Bris na streptokok

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar JeanGenie

    JeanGenie

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    priks


    Nisam sigurna, ali ja mislim da sam isto negdje oko 20-og tjedna radila taj bris (ali moram provjerit još) koji je bio negativan, ali zato mi je drugi bio pozitivan na e. coli koje sam se uspjela riješiti antibioticima i čajem  Nedavno sam radila i urinokulturu i bila je sterilna (neznam dali to ima kakve veze)…. Ali možda bih trebala stvarno opet ponoviti te nalaze, neznam…što vi kažete? Imam još nešto manje od mjesec i pol do termina a nebi htjela da mi se sad pri kraju nešto zakomplicira 

    Urinokultura nema veze s brisom na streptokok tako da ti preporučujem napraviti ga što prije kako bi ga se stigla riješiti ako se pojavio.. Ali vjerujem da je sve ok ako ga nisi imala u 20. tjednu! Ja zbog svog iskustva pušem i na hladno…

  • Avatar priks

    priks

    Broj poruka: 107

    Prijavi adminu

    evo, bez da sam išta ginekologici govorila, mjesec dana prije termina mi je uzela bris za streptokok jer kaže da je to obavezno…sad čekam nalaze 
    držite fige da bude oke 

  • Avatar Josy2

    Josy2

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Meni je u urinokulturi pronaden streptokok u 7 tjednu trudnoce, sad sam u 18 tjednu i jos uvijek ga imam. Popila sam 3 kutije antibiotika i nista.. Dali ima koja mama da mi predlozi nesto sto je njoj pomoglo.. ??

  • Avatar Dada32

    Dada32

    Broj poruka: 397

    Prijavi adminu

    Meni je danas ginić rekao da se za slijedeći put pripremim da će mi raditi bris, ali ja se nisam snašla i pitala ga zašto. Sad sam našla tu temu pa pretpostavljam da je na taj streptokok.
    Idući pregled mi je u 34. tj. Da li je to kasno ako nešto nađu??

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    nije, ja sam ga u 38. radila

  • Avatar Dada32

    Dada32

    Broj poruka: 397

    Prijavi adminu

    Lilica


    nije, ja sam ga u 38. radila

     Hvala!

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Meni ga nisu ni radili hvala bogu sve je bilo super

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Lida2

    Lida2

    Broj poruka: 324

    Prijavi adminu

    Nije ni meni moja gin to radila, a prosli cet kad sam zavrsila na hitnoj me ginekolog pitao jel sam to radila rekla sam da nemam  pojma. Radila jesam nekakav al ne znam dal je na streptokok. Iskreno se nadam da je

  • Deleted user

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu

    Ja idem u srijedu na zadnji pregled kod svoje gin i najavila mi bris na streptokok…taman cu uci u 37tt.

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Ja nemam nikakve indikacije za cervikalne briseve,da inzistiram na njima, iako dr.to ne predloži?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.