzije svako 4 sata.

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    29.8.2022. ➕

  • antonija2

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    uvik nešto


    Da se javim.
    Opet mi se "vratila" streptokoka !!  
    Al mislim da je cilo vrime tu bila i nije mi od prve trudnoće ni nestala.
    Tako je rezistentna, iako nisam imala nikakve simptome kao ni prvi put.
    A nakon prvog poroda su mi konstantno davali antibiotik.
    Još jedna dodatna briga, ali priživit ćemo mi to
    Ako porod krene prirodno, onda će mi davat antibiotik u obliku infuzije svako 4 sata.

    I ja ga imam, mene jedino brine da necu imat dovoljno vremena da primimo antibiotik… 

    [lilypie.com]

  • Avatar Pavla

    Pavla

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    I meni se taj strah uvuka u kosti u prvoj trudnoći.
    Tako da me odma nakon pucanja vodenjaka, uvatilo da moram što prije u bolnicu da mi na vrime daju antibiotik.
    Svakako se triba naglasit kad se tamo dođe.
    Oni su točni do u sekundu (svako 4 sata).
    A s obzirom koliko sam rađala četiri puta su mi davali antibiotik.
    Na kraju rodila na carski.
    Ne brini, samo naglasi kad dođeš, iako ti vjerojatno to piše i u trudničkoj podcrtano.
    A infuzija antibiotika istekne u čas.

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    29.8.2022. ➕

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.